Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativne OCENE OD STRANE ADMINA

> Mojekrpice69: > Nastavi da kacis kolaze itd, ne obracaj paznju na adminovu negativnu, on/ona da je stvarno zainteresovana za pravila sajta ne bi vijala kolaze vec prevarante 😂 Neka rade svoj posao ... mi ćemo nas .. Mirna kuc👑👑👑👑💝💝💝🤗🤗🤗
2020 12 13
Sto se cena tice svako ima pravo da stavi cenu koju zeli. Kupice onaj kome to odgovara a onaj kome ne odgovara nece. Smatram samo da admiini treba prvo da se bave prevarama i krupnijim stvarima pa tek onda kolazima i ostalim sitnijim krsenjima koja nisu po ravilima sajta, Isto mi je glupo i to davanje negativne od admina,ako se vec utisci daju samo i iskljucivo posle ostvarene saradnje. Ne vidim sta ima admim da daje negativnu zbog krsenja pravila sajta,toj oceni tu nije mesto. Najvise i zbog toga sto cim neko ima negativnu stvara se podozrenje clanica koje su potencijalni kupci,a nece svako listati utiske da nadje iz kog razloga je negativna. Mene to cesto mrzi,jer negativne ocene nisu izdvojene posebno,pa samo preskocim kupovinu od clanica sa negativnim utiskom.
2020 12 13
> Nensina: > Sto se cena tice svako ima pravo da stavi cenu koju zeli. > Kupice onaj kome to odgovara a onaj kome ne odgovara nece. > Smatram samo da admiini treba prvo da se bave prevarama i krupnijim stvarima pa tek onda kolazima i ostalim sitnijim krsenjima koja nisu po ravilima sajta, > Isto mi je glupo i to davanje negativne od admina,ako se vec utisci daju samo i iskljucivo posle ostvarene saradnje. Ne vidim sta ima admim da daje negativnu zbog krsenja pravila sajta,toj oceni tu nije mesto. > Najvise i zbog toga sto cim neko ima negativnu stvara se podozrenje clanica koje su potencijalni kupci,a nece svako listati utiske da nadje iz kog razloga je negativna. Mene to cesto mrzi,jer negativne ocene nisu izdvojene posebno,pa samo preskocim kupovinu od clanica sa negativnim utiskom. Dok prelistas razlog zbog čega ti je data negativna ...prodje te volja da kupiš bilo sta... Jako loš uticaj na člana i kompletnu dalju saradnju.... . Pogotovo za nove je negativna wow..izbegavaju takav profil.... 😏
2020 12 13
Da,bar je meni smor da listsm. Tako da smatram da je to sto admin ostavi negativan utisak, zbog krsenja pravila,totalno bezveze.
2020 12 14
> otkacenacrnka3: > > MissDiva: > > Ako imate 200 utisaka do sada ste morali da budete upućeni u pravila sajta. ,:( > > Stvarno mi je žao što ste dobili negativan, ali ima mnoogo još devojaka na sajtu koje su ga dobile pre Vas za istu stvar. > > Mi smo dužni da se pridržavamo pravila sajta, koja važe za sve, oni nemaju ništa od toga da li Vi zarađujete malo ili više. > Ne ...to od strane ADMINA je čist bezobrazluk...ne opravdava negativne bez da opomene...tamo ima tačaka od kose do životinja na šta se čovek bazira... > Na kolaze...iskreno ..NISAM OBRACALA PAZNJU većina se služi prolazi nekaznjeno...mnoštvo postavlja i dalje ....Sada je ispravljeno sa moje strane .. kada odete na profil tog istog ADMINA SAJTA videćete koliko je skromnih profila kaznjeno... > Iskreno jako velika nepravda ...u redu kada nekom već skrenuta pažnja...ali bez da te opomenu da vidiš negativnu...potom ne odg...na poruke..dok im ne saspes sajt sa istinom .... ne dopada mi se princip rada ..mislim da bi trebali da smanje tempo ..i da se baziraju na prevare ...mi koji prodajemo i kupujemo smo bezopasni clanovi....
2021 05 18
1 2 3 4 5