Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nov profil

Zdravo devojke. Prvi put koristim forum pa ne zamerite ako sam promasila temu. Ja nazalost pocinjem sve ispocetka, jer sam blokirana ( imala sam 50 pozitivnih ocena i nijednu negativnu ), divnu komunikaciju sa kupcima, pritom sam student i ovo mi je bio vid zarade. Pretpostavljam da sam blokirana jer sam na par slika imala “ lazne tagove “ . Pritom, nisam znala da je to zabranjeno, stavljala sam ih jer sam videla da dosta clanica to radi. Imate li neki savet kako krenuti ispocetka? :)
2020 03 01
Pretpostavljam da ste blokirani zbog komercijalne prodaje, a to je zabranjeno na sajtu. Vidim da prodajete novo i sa etiketom u više veličina. Pozdrav
2020 03 01
Ja mislim da cete ponovo biti blokirani s obzirom da imate vise velicina i po porudzbini .. Tj , Vas profil se smatra komercijalnom prodajom . Predlazem da procitate pravila sajta ,tamo pise sta kaznjava/blokira...
2020 03 01
Hvala. Onda ocigledno nema svrhe da koristim vise sajt. Hvala jos jednom 😊
2020 03 01
Postoje drugi sajtovi za prodaju gde to nije zabranjeno Pokusajte na njima
2020 03 01
Hvala na savetu. Pozdrav
2020 03 01
Pozdrav devojke, ja sam ovde nova. Nisam znala kako da započnem novu temu, pa pišem ovdd. Prvi put sam na ovom sajtu. Prodavala sam pre na drugim sajtovima poput Lalafo i KP. Da li mi mozete reći neke savete, kako da krenem u prodaju i slično? Na profilu su vec neke stvari koje sam okačila... ❤️
2020 03 01
Za početak možeš poklanjati, imas pod forum za to, lepo fotografiši predmete, vec si se oglasila ovde, tako da sigurno ce videti profil, dosta ljudi prate forum🥰 srećno sa prodajom❤️
2020 03 01