Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zasto ne razmena

Nudeci moje licne i vrlo kvalitetne stvari za razmenu, primetila sam sledece- oni koji su se javljali ( cast izuzecima), hteli su razmenu- ali za kvalitetnije stvari ne. Postujem to. Valjda ja nedovoljno cenim stvari koje ovde postavljam. Valjda ja idem logikom da je nekada bolje razmeniti nesto sto treba nekom i meni- na obostranu korist nego da neprodata stvar stoji mesecima. Bar tako devojke " preko" razmisljaju. " Moje je najbolje", a onda ni razmene ni prodaje... Ali postujem atmosferu gde sam i stavljam cene cak ispod stvarne vrednosti, pa kad se proda. Mozda nikad. Ali razmena ne- jer kod mene nista nije" znas to je sestrino, susetkino, pa znas bas to ne mogu". Trgovina trpi samo iskrenost, ni potcenjivanje, ni precenjivanje. U zdravlje
2019 02 20
Ne znam sta da vam kazem,cene su vam poprilicno jake.
2019 02 20
Slazem se sa Lilom... ja npr ne bih nikada dala 10000 za haljinu... padne zar od cigarete il slucajno zakacim negde 🙉🙈 al opet svaka roba ima svoga kupca 😊
2019 02 20
A ja kad nudim nekome nešto za razmenu jer vidim da traže uvek je odgovor ništa nemate, hvala. Pri tom mislim da su mi cene više nego korektne. Jeste, to nisu brendirane i ultra moderne stvari ali su bez mana.
2019 02 20
> AppleRed: > A ja kad nudim nekome nešto za razmenu jer vidim da traže uvek je odgovor ništa nemate, hvala. Pri tom mislim da su mi cene više nego korektne. Jeste, to nisu brendirane i ultra moderne stvari ali su bez mana. Vase cene su korektne skroz, i meni se to desava,sve zavisi sta ljudi traze, sta im treba
2019 02 20
I malo off topic Ali zašto mi se u poslednje vreme često dešava da želim nešto da kupim a članice mi uopšte ne odgovaraju na poruke? Jesam ja jedini baksuz?
2019 02 20
> AppleRed: > I malo off topic Ali zašto mi se u poslednje vreme često dešava da želim nešto da kupim a članice mi uopšte ne odgovaraju na poruke? Jesam ja jedini baksuz? Meni se desava da svaka druga ne odgovori,al ne proveravam da li su se logovale,verovatno nailazim na neke profile gde clanice ne ulaze na sajt
2019 02 20
> Lila9292: > > AppleRed: > > I malo off topic Ali zašto mi se u poslednje vreme često dešava da želim nešto da kupim a članice mi uopšte ne odgovaraju na poruke? Jesam ja jedini baksuz? > Meni se desava da svaka druga ne odgovori,al ne proveravam da li su se logovale,verovatno nailazim na neke profile gde clanice ne ulaze na sajt Jedna ulazi redovno, druga je videla bar dve moje poruke, na prvu odgovorila potvrdno i od tada ništa.
2019 02 20
Ako ja prodajem nešto, trudim se bar jednom dnevno fa bacim pogled na poruke. Ako mi se neko obrati za nešto, ja čim vidim poruku bar se javim da šaljem podatke čim stignem kući . A dnevne obaveze su mi haotične.
2019 02 20
Slazem se sa ostalima, mislim da su Vam cene jace... S druge strane, ne traze sve clanice razmenu, neko zeli da samo prodaje/kupuje... Cesto precenimo stvari jer smo za njih vezani nekako, ali svaka stvar naposletku nadje svog kupca...
2019 02 20
Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate...
2019 02 21
> MiciZara: > Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... > Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. > Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... > Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. > Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. > A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate... U potpunosti sam isto pomislila kad sam videla profil...
2019 02 21
> Lila9292: > > MiciZara: > > Sve što bih rekla bilo bi suvišno.. Ali evo rećiću bar nešto... > > Bez ikakve namere da omalovažim Vašu robu, iskreno mislim da cene robe koju nudite nisu realne.. > > Šta više ja svoje dronje ne bi sa Vama menjala sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > > Kao što rekoste stvar ukusa i možda ga ja za Vas i nemam ali je tako... > > Ovde se prodaje jeftinija roba za 10.000 ili 5000 kupe žene zimsku jaknu npr.. > > Uz to je jako čudo da odmah nudite razmenu za stvari od 10.000.. > > A da za to nemate nikakvo pokriće neku pozitivnu npr... Bilo kako bilo uzdravlje da ih razmenite ili prodate... > U potpunosti sam isto pomislila kad sam videla profil... Znam i mnoge druge misle poput tebe i mene... Ali bilo kako bilo želim joj da sve sa profila razmeni ili proda..
2019 02 21
> sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. HAHAHHAHAHAHAHA @MiciZara ja tebe obozavam :') :')
2019 02 21
> pufnastapufnica: > > sve da gratis date dva predmeta za moj jedan.. > HAHAHHAHAHAHAHA @MiciZara ja tebe obozavam > :') :') Pridružuje se. Mici je kraljica.
2019 02 21
1 2 3