Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Potpuno novo?

Kupila sam sandale za koje je pisalo da su nove. Pitala sam u poruci jos jednom da li su potpuno nove jer kupujem za poklon, dobila odgovor da jesu. Sandale su stigle sa crnim, umazanim djonom. Zao mi je sto trenutno sajt nece da ucita slike. Da li sam ja blesava i sitnicarim sto za potpuno novo ocekujem cist djon i nenosene sandale? Prvi put imam ovakvo iskustvo.
2020 07 11
Iskreno, mnogo puta viđam "NOVO!!!! dva puta noseno". Ako je dva puta noseno, nije novo 🤷‍♀️ Isto videh neki oglas na Facebooku. Devojka stavila "sve je novo, sa etiketom", a u komentarima za svaki artikal koji pitaju kaže "samo je skinuta is etiketa"
2020 07 11
Prosla sam skoro isto tako. Kupila sam Guess narukvicu za poklon uz uverenja da je nova nenosena.Kad sam je dobila videla sam da je kutija malo pohabana,ali narukvicu nisam bas dobro pregledala i dala pozitivan utisak. Sutradan sam je malo bolje pogledala i videla da ima tamne delove,privezak ogrebotine-dakle nije nova nikako Sama sam kriva ,vec sam dala utisak i ostavila narukvicu za sebe.Clanica inace ima preko 500 pozitivnih ocena... Naravoucenije- ne kupovati ovde poklone...
2020 07 11
Nema vise kupovine poklona ovde. Nenade, sad sam naucila. A cudila sam se kad mi neko trazi sliku djona.
2020 07 11
Samo da napomenem da je clanica ponudila da vrati novac. Temu sam otvorila jer sam se nekako razocarala, ocekivala sam potpuno novo. Ali eto, bar sam naucila nesto.
2020 07 11
Neiscrpna tema u vezi sa "Novo". Nema puno nedoumica sta se podrazumeva pod novo. Znaci nenoseno sa etiketom, eventualno nenoseno ali skinuta etiketa. Tacka. Jako je bitno tacno opisati predmet. Ako imam stvar koju sam jednom obukla i naznacim da je kao novo, onda to tako i izgleda. Samo iskrenost i nema problema ❤
2020 07 12
Etiketa i jos bolje i kutija su najveca garancija ali skoro je kupljena obuca koja je bila u originalnoj kutiji i kojoj je materijal od stajanja poceo da se kruni... Budite oprezni i uvek pitajte cak iako je nesto novo da li ima ostecenja ili neki feler, pa cak i koliko je to sto kupujete staro jer cak i kvalitetna garderoba i obuca imaju svoj vek trajanja...
2020 07 13
Isto narucila torbu za poklon i pitala jos jednom da li je potpuna nova. Kad je stigla imala je par ogrebotina i nisam mogla da je poklonim takvu 😪 Ali je devojka izasla u susret pa mi je vratila novac. Samo nije bila iskrena i nije mi rekla da je torba sa ogrebotinom. Ne narucujem poklone vise ovde
2020 07 16