Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

> DesireMe: > Bas sam juce spomenula ovakva darivanja oko praznika, bas mi je milo Loki da si otvorila temu. 😊 🌷🌷🌷 Nažalost većina ljudi u Srbiji je u groznom stanju....umesto za praznike da budemo svi siti i debeljuškasti, na ivici smo egzistencije! Svi imamo nešto što nam ne treba a nekome bi to mnogo značilo.... </3
2018 10 19
Divan gest <3
2018 10 19
Podržavam ideju!!! Lično, stvari preusmeravam deci koja idu u školu u kojoj radim, a kojoj je potrebna pomoć. Baš danas poklonih jedne čizme i osećaj je neverovatan, svaki put 🤗
2018 10 19
Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju je mesto gde osobe iz Novog Sada uvek mogu da odnesu pomoć. Njima je dobrodošla svaka pomoć. Veličina garderobe i obuće nebitna. Adresa Kninska 157, 21203 Veternik, Srbija Odlična tema.Ako budem mogla nekom konkretnom da pomognem, uvek od srca. (S veličina)
2018 10 20
Pratim temu i pridružujem se humanosti uvek. Imam nešto ženskih zimskih stvari u M, L veličinama (možda nešto i XL) kao što su ženske jakne za zimu, trenerka, duks, džemper i sl. Imam i od letnjih stvari ponešto takođe ženske stvari u M, L i XL veličinama. Obuću zimsku na žalost nemam trenutno, imam samo dva para letnje ženkske obuće br.40. Ako nekome bude nešto od ovoga potrebno neka me kontaktira onaj ko je zadužen za to, tu sam uvek kada mogu i koliko mogu da pomognem onima kojima je to neophodno.
2018 10 20
> NSZvončica: > Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju je mesto gde osobe iz Novog Sada uvek mogu da odnesu pomoć. Njima je dobrodošla svaka pomoć. Veličina garderobe i obuće nebitna. > Odlična tema.Ako budem mogla nekom konkretnom da pomognem, uvek od srca. Takodje i u Beogradu!
2018 10 20
Divna tema Loki,ja sam se licno uverila koliko si ti nesebicna i darezljiva osoba!! ❤️❤️ Pridruzujem se i ja,mogu poslati dzemperice sa etiketom na profilu,mozda i poneku deciju stvarcicu za decaka od 2 godine ;)
2018 10 20
Ja mogu stvari S/M, nešto za decu uzrasta od 7-10 godina ... Pišite!
2018 10 20
Ja sam XS/S, mogu izdvojiti nesto u tim velicinama, a kao I kod Nine, u skolama se organizuju akcije u kojoj deca nesto donesu, sto im ne treba, a odnesu svi oni kojima treba. Donese se odeca, obuca, igracke, skolski pribor I bude bss lepa akcija poklanjanja I razmenjivanja..
2018 10 20
Bravo!!! :) Evo za pocetak da pomognemo ovim zenicama koje smo vec spomenuli. Debela devojka se prijavila da posalje za zenu kojoj trebaju stvari u XL velicini, ja cu pripremiti paket za zenu koju je spomenula Sladja a koja nosi M. Bilo bi lepo da im prikupimo i za decu nesto. Zena kojoj saljem paket ima decu uzrasta 8,9 godina i to decaka i devojcicu. Nemam bas nista od garderobe za njih nazalost. I prva zena ima dete, uzrasta 3 godine Naravno svratista i domovi su mesta gde uvek mozemo odneti pomoc, mozda ne bi bilo lose da se navedu tacne adrese u gradovima u Srbiji gde se nalaze.
2018 10 20
@lokibg Javi mi adresu imam ja nešto za taj uzrast 8-9 godina
2018 10 20
Ukoliko neko ima osobu kojoj treba garderobica za dečaka od 3 god., mogu da joj pošaljem, dodaću i neku igračku i knjigicu, a njoj džempere sa profila, imam i S i M i L, pa će se uklopiti.
2018 10 20
> MiraTinaLena2: > @lokibg > Javi mi adresu imam ja nešto za taj uzrast 8-9 godina Javljam cim mi Sladja posalje svoje podatke za slanje i informacije o velicinama obuce za nju i decu! :* :")
2018 10 20
Srebrna, evo na prosloj strani je clanica Mila611 napisala da zenica ima cerku od 3 godinice, mozda imas neke tople unisex stvari, sta ima veze....Ja sam skoro sve od garderobice mojih decaka vec podelila......
2018 10 20
Da, videla sam, imam donje delove trenerki i dukseve, muške, nisu unisex ali ako članica kaže da može, poslaću rado.
2018 10 20
1 2 3 4 5 6 ... 11