Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tužbe zbog smanjenih penzija

Da li ima nekoga ko je u toj priči i koga tema zanima? Podnela sam tek pedesetak tužbi do sad.
pre 11 dana, 16:52
Ja nisam u toj priči ali me zanima, mom ocu su godinama skidali veću sumu od penzije. Isto me zanima da li ste imali tužbe prosvetara zbog putnih troškova? U toj priči jesam, u procesu.
pre 11 dana, 17:44
Imam dve prosvetne radnice iz Vojvodine plus sam tužila za mamu pre dve godine i dobile smo. Bravo što si tužila treba svi prosvetari da se obrate advokatima. Dokle si stigla? Za penzije takođe radim, naplata po okončanju postupka ....
pre 11 dana, 17:50
Imam ja jedno pitanje vezano za kredite, kad ste kod tuzbi... Masovno vidim objave da se tuze banke u vezi naplate troskova obrade kredita. Ne znam da li je neko to radio, tj da li je naplativo?
pre 11 dana, 18:19
Ja imam preko 250 tužbi u radu, a dobijenih za sad 50ak, veoma je isplativo,a nema troškova.
pre 11 dana, 18:20
I mene interesuje, o čemu se konkretno radi? Imam dosta penzionera oko sebe..
pre 11 dana, 18:54
Ja sam prvu podnela za oca, pa su se kasnije priključile ostale stranke. Znate da je skidano 4 godine na osnovu Zakona o privremenom smanjenu penzija od 2014-2018, ja i jedan kolega radimo na tome da povrate penzioneri taj novac, kao što su grčki i rumunski penzioneri uspeli. Naplaćujem se po okončanju postupka u iznosu od 10%.
pre 11 dana, 18:58
Hvala na informaciji, baš ću da pitam ove moje :)
pre 11 dana, 19:29
Važi:) Imamo preko 50 penzionera, ali stalno pristižu opasni su i oni :)
pre 11 dana, 19:34
Jeste uspeli već sa penzijama da nekome i vrate novac?
pre 11 dana, 19:37
Ne još, krenuli smo skoro. Niko pre nas nije ni krenuo ili bar nije masovno.
pre 11 dana, 19:39
Marijana ostavite kontakt pa cu svim penzionerima koje poznajem iz kraja ispricati ukratko i dati kontakt ko bude hteo da se bakce oko toga.
pre 11 dana, 19:57
Da li znas nekoga ko bi radio spor oko zmljista na moru u Hrvatskoj,ali na procenat?
pre 11 dana, 20:00
Ajde raspitaću ti se, da vidim ko radi po HR.
pre 11 dana, 20:21
> MARIJANA832: > Ja imam preko 250 tužbi u radu, a dobijenih za sad 50ak, veoma je isplativo,a nema troškova. Da li je ovo odgovor na pitanje o kreditima? Mojoj sestri su naplatili uredno svaki put kad je refinansirala, nije ni malo novca u pitanju.
pre 11 dana, 02:25
1 2 Sledeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj