Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativne OCENE OD STRANE ADMINA

> otkacenacrnka3: > > otkacenacrnka3: > > > GabiProdaja: > > > >otkacenacrnka3 > > > Imali ste i dva profila. > > > https://mojekrpice.rs/skrivenileptir-153086 > > OTVORILA SAM NOVI - NAKON STO SAM IH OBAVESTILA - > > NARAVNO ONI SU BLOKIRALI ALI NISU UVAZILI DA OBRISU I AKO SAM ZAHTEVALA ... LEPO SAM NAGLASILA I NA SAMOM PROFILU ...:( > -IMALA SAM JEDAN ..OVDE NIJE MOGUCE DA ZAMENITE NICK NAME - SAMIM TIM POSTO TAJ SKRIVENI LEPTIR KORISTIM NA DRUGIM MREZAMA KAKO MSL DA TO IZVEDEM NEGO DA ZATRAZIM DA MI OBRISU ?! KORISTIM SE SA OVIM -U TAJ NE MOGU NI DA UDJEM NITI BRISU - BICU PRINUDJENA DA IH TUZIM SA SVOM MOGUCOM DOKUMENTACIJOM I ZAHTEVOM DA MI GA OTKLONE -ONI TO ODBIJAJU KAO DA JE LAKSE BLOKIRATI KORISNIKA ...NEGO DA UVAZE MOLBU ... KAO STO VIDITE SVE UKUPNO SA TIM OCENAMA IMAM PREKO 300 SARADNJA ... VRLO USPESNIH ... OVAJ SAJT JE ZA ZAOBILAZITI U SVAKOM SMISLU ...
2020 12 11
> MissDiva: > Pa čekajte, ako otvarate prifil na nekom sajtu, forumu, morate pročitati pravila i uslove prodaje, ovde su čak i blaga. Na drugim sajtovima bi Vas odmah blokirali. U suštini ste opomenuti sa tom negativnom ocenom, nije Vam obrisan profil. > Uzmite kao primer ana.rs ili kupujemprodajem... Nije da Vas obaveštavaju o bilo čemu, osim ako postoji neka prevara ili su promenjeni uslovi zbog nekog zakona. ONI SU UPOZNATI SA MOJIM ZAHTEVIMA I MOLBAMA ... ZNACI STOJI MI BLOKIRAN PROFIL KOJI JE TREBAO DAVNO DA BUDE OBRISAN ..TO STO ONI RADE SVE OSIM DA ISPOSTUJU KORISNIKA ... ZNACI MORALA SAM DA PROMENIM NICK NAME - JEDINO RESENJE JE DA ZATRAZIM DA MI OBRISU I DA SE KORISTIM NOVIM ... OVI NECE DA OBRISU TAJ STARI PROFIL - ZNACI JURIMO SE MESECIMA ... CEKAM TIH 30 DANA DA PRODJE DA PROVERIM DA LI SU ISTI OBRISALI . UKOLIKO NISU KAO STO SAM REKLA SA SVIM MOJIM MOLBAMA I ZAHTEVIMA MORACU DA REAGUJEM . TAJ PROFIL JE NEAKTIVAN VEC DUGO ..DA SE RAZUMEMO -NIGDE SE NISAM SAKRILA KAO STO VIDETE -NAGLASENO JE NA SAMOM PROFILU.
2020 12 11
CEKAJUCI DA ONI OBRISU - https://mojekrpice.rs/skrivenileptir-153086 MORALA SAM DA OBAVESTIM CLANICE NARAVNO I ONI SU UPOZNATI SAMO NE ZNAM KOJI JE POVOD DA DRZE BLOKIRAN NEAKTIVAN PROFIL >???? DO KADA MSL DA OBRISE ISTI ... OD ROKA PODNOSENJA ZAHTEVA 30 DANA ,,, TAKO DA CEKAM OD POSLEDNJOG ZATEVA DA REAGUJEM
2020 12 11
> Nensina: > > MissDiva: > > Pa čekajte, ako otvarate prifil na nekom sajtu, forumu, morate pročitati pravila i uslove prodaje, ovde su čak i blaga. Na drugim sajtovima bi Vas odmah blokirali. U suštini ste opomenuti sa tom negativnom ocenom, nije Vam obrisan profil. > > Uzmite kao primer ana.rs ili kupujemprodajem... Nije da Vas obaveštavaju o bilo čemu, osim ako postoji neka prevara ili su promenjeni uslovi zbog nekog zakona. > Nije tacno.Na svakom sajtu te prvo upozore i posalju ti poruku sa pravilima sajta.Ne banuju te,ne daju ti negativne,nista od toga.Prvo te upozore.Sto je sasvim korektno. > Sto se Ana.rs tice to je forum.Nije tip sajta za prodaju.A profil ti blokiraju bez upozorenja samo zbog vredjanja.Pa i onda se dobije poriks gde te upozoravaju na krsenje pravila. > Mene su blokirali ovde na forumu,jer sam greskom postavila temu u pogresan podforum.Ni to me nisu obavestili,da sam banovana i na koliko.Prvo sam mislila da mi baguje sajt.Sto je veoma nekorektno. > Pri tome ja sam cim sam postavila temu skontala da,sam se zeznula ali nisam mogla,da izbrisem jer sajt svaki drugi dan baguje. > Znaci pogresim,POGRESIM,pokusam da ispravim,sajt baguje i ne uspevam,oni me blokiraju bez upozorenja cak me i ne obaveste da sam bagovana i zasto. > Ali zato se gace nosene,figara,telefoni prodaju u fulu,svaki dan je neko prevaren,ali brzinom svetlosti od sat vremena,mene je admin blokirào zbog greske koju nisam mogla da ispravim jer ne funkcoonise sajt. > Neozbiljno.i neprofesionalno. JAO JA STVARNO NEMAM VISE ZIVACA DA SE OBJASNJAVAM - ZNACI SVE RADE SAMO ONO STO KORISNICI ZAHTEVAJU NE .... UZASSSSS ...NA MOM PRIMERU SE VIDI KOLIKO IMAJU PROPUSTA .. I KOLIKO IH BRIGA ZA NECIJI ZAHTEV ILI TI MOLBU ... KORISTE SE SA MSG ..E MAILOM I INBOX PORUKAMA NA KOJE NE ODGOVARAJU ,... VRATITE SE NA POCETAK DA VIDITE DA LI JE CLANICA KOJA JE PRIJAVLJENA OD MOJE STRANE OCENJENA NEGATIVNO .. NARAVNO DA NIJE - NITI CE BITI ...
2020 12 11
E ...Samo neka smo dobri ljudi ..sve sto je negativno i sto moze biti jos negativnije ..da ne bude .. nadamo se oporavku sajta i ljudi generalno .. ja vise ne zelim da ih komentarisem niti njihov rad ..niti propuste ... niti bilo sta ... Ostavicu njima da rade posao za koji su placeni . a sto se tice mojih zalbi ..molbi ..na tome..licno cu resavati ... : https://mojekrpice.rs/adminrs-24708/feedback?tab=1 redovno brisu negativne ocene od zalbi clanica .... znaci posao im nije kako treba ..
2020 12 11
Poenta ovde je postovanje korisnika sajta. Znaci upozorenje pre bana,negativnog i slicno. Isto tako ako je admin preduzeo mere bez upozorenja logicno je da o tome obavesti korisnika.Ovako pola njih ne zna zasto ne mogu na forum,zasto im nestaju predmeti,da li sajt baguje,ili je admin obrisao,ili slike nisu dobre velicine ili,ili,ili... Pri tome,gro njih koji imaju nedoumice,ne pisu adminu,jer do skoro admina nije bilo ili nisu radili svoj posao,niti vise od godinu reagovali na bilo sta.Tako da su clanice odustale od kontaktiranja sa adminima. Ok,sad imamo nove,ali da ne zalazim na forum,to ne bih ni saznala,kao sto tvrdim da 70 posto njih ovde ne zna da postoje novi admini.
2020 12 11
> Nensina: > Poenta ovde je postovanje korisnika sajta. > Znaci upozorenje pre bana,negativnog i slicno. > Isto tako a(o je admin preduzeo mere bez upozorenja logicno je da o tome obavesti korisnika.Ovako pola njih ne zna zasto ne mogu na forum,zasto im nestaju predmeti,da li sajt baguje,ili je admin obrisao,ili slike nisu dobre velicine ili,ili,ili... > Pri tome,gro njih koji imaju nedoumice,ne pisu adminu,jer do skoro admina nije bilo ili nisu radili svoj posao,niti vise od godinu reagovali na bilo sta.Tako da su clanice odustale od kontaktiranja sa adminima. > Ok,sad imamo nove,ali da ne zalazim na forum,to ne bih ni saznala,kao sto tvrdim da 70 posto njih ovde ne zna da postoje novi admini. :') :') :') Vredni ljudi - mora da ih dobro placaju ;)
2020 12 11
Kad se vec prica o pravilima sajta, imam i ja pitanje. Napravila sam kolaze od po 2 fotografije. Ove licno slikane. Na beloj pozadini. Tako recimo imam kolaz sa dve suknje i cena za obe suknje je 600 ili 700. A imala sam i pojedinacne oglase za iste te dve suknje, ali su pojedinacno bile jedna za 400 i druga za 500. Znaci ako neko kupi tako iskombinovane, dobije ih povoljnije. Al vidim da mi je admin obrisao sve te pojedinacne oglase. 40 oglasa mi je obrisano, jer imam 20 kolaza. Pa to nije dupliranje, ja nisam kacila jednu suknju pojedinacno 2 ili 5 puta. Je l i to u pravilima?
2020 12 11
> NShibridi: > Kad se vec prica o pravilima sajta, imam i ja pitanje. Napravila sam kolaze od po 2 fotografije. Ove licno slikane. Na beloj pozadini. Tako recimo imam kolaz sa dve suknje i cena za obe suknje je 600 ili 700. A imala sam i pojedinacne oglase za iste te dve suknje, ali su pojedinacno bile jedna za 400 i druga za 500. Znaci ako neko kupi tako iskombinovane, dobije ih povoljnije. Al vidim da mi je admin obrisao sve te pojedinacne oglase. 40 oglasa mi je obrisano, jer imam 20 kolaza. Pa to nije dupliranje, ja nisam kacila jednu suknju pojedinacno 2 ili 5 puta. Je l i to u pravilima? Svakako i da ih pitate..dobice nakon što vas ocene negativnom ocenom ... Tako da idite na to da je dozvoljeno 2 kolaža u 5 slika ... Sada posto imate komplet..tako i tagujte ... POD KOMPLET ..I U PARU PRODAJTE..UKOLIKO NEKO ZELI SAMO JEDNU ...ONDA PRODAJTE TU JEDNU PA VASOJ CENI KOJU SMATRATE KAO POJEDINACNA... NAPRAVITE ZA DRUGU PONOVNI OGLAS/ILI IZMENITE.... ...ILI UPARITE KAO KOMPLET SA JOS NEKOM DR. ...JA BIH OD 5 SLIKA STAVILA 1. KOLAZ OBE SUKNJE ..2 .SLIKU JEDNE SUKNJE.3 .SLIKU DRUGE SUKNJE ...4 I 5 MOZE DA BUDE MARKA I SASTAV ISTIH ..OD TIH 4 I 5 ..MOZETE JEDNU JOS KOLAZ...STO JE UKUPNO 2 ...MISLIM KAO KOMPLETE DA NE BI TREBALO DA VAM PRAVE PROBLEME ... KAO I U OPISU DA MOGU POJEDINACNO DA SE PRODAJU... VISE NE ZNAM NI JA SAMA STA JE OVDE DOZVOLJENO...RADE STA HOCE...ALI VEC KADA KOMBINUJETE NEKA BUDE KOMPLET...OGRADITE SE ....
2020 12 12
> NShibridi: > Kad se vec prica o pravilima sajta, imam i ja pitanje. Napravila sam kolaze od po 2 fotografije. Ove licno slikane. Na beloj pozadini. Tako recimo imam kolaz sa dve suknje i cena za obe suknje je 600 ili 700. A imala sam i pojedinacne oglase za iste te dve suknje, ali su pojedinacno bile jedna za 400 i druga za 500. Znaci ako neko kupi tako iskombinovane, dobije ih povoljnije. Al vidim da mi je admin obrisao sve te pojedinacne oglase. 40 oglasa mi je obrisano, jer imam 20 kolaza. Pa to nije dupliranje, ja nisam kacila jednu suknju pojedinacno 2 ili 5 puta. Je l i to u pravilima? Po meni je ok u kompletu da prodajete.. KOLAZ od dve slike i možete pojedinačne da ubacite da upotpunite slike... A ovo snizeno izbacite stavite po ceni koja jeste ..i na to lupaju negativnu ocenu.... U OPISU gde prodajete ja mislim da ne bi trebalo da prestavlja problem da stavite da je Moguća pojedinacna prodaja ... Ne može svakome KOMPLET da se svidi... .znaci mislim da bi mogli kroz opis i slike da se ogradite..kada prodate jednu ..obrisete kolaz i ostavite majicu koja je ostala ...zarotirate....dala sam vam primer u prethodnoj poruci ...
2020 12 12
Evo vam primer ukratko : ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/40607c302740eecbbd083a5afb8476a5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7460019eabd86d6ea39fdfcc396e2cee.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5bea151ca950c3054166a22ad7f88da.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/85d658cd946dd54a9a61ea005f39b2a3.jpg) E sada ukoliko prodate jedan par ... KOLAZ obrisete i ostavite jednu sliku . ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6510635fba0dcca14d0a961d5af76fa8.jpg) I naravno cena koja je ste odredili za par koji je ostao Npr.Tagovanje: KOMPLET .dr.manters.converse.cizme.cipele. Ako prodate jedan par ostanu vam converse. ONDA prepravite i tag. Tagovanje: converse.starke.braon .čizme.allstar. Ja mislim da je to ok ..bitno je samo ispoštovati prodaju...neko može slobodno da me ispravi ...ali mislim da je ok ...ali pored prodaje u kompletu da stavite pojedinačne kao dodatni oglas ...ne bi smelo ..na ovaj način što sam vam prikazala kao primer je ok .skroz...pravilno...
2020 12 12
Vazi. Hvala puno na savetima. Nisam buntovnik niti Manca da se borim sa vetrenjacama. Nije mi namera pravila da krsim. Odradicu tako kako ste me posavetovale, ali od ponedeljka. 😊😊😊
2020 12 12
> NShibridi: > Vazi. Hvala puno na savetima. Nisam buntovnik niti Manca da se borim sa vetrenjacama. Nije mi namera pravila da krsim. Odradicu tako kako ste me posavetovale, ali od ponedeljka. 😊😊😊 Samo to snizeno %%% Skinite ❌❌❌ Sa naslova ... Ne treba vam ...u skladu sa prodajom korigujete cene .... ❌❌❌Akcije ..snizeno...popust ...tome sl.oni smatraju krsenje sajta ....❌❌❌
2020 12 12
Sada je kolektivno učenje na greškama 😂😂😂 Slobodno dopunite nesto sto ce koristiti članicama... Bilo bi poželjno da zajedno izguramo ovo CISCENJE ... 👀👀👀👀👀👀 na najbolji mogući način... SVAKI PREDLOG I SVAKI SAVET JE DOBRODOSAO DA SE ISPRAVE GRESKE ... 🌷
2020 12 12
17. Pogrešni (LAŽNI) tagovi - navođenje više marki u opisu predmeta se takođe smatra lažnim tagovima. 28. Gomile predmeta postavljeni kao jedan - svaki predmet se postavlja pojedinačno. 29. Dupli predmeti - svaki pojedinačan predmet je dozvoljeno postaviti samo jednom.
2020 12 12