Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Preporučite mesto za odmor u Srbiji

Pošto ovog leta teško da idemo na letovanje preporučite proverena mesta u Srbiji gde je priroda lepa možemo da se kupamo, nema gužve, znači za dušu. Hvala!
2020 05 09
Bravo za temu! :) Isto se pitam :*
2020 05 09
Ne znam mesto za odmor, ali znam da Zlatibor zasigurno nije izbor. Pored svake smestajne jedinice je zgrada u izgradnji; od 6h pocinju sa radovima. Sve je raskopano. Jezera nema. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/12b88b0f96db707d30bb59d01f911be4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/260bfd448d48b7eb7d08654c8863b729.jpg)
2020 05 09
Da, definitivno ne Zlatibor ili slično. Nešto manje urbano, možda pored jezera. Ni bazeni i akva parkovi ne zvuče primamljivo. Neko mirnije mesto gde ipak ima malo života u smislu restorana i prodavnica, osim ako neko nudi pun pansion.
2020 05 10
Htl Prezident Palic, Bazen napolju,bazenunutra Tursko kupatilo...odlican spa Kad moram biti u stend baju a moram da iskuliram odem tamo
2020 05 10
Joj, iz Subotice sam, sve samo ne Palić. 😭😭😭😭😭
2020 05 10
Zaovine, Sokobanja, Niška banja, Prolom banja... U pirotskom kraju ima takođe divnih mesta. Možda čak i Tekija na Dunavu.
2020 05 10
Perućac 😍 https://www.jovaninzivotukoferu.com/perucac ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a8d830607629646727b0927663fbfe64.jpg)
2020 05 11
Planina Tara, bilo koje mesto, verujem da necete pogresiti. Mnogo je mirnije nego na Zlatiboru, manje urbano, ali prelepo. Ja sam bila u Kaludjerskim barama, ima par restorana i market. Premda restorani nisu neki, iskreno. Slazem se sa prethodnim predlogom za Perucac, to je blizu, takodje predivno. I mozda moja sledeca destinacija, premda sam bila vise puta je Mokra gora, takodje blizu, hrana odlicna, mozete ici u voznju ''Cirom'', u Drvengrad...itd. Sva tri mesta su blizu, ako idete kolima, sve ih mozete obici. Mi smo sa Tare, svaki dan isli na neko od ovih i drugih obliznjih mesta. :") I ja planiram ovo leto/jesen da provedem u Srbiji, tako da pratim temu. <3
2020 05 11
Hvala svima, čekam još ponude.
2020 05 12
Ја лично волим Источну Србију, али ми је жао што није туристички валоризована колико вреди. Ево нпр. једне путањице, али је она згодна само уколико имате кола и можете бити покретни. Чак се можете центрирати у неком месту, па одатле звездасто кретати... :") Пожаревац - галерија Милене Павловић Барили - Голубачки град - Лепенски вир - дивна Ђердапска клисура - прерасти нпр. на реци Вратни - Рајачке пимнице - Лазарев кањон - Борско језеро - Гамзиград - водопад Лисине (најлепша пастрмка на жару коју сам икада јела) - Ресавска пећина - Манастир Манасија - Хомољске планине и лагано назад... Лепа је ова наша земља, много лепша него што многи мисле! :")
2020 05 12
Na žalost kola nemamo, tako da smo vezani za jedno mesto ali sam i ja gledala zapadnu Srbiju i Borsko jezero deluje lepo, ne znam da li je jezero čisto.
2020 05 12
> AppleRed: > Na žalost kola nemamo, tako da smo vezani za jedno mesto ali sam i ja gledala zapadnu Srbiju i Borsko jezero deluje lepo, ne znam da li je jezero čisto. Sad ste me podsetili na opciju Rgotine kod Zaječara. Tamo postoji jezero koje je najtoplije u Evropi a mi to ,naravno, pojma nemamo. Ima vikendica za iznajmljivanje, pogodno je i za kupanje.
2020 05 12
> kaileenakala: > > AppleRed: > > Na žalost kola nemamo, tako da smo vezani za jedno mesto ali sam i ja gledala zapadnu Srbiju i Borsko jezero deluje lepo, ne znam da li je jezero čisto. > Sad ste me podsetili na opciju Rgotine kod Zaječara. Tamo postoji jezero koje je najtoplije u Evropi a mi to ,naravno, pojma nemamo. Ima vikendica za iznajmljivanje, pogodno je i za kupanje. Hvala, sramota me ali nikad nisam čula za to mesto. Zato sam i postavila temu, da nam se malo predstave skrivene lepote Srbije.
2020 05 13
Banja Vrujci, tata mi je godinama ziveo tamo, meni je uvek bilo lepo za odmor. Pre par godina ssm bila sa sestrom u Petnici (Valjevo). U Petnici su predivni, cisti bazeni, a u Valjevu isto precista reka Gradac. Boravile smo u hostelu koji je u tom trenutku bio prazan, dobile smo kljuc i citava kuca i dvoriste samo za nas. Vrh, vrh, vrh. Mnogo nam je bilo lepo. Srebrno jezero je isto dobar izbor, makar meni. I Bela Crkva je jako lepa. Mi cemo na more 99% u septembru, ali sam bas razmisljala da se bacimo malo na Palic, nisam bila od ekskurzije u srednjoj školi 😍
2020 05 13
1 2 3