Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Korona virus

Sve nam smeta, i ako se zatvore granice i ako se ne zatvore, i ako smo pušteni sa lanca u pandemiji virusa, i ako nas ograničavaju. Kako god da nam odrede, ne valja. Zašto neko da nam određuje, svi mi znamo kako ćemo. Svi smo empaticni, ali nam uvek neko i nešto smeta. Biće kolaps u čitavom svetu, ali biće Nama loše, a to ne valja. Mi smo puni empatije, ali smo sami Sebi najvažniji, ne kao narod, već kao pojedinci. Pa, naravno, mi smo nebeski narod, je li tako? 😍♥️
2020 03 22
DD jesi dobila posao u Maxiju?
2020 04 08
Jok, obustavili zaposljavanje :( nema nikome sada posao. Uzas
2020 04 08
Pretpostavila sam zbog skracenog radnog vremena koje su jos vise skratili. Ako uvedu jos rigoroznije mere bice onda i gore. I meni je osetno smanjen obim posla za ono sto donosi najvise profita. Uglavnom sa ljudima iz USA radim i oseti se kriza, kazu mi da je haos tamo.
2020 04 08
O, uzas zivi, ja stvarno ne znam kako ce biti posle ovog sranja. Svet je u potpunom haosu. Uzas
2020 04 08
Po nekim procenama godine ce trebati za povratak u normalu i oporavak. Ne samo za posao, nego sto ovo i psihicki unistava ljude, cela situacija, atmosfera, izolacija, crne prognoze, strah za buducnost i beznadje. Bas me zanima kakve ce biti statistike sto se toga tice i da li ce ih kriti.
2020 04 08
Jel stigao alkohol kod vas u apoteke? Kod mene ima, ali 400din litar. To mi stvarno skupo za 1 l
2020 04 08
> Esprit21: > Po nekim procenama godine ce trebati za povratak u normalu i oporavak. > Ne samo za posao, nego sto ovo i psihicki unistava ljude, cela situacija, atmosfera, izolacija, crne prognoze, strah za buducnost i beznadje. Bas me zanima kakve ce biti statistike sto se toga tice i da li ce ih kriti. Naravno, mnogi su vec pukli, mnogi pucamo svakodnevno, mene su danas svi u kuci iznervirali i isla sam da se setam sat vremena okolo kao luda nasta
2020 04 08
😘 Moj jedan divni kolega bi mi na ovakav komentar govorio- ne brini,uvek mozes da propušiš 🚬 ❤️ A frizura,reci?Ko vas sada šiša? > Debela_devojka: > > Esprit21: > > Po nekim procenama godine ce trebati za povratak u normalu i oporavak. > > Ne samo za posao, nego sto ovo i psihicki unistava ljude, cela situacija, atmosfera, izolacija, crne prognoze, strah za buducnost i beznadje. Bas me zanima kakve ce biti statistike sto se toga tice i da li ce ih kriti. > Naravno, mnogi su vec pukli, mnogi pucamo svakodnevno, mene su danas svi u kuci iznervirali i isla sam da se setam sat vremena okolo kao luda nasta
2020 04 08
> Debela_devojka: > Jel stigao alkohol kod vas u apoteke? Kod mene ima, ali 400din litar. To mi stvarno skupo za 1 l Uzeli moji nesto za dezinfekciju, pogledacu sutra sta pa cu ti javiti. Za Asepsol mislim da nije, a i to mogu da pogledam ako nekom treba. Mislim da sam jedina bez rukavica i maski. Jedino sto se posluzim asepsolom u radnjama.
2020 04 08
> sandokanka: > 😘 > Moj jedan divni kolega bi mi na ovakav komentar govorio- ne brini,uvek mozes da propušiš 🚬 > ❤️ > A frizura,reci?Ko vas sada šiša? Pusimo vec buhahahahhahaa. Ofarbala sam se u plavo, blajhala i trebalo mi je jos jedno farbanje i evo, sad je sve izraslo, narandzasta sam hihihi huhuhu 😂😂😂 sacekacu da prezivim ovp, da ne bacam pare, ako me potkaci virus 😂
2020 04 09
DD apoteke standardno imaju obavestenje da nemaju sredstva za dezinfekciju i maske, a tamo gde nema obavestenja me mrzelo da cekamu redovima da bih proverila. Videla sam u DM Yuco Sept koji se dok sam obilazila i gledala sta meni treba razgrabio. U drugom DM-u sam videla da je radnica kupila sebi aspesol rastvor i to je bio poslednji. Trebalo bi da stigne sa dopunom.
2020 04 09
Nije vezano za temu ali da li je realno da ovoga ima na sajtu...ja sam zgrozena... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dc699ed6dcd0d80d7e3435b547475744.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/99b183b476e17d89253999e46bcecb30.jpg) I ovi sto je prate jos veci bolidi
2020 04 14
Ladno je meni neko obrisao temu o karantinu! Ahahahaha botovi su prisutni svuda 😂😂😂
2020 04 29
Da mogu zatvorili bi nas na 6 meseci, ali neceee mociii
2020 04 29
1 2 ... 20 21 22 23