Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Muzika za provod ćaskanje

Hajde da ćaskamo o muzici, ali ne o Vivaldiju, jazzu i Sergeju Ćetkoviću, nego o muzici za provod. Gde izlazite? Uz koju muziku najluđe đuskate? Da li ste prilagodljivi ili ipak mora po vašim pravilima, kada se bira mesto za zezanje?
2019 09 19
https://youtu.be/CGY8CIfV4Vc Mi smo (ponovo) se navukli, porodično, na disciplinu...đeca rade nešto po kući i svi pevaju/deru se :"Bunt!" Mada, one stare narodnjake mogu da tolerišem po kafanama (ahahahhahaahahahah, kojim?!). Ali po kući samo rock, jazz i bluz... Mada ne volem da idem tamo gde ne slušam ono što privatno slušam..
2019 09 19
Pa, da, ali mi recimo kući dosta slušamo Gibonnija, ja volim Sade, slušam rep Smokeya najviše, Prti, Bad Copy, Trance i dan danas, techno, minimal posebno. Ali ne bežim ni od kafane posle 5 tekila 😂
2019 09 19
Uh, kad se setim... skc, barutana, bigz, smederevo, kraljevo, a onda sobarica, a prva i neprejebiva akademija, kc grad...ah
2019 09 19
Joj, Akademija!!! Kultna rupa!
2019 09 19
Tamo mi je bajbolji bio drum.... i rakija 😂
2019 09 19
Ja naspem sebi vino, pa pustim EBM, post punk, dark wave, new wave, gothic rock, synth pop, itd... pa plešem li plešem dok ne probudim dete :D Ali kad me neko odvede u kafanu, po mogućstvu vojvođansku, pa još tu budu tamburaši, eto mene, znam svaki stih svake narodne pesme, ali one prave, narodne, tamburaške pesme, tako se provedem bolje nego ikad :D
2019 09 19
> marijana24: > Ja naspem sebi vino, pa pustim EBM, post punk, dark wave, new wave, gothic rock, synth pop, itd... pa plešem li plešem dok ne probudim dete :D > Ali kad me neko odvede u kafanu, po mogućstvu vojvođansku, pa još tu budu tamburaši, eto mene, znam svaki stih svake narodne pesme, ali one prave, narodne, tamburaške pesme, tako se provedem bolje nego ikad :D U tem Somboru svega na volju, svega ima to istina, pa i žene piju vina,u tem Somboru.... 😁
2019 09 19
> marijana24: > Ja naspem sebi vino, pa pustim EBM, post punk, dark wave, new wave, gothic rock, synth pop, itd... pa plešem li plešem dok ne probudim dete :D > Ali kad me neko odvede u kafanu, po mogućstvu vojvođansku, pa još tu budu tamburaši, eto mene, znam svaki stih svake narodne pesme, ali one prave, narodne, tamburaške pesme, tako se provedem bolje nego ikad :D Joj, mi smo noćas nešto odlepili, pa smo slavili do jutros, a da nas pitaš šta, nemamo pojma 😂 život, valjda, jebem li ga. Slušalo se od ailvane do nirvane posle petog piva 😂 sami muž i ja, evo ćovek mi kaže nisam normalna, mogu ja tako još 2 dana 😂
2019 09 19
> Sara20: > > marijana24: > > Ja naspem sebi vino, pa pustim EBM, post punk, dark wave, new wave, gothic rock, synth pop, itd... pa plešem li plešem dok ne probudim dete :D > > Ali kad me neko odvede u kafanu, po mogućstvu vojvođansku, pa još tu budu tamburaši, eto mene, znam svaki stih svake narodne pesme, ali one prave, narodne, tamburaške pesme, tako se provedem bolje nego ikad :D > U tem Somboru svega na volju, svega ima to istina, pa i žene piju vina,u tem Somboru.... > 😁 Evo, već me emocije zakačinju :D
2019 09 19
> Debela_devojka: > > marijana24: > > Ja naspem sebi vino, pa pustim EBM, post punk, dark wave, new wave, gothic rock, synth pop, itd... pa plešem li plešem dok ne probudim dete :D > > Ali kad me neko odvede u kafanu, po mogućstvu vojvođansku, pa još tu budu tamburaši, eto mene, znam svaki stih svake narodne pesme, ali one prave, narodne, tamburaške pesme, tako se provedem bolje nego ikad :D > Joj, mi smo noćas nešto odlepili, pa smo slavili do jutros, a da nas pitaš šta, nemamo pojma 😂 život, valjda, jebem li ga. Slušalo se od ailvane do nirvane posle petog piva 😂 sami muž i ja, evo ćovek mi kaže nisam normalna, mogu ja tako još 2 dana 😂 Moj muž ne pije alkohol, ali zato partija jače od svih nas ostalih. Kad porastem, biću moj muž :D
2019 09 19
Moj je imao gutljaj, alal mu vera, ali posustajeee. Sinoć popio par pića, ja jedno 8 heinekena, ali onih malih, to samo klizi 😂
2019 09 19
> Debela_devojka: > Moj je imao gutljaj, alal mu vera, ali posustajeee. Sinoć popio par pića, ja jedno 8 heinekena, ali onih malih, to samo klizi 😂 Razumemo se :'D
2019 09 20
Jao, bre, pa ja stvarno obozavam klasiku, pogotovo melodije sa harmonikom Jana Tjersena. Uz to sam plesala sa svojom decom kad su bile bebe. To mi sve tako od plesa ostalo. A sto se djuskanja tice, volim sasla partije. Gipsy muziku, kubansku, taj nisam jos savladala, mada sam otisla na par casova, sad plesem onako kako se menji djasvi uz salsu. Sto se narodnjaka tice, iskreno, samo na svadbi to moze da me zainteresuje i pogodi, i to samo ako muzicari sviraju iz srca i hoce da mi odsviraju pesmu a dosla sam bez novcanika kod njih. Alavim performarserima ne dajem nista. A one koji mi od srca otpevajj dve tri pesme, zaredom, onda ih castim kad zavrse. Kad sam izlazila, najoblje sam se provodila uz house, trance, euro dance itd. Sad i nema vise takvih zurki, osim festivala, sad samo malo u pocetku mozes da cujes tu vrstu muzike posle odmah prelaze na neke novonastale zvezde. A od novonastalih zvezda, gotivim da slusam Senidah.
2019 09 20
Ne bih baš rekla da nema elwktronike, ima bar 15 klubova u gradu gde se svaki vikend može čuti odličan elektronski zvuk
2019 09 20
1 2