Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativne OCENE OD STRANE ADMINA

Sto se Admina tice,nije moj problem sto raniji admini nisu radili svoj posao i to se mene kao korisnika sajta uopste ne tice. Sajt je lose uradjen,nisu vidljiva pravila,kontakt admina dok ne udjes u forum pa trazis,sto dosta clanica ne ume ni da nadje. Sta god mimo pravila uradi bilo koja clanica logicno je da se prvo opomene,pa tek onda da se kazni negativnom, banom ili kako god.A sto admina to mrzi jer je sajt bio zapostavljen godinama,opet nije stvar nas korisnika. Ne vidim poentu ogranicavanja kolaza,jer se mogu dodati samo 5 slika,a slike uglavnom prodaju proizvod. Na ostalim sajtovima je prosek deset plus video. Ja sam bila blokirana mesec dana jer sam stavila temu u pogresan podforum,uvidela gresku ali nisam nikako uspevala da je izbrisem,jer mi je bagovao sajt.Smatram da je posteno da se prvo dobije upozorenje,pa tek onda ban. To sto je sajt besplatan ne znaci da neko prema meni treba da se odnosi kao korisniku istog bez imalo postovanja.A opet neke clanice rade jedno te isto godinama i dalje im se tolerise. Sajt zaradjuje od promovisanja predmeta ali i od raznih reklama koje iskacu svako malo za sve i svasta.Te reklame se ovde ne bi vrtele da sajt nema ovoliko korisnika. No kako svako malo neko gasi profil videcemo koliko ce to trajati. Da ne pricam da je sajt dosta lose uradjen,zastareo,pun bagova.A koliko je sajtu stalo do korisnika vidimo po tome sto se nista ne modernizuje,admini se ponasaju bahato i pri tome reklamiraju svoju konkurenciju,tipa Sasomange.
2020 12 11
> Ja sam bila blokirana mesec dana jer sam stavila temu u pogresan podforum,uvidela gresku ali nisam nikako uspevala da je izbrisem,jer mi je bagovao sajt.Smatram da je posteno da se prvo dobije upozorenje,pa tek onda ban. > To sto je sajt besplatan ne znaci da neko prema meni treba da se odnosi kao korisniku istog bez imalo postovanja.A opet neke clanice rade jedno te isto godinama i dalje im se tolerise. > Sajt zaradjuje od promovisanja predmeta ali i od raznih reklama koje iskacu svako malo za sve i svasta.Te reklame se ovde ne bi vrtele da sajt nema ovoliko korisnika. No kako svako malo neko gasi profil videcemo koliko ce to trajati. > Da ne pricam da je sajt dosta lose uradjen,zastareo,pun bagova.A koliko je sajtu stalo do korisnika vidimo po tome sto se nista ne modernizuje,admini se ponasaju bahato i pri tome reklamiraju svoju konkurenciju,tipa Sasomange. sve ste u pravu .... UPOZNATI SMO SA PRAVILIMA KADA SMO VEC KAZNJENI !!! Ispravke nema - zato sto sa njima ne mozes da se dogovoris -sve rade kontra od onoga sto bi zapravo trebalo da bude sustina rada ovog sajta ...Banuju ... blokiraju ..daju negativne ... bez da ti obrozloze razlog ... jako nestrucno rukovodjenje .... kompletni kadar ovog sajta ...zato im se iznova vracaju clanovi sa drugim nalozima ... ( gde oni traze posao kako bi nesto radili-blokiraju naloge ) - sta se desava sa blokiranim nalozima ..da li se oni posle nekog vremena ugase ?! Ja sam ih lepo zamolila da mi stari nalog obrisu ( posto taj nick name koristim na FB i ostalim nalozima ..) -oni ga drze blokiranog ... gde nisam sve pisala uz e mail ..Fb Inbox ..ovde da ne pricam ,.. Verujem da ce da nalete na nekoga ko ce da im dobro naplati -kao to sto se ne drze svojih pravila sajta ..( upravo naveden) - zahtev poslat radi gasenja starog naloga....oni u 5 dana treba da realizuju do 30 dana ... odbrojavam dane ..na kraju ce uz dokumentovano da im stigne i tuzba ....
2020 12 11
> AppleRed: > Mislim da je Miss Diva tu u pravu. Mnogi ne čitaju pravila samo slede čopor a mnogi se i bahate sa reklamama, zloupotrebom foruma, postavljenim predmetima itd. Dugo Admin ništa nije radio pa se to otelo kontroli. Sad kad imamo valjda novog Admina verovatno ne stigne sve da ukloni i 'kazni'. > Na primer šta će kesa Zara ili Guess na slici ako predmet nije ni jedno ni drugo. Ne vidim nikakvu svrhu osim da se privuče pažnja na pogrešan način. Sve to stoji ... NPR. oni su postavili forum za tag ... i sada ja kao kaznjeno lice - (gledaju sve jednako prema svim clanovima) ..desava se da gospodju oni ne kaznjavaju ( ja je prijavila )... a krzi jednako koliko sam i ja krsila .. znaci prijavila sam je sa punim pravom i pravilom ovog sajta ... necu se ja usreciti od toga .. nemam ja nista od toga sto ce oni nekoga da kazne ... ali iskreno mislim da to njihovo "jednako" za sve clanove vazi isto propisano pravilo ... zasto se time ne vode ?! Dolazimo do kolaz- nisam iskoristila lazne brendove - nisam nikoga prevarila ok - pravilo 2 kolaza -ISPRAVLJENO - nisam znala ..ovde se vrte reklame ..eto npr. ja sam videla reklamu gde ta clanica ima od 4 do 3 prikaza kolaza - nisam se bazirala na njihova pravila koja su propisana ... 2 .. to je prosto i jednostavno .. traze problem ... ( sada ja moram njih da molim ..ponovno da mi skinu negativnu ... ali za mesec dana ..gospodja i njoj slicnoj ce davati primerima ostalima ..kao sto je rekla clanica u prethodnoj poruci ..sam sajt nije adekvatno kreiran da bi se procitala pravila .. to bi trebalo odmah na samom ulasku na sajt ... a ne ja da kopam po forumima i da se upoznajem sa istim ... oni rukovode oni treba da prikazu i da nas upoznaju ...) Ovo je vise nego katastrofalno .... ajde po sirotinji i skromnim profilima ..
2020 12 11
Vec duze vreme nisam zadovoljna kako sajt funkcionise, pa sam presla na druge. Pre nego sto obrisu slike skinute sa neta, treba da omoguce normalno postavljanje slika, sto je slozicete se ponekad nemoguca misija.
2020 12 11
> Baletanka: > Vec duze vreme nisam zadovoljna kako sajt funkcionise, pa sam presla na druge. Pre nego sto obrisu slike skinute sa neta, treba da omoguce normalno postavljanje slika, sto je slozicete se ponekad nemoguca misija. Ne vredi gubiti zivce i vreme ... dovoljno da vidite kako ne smeju da kaznjavaju ove GASTROBAJTERE sto sibaju po bizarnim cenama ... prada ..wow... prada daj da opeljesimo clanove koji su iz unutrasnjosti znaju za brend ali ne znaju da ti isti nalaze po dzubristu te iste brendove i preprodaju za samo ....50 000 din ...
2020 12 11
Pa čekajte, ako otvarate prifil na nekom sajtu, forumu, morate pročitati pravila i uslove prodaje, ovde su čak i blaga. Na drugim sajtovima bi Vas odmah blokirali. U suštini ste opomenuti sa tom negativnom ocenom, nije Vam obrisan profil. Uzmite kao primer ana.rs ili kupujemprodajem... Nije da Vas obaveštavaju o bilo čemu, osim ako postoji neka prevara ili su promenjeni uslovi zbog nekog zakona.
2020 12 11
>otkacenacrnka3 Imali ste i dva profila. https://mojekrpice.rs/skrivenileptir-153086
2020 12 11
> MissDiva: > Pa čekajte, ako otvarate prifil na nekom sajtu, forumu, morate pročitati pravila i uslove prodaje, ovde su čak i blaga. Na drugim sajtovima bi Vas odmah blokirali. U suštini ste opomenuti sa tom negativnom ocenom, nije Vam obrisan profil. > Uzmite kao primer ana.rs ili kupujemprodajem... Nije da Vas obaveštavaju o bilo čemu, osim ako postoji neka prevara ili su promenjeni uslovi zbog nekog zakona. Nije tacno.Na svakom sajtu te prvo upozore i posalju ti poruku sa pravilima sajta.Ne banuju te,ne daju ti negativne,nista od toga.Prvo te upozore.Sto je sasvim korektno. Sto se Ana.rs tice to je forum.Nije tip sajta za prodaju.A profil ti blokiraju bez upozorenja samo zbog vredjanja.Pa i onda se dobije poriks gde te upozoravaju na krsenje pravila. Mene su blokirali ovde na forumu,jer sam greskom postavila temu u pogresan podforum.Ni to me nisu obavestili,da sam banovana i na koliko.Prvo sam mislila da mi baguje sajt.Sto je veoma nekorektno. Pri tome ja sam cim sam postavila temu skontala da,sam se zeznula ali nisam mogla,da izbrisem jer sajt svaki drugi dan baguje. Znaci pogresim,POGRESIM,pokusam da ispravim,sajt baguje i ne uspevam,oni me blokiraju bez upozorenja cak me i ne obaveste da sam bagovana i zasto. Ali zato se gace nosene,figara,telefoni prodaju u fulu,svaki dan je neko prevaren,ali brzinom svetlosti od sat vremena,mene je admin blokirào zbog greske koju nisam mogla da ispravim jer ne funkcoonise sajt. Neozbiljno.i neprofesionalno.
2020 12 11
> Nensina: > > MissDiva: > > Pa čekajte, ako otvarate prifil na nekom sajtu, forumu, morate pročitati pravila i uslove prodaje, ovde su čak i blaga. Na drugim sajtovima bi Vas odmah blokirali. U suštini ste opomenuti sa tom negativnom ocenom, nije Vam obrisan profil. > > Uzmite kao primer ana.rs ili kupujemprodajem... Nije da Vas obaveštavaju o bilo čemu, osim ako postoji neka prevara ili su promenjeni uslovi zbog nekog zakona. > Nije tacno.Na svakom sajtu te prvo upozore i posalju ti poruku sa pravilima sajta.Ne banuju te,ne daju ti negativne,nista od toga.Prvo te upozore.Sto je sasvim korektno. > Sto se Ana.rs tice to je forum.Nije tip sajta za prodaju.A profil ti blokiraju bez upozorenja samo zbog vredjanja.Pa i onda se dobije poriks gde te upozoravaju na krsenje pravila. > Mene su blokirali ovde na forumu,jer sam greskom postavila temu u pogresan podforum.Ni to me nisu obavestili,da sam banovana i na koliko.Prvo sam mislila da mi baguje sajt.Sto je veoma nekorektno. > Pri tome ja sam cim sam postavila temu skontala da,sam se zeznula ali nisam mogla,da izbrisem jer sajt svaki drugi dan baguje. > Znaci pogresim,POGRESIM,pokusam da ispravim,sajt baguje i ne uspevam,oni me blokiraju bez upozorenja cak me i ne obaveste da sam bagovana i zasto. > Ali zato se gace nosene,figara,telefoni prodaju u fulu,svaki dan je neko prevaren,ali brzinom svetlosti od sat vremena,mene je admin blokirào zbog greske koju nisam mogla da ispravim jer ne funkcoonise sajt. > Neozbiljno.i neprofesionalno. Nije pisala o Vama već o drugoj članici... a nije lepo da se obraćate nekom sa "to nije tačno" uvažavajte i mišljenja drugih ljudi...
2020 12 11
Uvazavam misljenje drugih i to veoma. -Nije tacno- se odnosilo ne na misljenje,nego na cinjenicu da to nije tacno. Na Ana.rs sam 9 godina.Jedino se na temi Zadruga i jos par desavalo da se neko banuje na 5 dana i to zbog vredjanja ugavnom na nacionalmoj osnovi.Znaci tom nekom nema potrebe da se objasnjava zasto je banovan. Pa su opet clanoce dobijale poruku da su banovane zbog toga i toga,da je admin obrisao njihove postove na temi i da ce ukoliko se to ponovi biti iskljuceni sa foruma. Sto se tice KP,Limunda,Kupinda niko nikad nije banovan ili iskljucen da pre toga ne dobije poruku upozorenja sa linkom pravilnika sajta.To znam iz iskustva,jer i tamo imam profile godinama.
2020 12 11
Nisam upućena u teme Zadruge i sličnih... :s
2020 12 11
Ja jesam.U mnoge.Jer se to banovanje provlacilo i kroz ostale teme,ukljucujuci i pitanja za urednice. Tako da,smatram da ko god je banovan ovde,admim treba da ga obavesti da je banovan,zbog cega i na koliko.
2020 12 11
Na svim ozbiljnijim forumima i sajtovima ide prvo upozorenje pa ban. Čak se dobiju i do dva upozorenja na forumu pa ban na nedelju ili dve do mesec, izuzetno retko ide blok, znači da baš treba da prekršite svaku meru. Šta se tiče kupoprodajnih sajtova, tu ide i do 6 upozorenja vezanih za kupovinu i prodaju, možda sada i više na LKO. Slažem se sa @Nensina
2020 12 11
> GabiProdaja: > >otkacenacrnka3 > Imali ste i dva profila. > https://mojekrpice.rs/skrivenileptir-153086 OTVORILA SAM NOVI - NAKON STO SAM IH OBAVESTILA - NARAVNO ONI SU BLOKIRALI ALI NISU UVAZILI DA OBRISU I AKO SAM ZAHTEVALA ... LEPO SAM NAGLASILA I NA SAMOM PROFILU ...:(
2020 12 11
> otkacenacrnka3: > > GabiProdaja: > > >otkacenacrnka3 > > Imali ste i dva profila. > > https://mojekrpice.rs/skrivenileptir-153086 > OTVORILA SAM NOVI - NAKON STO SAM IH OBAVESTILA - > NARAVNO ONI SU BLOKIRALI ALI NISU UVAZILI DA OBRISU I AKO SAM ZAHTEVALA ... LEPO SAM NAGLASILA I NA SAMOM PROFILU ...:( -IMALA SAM JEDAN ..OVDE NIJE MOGUCE DA ZAMENITE NICK NAME - SAMIM TIM POSTO TAJ SKRIVENI LEPTIR KORISTIM NA DRUGIM MREZAMA KAKO MSL DA TO IZVEDEM NEGO DA ZATRAZIM DA MI OBRISU ?!
2020 12 11