Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Uspevate li da prodate nešto ovih dana... a da nije Zara?

> mesecizvezde: > Hint: nećete ga ni prodati za 100-200din jer onda ljudi imaju dojam da je ta stvar slabog kvaliteta ili iznošena. To u nekim slučajevima i bude tačno (što saznaš kad kupiš tek). Najisplatljivije je staviti cenu loja je realna procena tog predmeta, baš koliko vredi. Tu je i jurnjava na forumu "tražim" i stalno brisanje i ponovno stavljanje oglasa. Ja vise zaista ne znam koja je realna procena, kad se stavi npr cena 700-800din onda su primedbe tipa preskupo je, toliko moze u radnji da se nadje novo itd, tako da sam skroz zbunjena ovim sajtom :') Ja sam u Zari letos kupila 2 para farmerki za 1500din i jako sam zadovoljna, mislim da su im pantalone i farmerke generalno boljeg kvaliteta od majica kosulja dzempera koji se posle 2 pranja ofucaju i razvuku kao da su stari 2 godine a nisu uopste jeftini Ranije su oni famozni dzemperici sa dugmicima bili mnogo kvalitetniji nego sada ili je to samo moj utisak
2020 10 06
Nisam davno nista kupila u Zari, ali ranije, kad sam kupovala, farmerice su im zaista bile odlicne.
2020 10 06
Uspevam, ali ne ovde. Sve poruke koje dobijam se uvek ticu razmene ili su one cuvene kad kliknu na Zelim i kad im odgovoris nikad ne dobijes povratni odgovor.
2020 10 06
Volim Zaru isto koliko i druge brendove, ukoliko je stvar po mojoj meri, u svakom smislu. Uvek se neki brend neko vreme forsira, nije to nista novo... A prodaja... bas slaba, da ne kazem nikakva. Kao sto jedna clanica rece "zato mi kupovina ideee".. 🤣🤣
2020 10 06
Ja sam bas zadovoljna prodajom ovde, a i ponudom. Ubacujte svaki dan po neki predmet, meni se do sada pokazalo da zene najvise pretrazuju prepodne do 12 h i kasnije uvece, nakon 2o-21h, pa pokusaj tada da izbacujes stvari, radi veceg broja pregleda. Velika je ponuda ovde pa se desi da neke nase stvari niko ne stigne ni da vidi. :) Malo me zamara prodaja na instagramu, zasad mi se tamo prodalo samo par stvari. cini mi se da moras biti dosta aktivan a ja vec vodim jednu svoju stranicu gde prodajem rucne radove pa sam svu volju usmerila na nju :s
2020 10 06
I meni ide fino prodaja, ali sam bas spustila cene, 300, 400 dinara.
2020 10 06
Meni prodaja nikad slabija. Smatram da su mi cene i ponuda korektne, ali sve je stvar ukusa. Valjda će biti bolje :D
2020 10 06
> NShibridi: > Nisam davno nista kupila u Zari, ali ranije, kad sam kupovala, farmerice su im zaista bile odlicne. Meni su Zarine farmerke jako lepe, ali loše su se pokazale. Na jednim mi se razvukao elastin a druge krenule da se cepaju kod džepova posle dve sezone. Imam 47kg, nisam ih razglavila. Sestri nazad skroz pukle, a dečku se džep rašio posle par pranja. Da ne spominjem da sam kupila novu majicu sa rupicom, ali to su mi zamenili sa drugom za koju se ispostavilo kad sam došla kući da je šav pokrivljen. Tako da stvarno loše što se kvaliteta tiče... Mada, sigurno ću još nekad nešto tamo kupiti su dizajn i kroj super, ali ne verujem da će to biti po nekoj redovnoj ceni.
2020 10 06
Kod mene prodaja kako kad, ima dana kad ide fenomenalno, pa onda danima niko ni da pita nista 😁 Cene mislim da su mi korektne, cesto pravim snizenja
2020 10 07
Nema pravila na ovom sajtu, obicno mi je leti stagnirqla prodaja a u jesenjim i zimskim mesecima ide bas fino.. ali ove godine je sve suprotno, letos sam prodavala cak i par zimskih stvari, a sad kad ocekujem prodaju ide traljavo 🤦 inace moj garderober se sastoji pretezno od zara berska i mango stvari jer tu najvise kupujem ali misljenja sam da se ovde najbrze prodaju ozbiljniji brendovi kao sto su LV, Guess, Tomi Hilfinger, Versace, Balmain, Celin( pa makar bili i fejk 😂😂😂). Uvek napisem da li je original ili kopija ali svakako te marke sam najlakse prodala
2020 10 09
Nema pravila na ovom sajtu, obicno mi je leti stagnirqla prodaja a u jesenjim i zimskim mesecima ide bas fino.. ali ove godine je sve suprotno, letos sam prodavala cak i par zimskih stvari, a sad kad ocekujem prodaju ide traljavo 🤦 inace moj garderober se sastoji pretezno od zara berska i mango stvari jer tu najvise kupujem ali misljenja sam da se ovde najbrze prodaju ozbiljniji brendovi kao sto su LV, Guess, Tomi Hilfinger, Versace, Balmain, Celin( pa makar bili i fejk 😂😂😂). Uvek napisem da li je original ili kopija ali svakako te marke sam najlakse prodala
2020 10 09
> Saldana: > Meni sad slabije ide, javljaju se za razmene iako mi u opisu piše da ih ne radim :) To ti je ovde kao dobar dan, ko jos cita opis profila i stvari? x-)
2020 10 09
Ja :') :')
2020 10 09
1 2