Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li ste realne sa cenama za pocepano i odrpano

Evo zivo me zanima Da li ste pojedine realne,sa cenama za pocepano,odrpano,iznoseno,"original" Evo samo cu staviti primer,necu imenovati nikog jer mi nije cilj da bilo koga provlacim ovde ali bas,bas...ne verujem Cena 2000 din."original",placene nove u radnji celih 5500 din(kako pise u oglasu),a ovako odrpane se prodaju za 2000 Kupuje li to neko?? Mislim,ako kupuje eno da izvadim iz dzaka za smece sve pocepano markirano sto sam stavila za kontejner ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cf029338349898cf0908aa8204e4e8d3.jpg)
2020 01 26
Pa ako su spolja u dobrom stanju,mogle bi da idu za 400.500 din....A iskreno ako su neke patike koje su trenutno "aktuelne"ili brend,kako stvari ovde stoje,ne bi me cudilo ni da ih proda za 2000 din ,:) Nazalost sami kupci diktiraju cenu svojom potraznjom,odatle silne prcenjene Zarine stvari i jos pojedinih brendova..Prodavcima se jednostavno moze,jer je pomama tolika da mogu da se "igraju" sa cenama.
2020 01 26
Cene su pojedinim clanicama katastrofa. Za te pare mogu da se kupe nove stvari sa etiketom,da probas i da znas kako ti stoji,neke su cak nabile vece cene od onih po kojoj su kupljene,milion puta sam naisla na stvari koje sam ja na rasprodaji placala 1000din.a one ih prodaju po 3000,stvarno sramota. Ista situacija sa kopijama stvari koje se prodaju po ceni kao da su originali,ili kada mi naglase da je ta stvar placena toliko i toliko,ali je spustena cena radi brze prodaje. Mene ne zanima kolike su bile cene stvari sa etiketom,te stvari koje prodaju ako su nosene,znaci da su polovne i nelogicno mi je da se prodaju kao nove. Ali svako ima neku svoju taktiku,svi koji kupuju ovde nisu u bas nekoj materijalnoj situaciji,bez vredjanja da jesu kupovale bi nove stvari u butiku,a ne ovde.
2020 01 26
Anabu83..Ne mora da znaci da je neko u losoj materialnoj situaciji.Na ovakbim sajtovima mogu da se pronadju stvari koje u Srbiji uopste ne mogu da se kupe..Takodje ljubitelji vintidza ili nekih odredjenih modela ovde pronalaze zeljenu garerobu...Isto tako postoje opsesivne kupoholicarke kojima krpica vrlo brzo dosadi,pa joj se i ne isplati da kupuje po punoj ceni..Naravno postoji i faktor nemastine..Ja kupujem i novo i polovno ali kada naletim na polovnu stvar koja je poviljna i unikatna,ja kao da sam dobila sedmicu na lotou ,:)
2020 01 26
Upravo sam htela da pokrenem slicnu temu. Pa ljudi ja sam nove dzemperice u butiku kupila za 900 dinara :( I skroz je ok I materijal I kvalitet, a ovde nude polovne dzemperice za 2000. Pa pobogu zene, devojke... I kao poslednja cena, pa valjda izlazimo jedne drugima u susret I spustimo cenu koliko kupcu odgovara....
2020 01 26
Ali ne mogu sve cene u isti tabor.Mije isto da li je dzemper od akrila,viskoze,mohera,kasmira...Da li je obucen jednom ili dva puta ili je nosen.Da li je All saints ili Oviese..
2020 01 26
Najgore je sto sajt nije uredjen pa kad trazim i ukucam npr. guees original ili nesto drugo meni sve izadje samo to sto trazim ne izadje jer bas zbog tih koje prodaju takve stvari oznace na tu istu pocepanu stvar i gucci ,armani,guess Sta brze ce se prodati i izgledace lepse ako se oznaci ne razumem 🤷‍♀️
2020 01 26
Opaaa ko mene ovde spominje :D Gopsodjice kao pod jedan patike su ORIGINAL !!! IMAM ORIGINAL KUTIJU ZA NJIH kao pod dva PATIKE SU OSTECENE SAMO UNUTRA KAO STO SAM SLIKALA kao pod 3 odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? prvo pogledaj svoje stsvari pa komentarisi moje , cenu cu da stavim koju ja zelim i smatram da vrede toliko bolje se pozabavi clanicama koje stvarno imaju odrpane stvari a kostaju po 1000e al sta ces uvek se nadju ovakve da komentarisu a ne vide sebe i svoje stvari , prvo pogledaj svoj profil llepo prelistaj pa onda komentarisi moje :D sad cu i ja da budem bezorazna i da kazem da je ceo tvoj profil za smece
2020 01 26
> MilenaP.: > Upravo sam htela da pokrenem slicnu temu. Pa ljudi ja sam nove dzemperice u butiku kupila za 900 dinara :( I skroz je ok I materijal I kvalitet, a ovde nude polovne dzemperice za 2000. Pa pobogu zene, devojke... I kao poslednja cena, pa valjda izlazimo jedne drugima u susret I spustimo cenu koliko kupcu odgovara.... Ja cenu ovih patika mogu da spustim ako mi neko trazi tako da ...ja nigde nisam navela da je fixna ......
2020 01 26
MnaKatic.,Bila sam skoro u N sportu,u Sremskoj,pre mesec dana..Ovaj ili veoma slican je oko 2700 din,bio na snizenju..Nista licno,samo konstatacija.
2020 01 26
> jelena2606: > MnaKatic.,Bila sam skoro u N sportu,u Sremskoj,pre mesec dana..Ovaj ili veoma slican je oko 2700 din,bio na snizenju..Nista licno,samo konstatacija. Da i ja sam licno videla da su snizeni modeli svih puminih patika ali ja sam svoje platila onpliko koliko sam napisala .... I isto tako nije nikakav problem da snizim patike jer nigde nisam napisala fixnu cenu , ova gospodja gore ocigledno je isfrustriana pa nasla na meni da se trese , zao mi je pogresna osoba
2020 01 26
> MnaKatic: odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda...
2020 01 26
Pa I clanica je komentarisala Tanju Tiffany posprdno. Mislim da ne bi trebalo ništa ofucano da se prodaje.
2020 01 26
> pufnastapufnica: > > MnaKatic: > odakle tebi pravo da ti komentarises moj predmet ??? > BRAVO. Nikada neću razumeti potrebu da se opanjkavaju tuđi profili i cene. Šta se koga tiče da li neko ceni stvar 100 dinara ili 100.000 dinara, svako ima pravo da svoju stvar proceni kako želi a ne kako neko smatra da treba. Ako hoćeš da kupiš - izvoli, ako nećeš doviđenja, ima ko hoće. Čemu večito neka bečenja i iščuđavanja, padanja u nesvest, zaista ne razumem... Ako ti je mnogo zaobiđi i traži dalje, nema potrebe da se minira tuđa prodaja, ali izgleda za pojedine nema veće radosti od zluradosti... A ima i onih koje samo dežuraju i čekaju da neko izbaci predmet pa da glume dušebrižnice i dežurne teta Savete komentarima "tu i tu je jeftinije"... Pa onda idi i kupi tamo gde je jeftinije, niko te za rukav ne vuče ali nema razloga kvariti bilo kome prodaju iz ličnih zlobnih pobuda... Upravo ! Patike uopste nisu pocepane nigde van ovo unutra moze da se sanira kod obucara nece izaci vise od 200 din .....al ajde opet kazem nije problem ni u patikama ni ceni gospodja vrv imala los dan pa ajde na nekom ovde kad ne moze kod kuce na muzu ili s kim vec zivi ne zanima me.....a ja sam gore morala da budem bezobrazna jer necu cutati sigurno kad sam patike platila 5500....ludaca bolje nek se ne blamira !
2020 01 26
> MARIJANA832: > Pa I clanica je komentarisala Tanju Tiffany posprdno. > Mislim da ne bi trebalo ništa ofucano da se prodaje. Da ja sam komentarisala zato sto je ona mene jos davno bila isto tako a cutati necu naravno uzvraticu svakome i svemu ko komentarise moje predmete ja nisam cenu patika stavila 10000e zato kazem bolje nek se gospodja pozabavi necim sto stvarno treba nego sa mnom
2020 01 26
1 2 3 4 5