Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Pogledacu i ja sta imam za tu zenu i njene cerke
2018 11 23
Spakovano, sutra šaljem. 🌹😚
2018 11 23
> MiraTinaLena2: > Spakovano, sutra šaljem. 🌹😚 Zahvaljujem najlepše. 💞💞💞
2018 11 23
> LadyBlye: > > MiraTinaLena2: > > Spakovano, sutra šaljem. 🌹😚 > Zahvaljujem najlepše. 💞💞💞 Nema na čemu zaista, ovo je stvarno divan osećaj kad možeš nekom da pomogneš. Paket poslat , poštarina plaćena. PE718471049RS
2018 11 24
Hvala najlepše MiraTinaLena2. 💞💞💞 Javljam ovde kada paket stigne. 😊😘💖
2018 11 24
Stigao paket od MiraTinaLena2. 😊😘💕 Zahvaljujem najlepše beskrajno mnogo i u svoje, i u njihovo ime i sigurna sam da će ženica i njene ćerke biti i više nego oduševljene. (Nisam raspakovala paket, ženica će doći danas kod mene i uzeće). Još jednom beskrajno mnogo hvala! 💞💞💞
2018 11 26
Nema na čemu, drago mi je ako će im biti od koristi. Pozdrav 💕
2018 11 26
Da javim, ženica i njene ćerke su oduševljene stvarima od MiraTinaLena2. 😊😊💖💖 Znači, i starija i mlađa su sve pokupile i podelile kojoj šta odgovara, i zajedno sa svojom majkom se zahvaljuju do neba. 💞💞💞
2018 11 27
Jako mi je drago što im sve odgovara 😊 Puno pozdrava za sve vas 😚😚😚
2018 11 27
Da zahvalim članici Milica2015 na paketu za ovu ženicu i njene ćerke koji je stigao danas. Bolesna sam trenutno (prehlada), pa ću ili ja sutra odneti ili će one doći. Dobile su patikice, pantalone, duks, majice... Zahvaljujem najlepše. 💞💞💕 Takođe, ujedno smo i razmenu radile, i dobila sam mnogo divnih poklona za sebe, i na tome najlepše zahvaljujem. 😘😘😘💖💖💖
2018 12 04
> LadyBlye: > Da zahvalim članici Milica2015 na paketu za ovu ženicu i njene ćerke koji je stigao danas. Bolesna sam trenutno (prehlada), pa ću ili ja sutra odneti ili će one doći. Dobile su patikice, pantalone, duks, majice... Zahvaljujem najlepše. 💞💞💕 > Takođe, ujedno smo i razmenu radile, i dobila sam mnogo divnih poklona za sebe, i na tome najlepše zahvaljujem. 😘😘😘💖💖💖 :") :* <3
2018 12 04
Zaista potresna priča o ovoj maleckoj duši .. :'( :'( Uvek mi je žao zbog tuđih nesreća, kada je ovako nešto u pitanju (deca) pogotovu, ali zaista nisam u mogućnosti da pomognem finansijski zbog čega mi je najiskrenije jako žao. Viša sila protiv koje trenutno ne mogu ništa, na žalost. Izvinjavam se, možda neki drugi put kada budem bila u mogućnosti. :( :(
2018 12 07
Mislim da sam pročitala nešto o tome, da je poginuo na motoru kad je išao na posao u noćnu smenu,ako je to ta priča. Nažalost ne mogu nešto mnogo,ali koliko mogu makar simbolično uplaticu. Svako po malo pa ce se sakupiti.
2018 12 07
Juce su svi redom serovali po fb-u, objavljeno je i u jednoj grupi Paracinaca, pa sam i ja tako cula. Da je da nadjemo nekog iz Paracina ko poznaje situaciju pa na tu adresu saljemo stvari, a taj neko prosledjuje detetu. Sta mislite o tome?
2018 12 07
MinaMasa slazem se potpuno, bilo bi dobro da se javi neka clanica iz Pracina
2018 12 07
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 11