Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Drugi carski zakazivanje

Ima li neka žena ovde da je išla na dva carska? Imam mutavog dr, šta god ga pitam, on ne zna. Jel ja za drugi carski čekam trudove ili idem da zakažem, kome da se obratim i slično? Ako je neko zakazivao, samo da mi kaže proceduru, jer dr čak nije hteo da mi da uput za bolnicu da se tamo raspitam, kaže nema potrebe još
2019 03 24
Moja drugarica je imala tri carska,sem prvog,bilo je zakazivanje...
2019 03 24
Znači mora verovatno..
2019 03 24
Vidi ne znam, ali znam da se ona dogovarala kada da dodje,isla je u bolnicu dan dva ranije...
2019 03 24
Meni je sve nešto u glavi da ne bih smela da čekam trudove, već me oni kao ranije zakažu, sad da li sam.u pravu ne znan. Doktora sam pitala da li mi preporučuje opet carski ili prirodno, rekao mi je bukvalno: otkud ja znam, ne porađam vas ja (?). Ja u šoku. Tako da mislim da je bolje da odem pravo u bolnicu, samo da ga pbradim za uput
2019 03 24
Iz tudjih iskustava znam da se zakazuje, nije preporucljivo cekati trudove i odnositi se prema tome kao da je prirodan porodjaj u pitanju. Ko jednom carskim rezom rodi bebu, tako i nastavlja...zbog pucanja materice..potencijalnog.. A uput ti svakako mora dati mesec dana ranije. Btw...za sledeci put promeni doktora 😂😂
2019 03 24
Nema sl puta hahahahah od mene dosta :D
2019 03 24
> Debela_devojka: > Nema sl puta hahahahah od mene dosta :D Hahaha..pretpostavila sam...bice ono, hvala na paznji i dovidjenja ;)
2019 03 24
Cekaj bre Debela, jel imas nekog docu u bolnici u kojoj se poradjas? Ja sam odmah trazila posle par meseci uput za Front jer sam tamo nasla dr koji ce da mi vodi trudnocu, posle sam isla tamo na sve preglede, lekar iz DZ mi je samo davao upute za urin i krv. Pri kraju trudnoce sam isla na CTG na par dana, i kada je video da sam pocela da se otvaram zadrzao me tu noc, ujutru me porodili.
2019 03 24
Ma, nemam , sve radim u DZ i UZ, i biohemiju. Jedino kod ove dr da odem što me prvi put operisala, pa sa njom da vidim?
2019 03 24
Obavezno, moras da imas nekoga u bolnici ko ce da te prati, lepo ti rekose necemo mi da te poradjamo 😁 Uzmi uput sto pre, ti si vec ohoho trudna da bi se zezala! Ako ti je ta prethodna dr bila ok onda kod nje, ako ne, nadjes nekog drugog, ne znam gde si planirala da se poradjas.
2019 03 24
Sad sam procitala da ti dr ne da uput, insistiraj, ili ga promeni. Meni jedan debil u DZ nije hteo da daje upute za laboratoriju, kao radite privatno 🙄 Kako da ne, odmah sam ga promenila.
2019 03 24
Znači mora?? Dobro je znati. Idem u Višegradsku, na poznati teren. Tražiću mu odmah ove ned uput
2019 03 24
E ono sto isto zn da neki I posle carskog insistiraju na prirodnom porodjaju,mislim na doktore,tako da obrati paznju I na to...I kao sto su ti rekli,pronadji ko ce da te porodi I sa njim sve dogovaras.Moj ke kostao simbilicno 300 evra ahahaha...Pa posto je gospodin hteo ranije da izadje,dr nije bio tu,pa sam nasla brzinsku zamenu za 150e ,:)
2019 03 24
Moj simbolično 270e :D
2019 03 24
1 2 3