Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Tek sad sam povezala, mislite na članicu @MojaJeftinoca , ako je ta članica u pitanju onda imam adresu,slala sam paket. @LadyBlye Čestitke
2019 04 24
Jeste, na nju mislim. Divna duša ... Drago mi je da ste i Vi poslali. Ali uvek će joj dobro doći još , dok god joj ne krene na bolje. Sad joj je baš jako teško ,a svaka sitnica i sama pomisao da neko brine u takvoj situaciji na tebe , puno znači. <3 Šta je s kucama ? :")
2019 04 25
Naravno, videcu da pošaljem opet neki paketić. Kuce rastu, vesele su i razigrane, milina ih je gledati koliko su slatke😄 4.maja idu na revakcinu, do tad nam jos malo fali da sakupimo i posle još u junu.
2019 04 25
> Maculi: > Jeste, na nju mislim. Divna duša ... Drago mi je da ste i Vi poslali. Ali uvek će joj dobro doći još , dok god joj ne krene na bolje. Sad joj je baš jako teško ,a svaka sitnica i sama pomisao da neko brine u takvoj situaciji na tebe , puno znači. <3 > Šta je s kucama ? :") Eh, ja tek sada videh da je u pitanju članica MojaJeftinoća... Ovako, ja sam se među prvima ovde bila dogovarala za slanje paketa sa njom, ali ona je odustala od mog paketa jer je, kako je rekla, dobila već dovoljno stvari dok je naš dogovor trajao i rekla mi je da joj nije neophodno više ništa od garderobe. Paket koji sam bila spakovala za nju, raspakovala sam kasnije jer, kao što rekoh već, nije želela slanje paketa, tj. odustala je od istog. Tako da, ukoliko nekome zaista trebaju stvari u xs/s veličinama, neka mi se slobodno javi pa ćemo se i oko ptt-a već nekako dogovoriti. Inače, ja i dalje tražim kozmetiku za ličnu higijenu za dve devojčice/devojke iz mog komšiluka, pa ukoliko je neko voljan nešto od toga da pošalje neka mi se javi u Inbox.
2019 04 25
👏👏👏👏👏 💖💖💖💖💖
2019 04 25
@MiraTinaLena, divne vesti !!!!! :") <3 <3 <3
2019 04 25
Ladyblye cestitam na trudnoci.Ja svoje stvari poklanjam ljudima sa sela,trenutno ne zivim u Bg vec u Cg i ovde ima bas dosta porodica kojima je pompc preko potrebna.za praznike smo u Bg,a htela sam da pitam da li neko ima da poklanja igracke za decaka koje svetle,sviraju.Beba sada ima 10m.
2019 04 25
> HanaH12: > Ladyblye cestitam na trudnoci.Ja svoje stvari poklanjam ljudima sa sela,trenutno ne zivim u Bg vec u Cg i ovde ima bas dosta porodica kojima je pompc preko potrebna.za praznike smo u Bg,a htela sam da pitam da li neko ima da poklanja igracke za decaka koje svetle,sviraju.Beba sada ima 10m. Zahvaljujem najlepše. 💖💖💖
2019 04 30
Sad čitam da im je stigla pomoć, frižider i brdo hrane i odeće , obuće i jako sam srećna zbog toga. :) A najviše što su obradovali malu maturantkinju i haljinom i cipelama, frizurom.. Bravo! Ljudi su odmah pomogli. Ali kuća im je i dalje trošna , ruši se .. :(
2019 05 09
> Maculi: > Sad čitam da im je stigla pomoć, frižider i brdo hrane i odeće , obuće i jako sam srećna zbog toga. :) A najviše što su obradovali malu maturantkinju i haljinom i cipelama, frizurom.. Bravo! Ljudi su odmah pomogli. Ali kuća im je i dalje trošna , ruši se .. :( Nadajmo se da postoje dobri ljudi iz njihovog komšiluka koji će se obratiti Radnoj akciji/Tamari za pomoć da im se reši i stambeno pitanje. Ili, što bi još bolje bilo, da neko od dobrostojećih investitora vidi situaciju ove porodice i obrađuje ih novim domom. Apsolutno sam sigurna da bi ovi ljudi bili pre-pre-prezadovoljni i jednom maleckom, sasvim običnom kućicim koja nije trošna.
2019 05 09
Baš mi je drago , nadam se da ce resiti i stambeno pitanje.
2019 05 09
Kome treba pomoć,nisam u toku,izvinite...evo ja sam za ako mogu išta da ponudim.
2019 06 03
Ja nemam za decu stvari stvarno, ali za starije da, evo i Lady ja bih prilozila nesto od sredstava za higijenu ako pravis paket kontaktiraj me.
2019 06 03
I ja cu rado pokloniti sta treba,neka mi neko javi gde i kako???
2019 06 07
I ja zelim da se pridruzim, da li imate neke kontakte kome treba pomoc?
2019 07 25
1 2 ... 8 9 10 11