Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativne OCENE OD STRANE ADMINA

А шта ћемо са ставом 20 из недозвољених предмета? То нико и не коментарише, а по мени такви огласи само затрпавају сајт-стоје заузимају место, а сви их прескачемо.
2020 12 12
> NShibridi: > Kad se vec prica o pravilima sajta, imam i ja pitanje. Napravila sam kolaze od po 2 fotografije. Ove licno slikane. Na beloj pozadini. Tako recimo imam kolaz sa dve suknje i cena za obe suknje je 600 ili 700. A imala sam i pojedinacne oglase za iste te dve suknje, ali su pojedinacno bile jedna za 400 i druga za 500. Znaci ako neko kupi tako iskombinovane, dobije ih povoljnije. Al vidim da mi je admin obrisao sve te pojedinacne oglase. 40 oglasa mi je obrisano, jer imam 20 kolaza. Pa to nije dupliranje, ja nisam kacila jednu suknju pojedinacno 2 ili 5 puta. Je l i to u pravilima? Možete prodavati pojedinačno ili kao dva za određeni iznos. Verujem da je razlog to što bi sajt bio pretrpan i neorganizovan kad bi se kačilo i zajedno i odvojeno.
2020 12 12
> otkacenacrnka3: > > NShibridi: > > Vazi. Hvala puno na savetima. Nisam buntovnik niti Manca da se borim sa vetrenjacama. Nije mi namera pravila da krsim. Odradicu tako kako ste me posavetovale, ali od ponedeljka. 😊😊😊 > Samo to snizeno %%% > Skinite ❌❌❌ > Sa naslova ... > Ne treba vam ...u skladu sa prodajom korigujete cene .... > ❌❌❌Akcije ..snizeno...popust ...tome sl.oni smatraju krsenje sajta ....❌❌❌ Može se postaviti predmet i napisati da je sniženje, nije dozvoljeno postavljati oglase u kojima se ništa ne prodaje (nije konkretno vezan za neki predmet) već se oglašava sniženje na profilu. Npr. Postavi se slika sa natpisom sniženje a ne predmet...(kao što neki rade, to je pogrešno).
2020 12 12
Najgore od svega na ovom sajtu je sto se ni same clanice medjusobno ne slazu oko osnovnih principa. Dok su neke za slepo pracenje pravila postoje ì one za koje su pravila tu da bi bila krsena. Sto se mene tice jà sam za to da se pravila koja su besmislena promene ili ukinu radi boljeg funkcionisanja sajta. A ima ih gomila. I onda umesto da se admini bave stvarnim problemima tipa prevara ili povratnickih prevarantskih profila koji moraju biti blokirani, oni jure clanice koje imaju previse slika u kolazu sto na kraju krajeva uopste nije losa stvar za clanice koje su kupci. Ja sam recimo za skuplje predmete postavljala po jos jedan oglas zbog dòdatnih fotki, ali sam te oglase poskidala kako ne bih bila kaznjena za krsenje pravila. Kome to moze da ide u prilog uopste? Takodje, posto je ovo pravi zenski sajt ne vidim razlog zbog kojeg nije dozvoljeno postavljati nadogradnju kose, aparate za epilaciju, prese i slicno. Ja nisam kupac za to, ali mi ne smetaju ti oglasi uopste. Cene u eurima mi takodje ne smetaju, ne znam zasto bi ikome smetali ukoliko clanica posteno prodaje i opisuje predmet. I generalno, jedini problem na ovom sajtu su prevarantkinje i clanice sa poganim, primitivnim jezikom na forumu-a ironicno, to su jedine dve kategorije koje se sa dosta uspeha "provlace" nekaznjeno ovde
2020 12 12
Baš tako Loki, stvarno treba da se dozvoli prodaja i električnih aparatića. Nego kad smo kod poganih članica, da li ste videli da je Sppoter blokirana na sajtu. Ili samo ja to primetih 8-)
2020 12 12
@otkacenacrnka3- da odgovorim kratko na Vase uvrede i neosnovane tvrdnje. Nemate pravo da me vređate, niti Vi niti bilo ko drugi. Moje cene, stvari, pristup prodaji su moja stvar i kome nisu ok neće kod mene kupovati. Veliki broj onih koji se vraćaju mojim profilima su potvrda kvaliteta i korektnosti, ne bahatosti o kojoj Vi pišete. Dao je admin i meni negativnu za kolaže, zasluženo. Nemam problem sa , pošto je po meni pravilo besmisleno. Međutim svi koji dođu na sajt treba da se upoznaju prvo sa uslovima oglašavanja. Nadam se da ste bar za nijansu srećniji zbog toga. @svi- smatram da je pravilo besmisleno i nije u interesu bolje prodaje i kvalitetnije slike o proizvodu ( iz pozicije kupca). Uz sve kolaže i gomilu slika dnevno dobijam zahtev za dodatnu sliku etikete, levog šava, lakta rukava, itd....znači 5 slika ili 10 kolažnih slika kupcu nije dovoljno. Ako je u pitanju vredniji predmet, torba i slično i 30 je malo. Samo etikete, hologrami, nitne "pojefu" 4-6 slika. Drugi sajtovi nemaju takva ograničenja, no ovde je tako kako je. Mislim da sajt ima mnogo veći problem sa prevarantima, prodavcima fejk stvari, kozmetike sa buvljaka, onima koji vređaju bilo u pp ili na forumima, onima koji prodaju "usluge" kojima ovde nije mesto ( sexuslne, sado-mazo, fetis, šta god). Lažni tagovi, kada tražite nršzo npr, su posebna "drsgocenost". Kada bi se to sredilo, kolažne slike bi bile nevažne. Naravno pravila ne važe za sve isto, nikada nisu, niti će. Nisam privilegovana od strane admins, hvala bogu. Privilegovana sam divnim dragim ljudima koji mi iznova ukazuju poverenje. Hvala svima još jednom🤗😚🌼🌼🌼
2020 12 12
https://mojekrpice.rs/items/odeca/6862017/rasprodaja-na-profilu Evo primer šta nije dozvoljeno vezano za reklamiranje koje smo pomenuli. Nije problem imati pravila, tu su radi estetike i funkcionalnosti i sami vidite kako se neki ponašaju i pored tih pravila. Ružno je, umesto da pitate članice na forumu da li je nešto ok ili ne, pa i poslati poruku adminu ako niste sigurni, prijavljivanje drugih članova i upiranje prstom u druge - eto oni to rade, što ja ne mogu. Nije problem napraviti grešku već kako se ponašate. Sigurno kada dođete kod nekog u goste, ne ponašate se kako ste zamislili i kako vama odgovara. Ovaj sajt postoji u više zemalja i pravila važe za sve. Dakle to što vi nešto ne želite u Srbiji, ne znači da u drugim zemljama ne funkcioniše. Neki članovi se ponašaju kao da su vlasnici sajta i da je sama njihova pojava dvoljna da diktiraju pravila.
2020 12 12
> MARIJANA832: > Baš tako Loki, stvarno treba da se dozvoli prodaja i električnih aparatića. > Nego kad smo kod poganih članica, da li ste videli da je Sppoter blokirana na sajtu. Ili samo ja to primetih 8-) Sto se toga tice veruj mi da imam tzv.selektivno slepilo kako za pomenuti multi tako i za kompletan entourage koji je i dalje aktivan kako na sajtu tako i na forumu. ;) Ali to sa fotografijamà je stvarno glupo jer umesto da mozemovda stavimo 10ak slika i lepo predstavimo stvar iz svih uglova moramo posle da se.bakcemo sa snimcima na viberu....
2020 12 12
> lokibg: > Najgore od svega na ovom sajtu je sto se ni same clanice medjusobno ne slazu oko osnovnih principa. Dok su neke za slepo pracenje pravila postoje ì one za koje su pravila tu da bi bila krsena. > Sto se mene tice jà sam za to da se pravila koja su besmislena promene ili ukinu radi boljeg funkcionisanja sajta. A ima ih gomila. I onda umesto da se admini bave stvarnim problemima tipa prevara ili povratnickih prevarantskih profila koji moraju biti blokirani, oni jure clanice koje imaju previse slika u kolazu sto na kraju krajeva uopste nije losa stvar za clanice koje su kupci. Ja sam recimo za skuplje predmete postavljala po jos jedan oglas zbog dòdatnih fotki, ali sam te oglase poskidala kako ne bih bila kaznjena za krsenje pravila. Kome to moze da ide u prilog uopste? > Takodje, posto je ovo pravi zenski sajt ne vidim razlog zbog kojeg nije dozvoljeno postavljati nadogradnju kose, aparate za epilaciju, prese i slicno. Ja nisam kupac za to, ali mi ne smetaju ti oglasi uopste. > Cene u eurima mi takodje ne smetaju, ne znam zasto bi ikome smetali ukoliko clanica posteno prodaje i opisuje predmet. > I generalno, jedini problem na ovom sajtu su prevarantkinje i clanice sa poganim, primitivnim jezikom na forumu-a ironicno, to su jedine dve kategorije koje se sa dosta uspeha "provlace" nekaznjeno ovde Slažem se ...ja npr ..uvek tražim aparat za negu lica...vrlo brzo se makne proizvod.🙄..a bude po ok ceni ...🤗 Možda moje '' KRPICE '' ..ZNACI ❌(NE)APARATI I DRUGO ... dozvoljava im autorsko pravo koje su sami napravili (mojeKRPICE.rs) ..koje im daje za pravo koriscenje ili odobravanje drugima (nama) ...A ukljucuje i sistem za korisenje istih...pravnih pravila ...regulisu prava koje njima odgovara ujedno i zakon koji prepisuje njima samima ....jednostavno...Ja to tako gledam...
2020 12 12
> petisa: > @otkacenacrnka3- da odgovorim kratko na Vase uvrede i neosnovane tvrdnje. Nemate pravo da me vređate, niti Vi niti bilo ko drugi. Moje cene, stvari, pristup prodaji su moja stvar i kome nisu ok neće kod mene kupovati. Veliki broj onih koji se vraćaju mojim profilima su potvrda kvaliteta i korektnosti, ne bahatosti o kojoj Vi pišete. > Dao je admin i meni negativnu za kolaže, zasluženo. Nemam problem sa , pošto je po meni pravilo besmisleno. Međutim svi koji dođu na sajt treba da se upoznaju prvo sa uslovima oglašavanja. Nadam se da ste bar za nijansu srećniji zbog toga. > @svi- smatram da je pravilo besmisleno i nije u interesu bolje prodaje i kvalitetnije slike o proizvodu ( iz pozicije kupca). Uz sve kolaže i gomilu slika dnevno dobijam zahtev za dodatnu sliku etikete, levog šava, lakta rukava, itd....znači 5 slika ili 10 kolažnih slika kupcu nije dovoljno. Ako je u pitanju vredniji predmet, torba i slično i 30 je malo. Samo etikete, hologrami, nitne "pojefu" 4-6 slika. Drugi sajtovi nemaju takva ograničenja, no ovde je tako kako je. Ja sam vam se javno izvinula bez da vas vredjam... Ali ako smo za sve vazi pravilo -NEKA BUDETE I VI KAZNJENI..Ne zbog moje sreće ili vase nesreće..već zbog njihovih pravila. Ali kao što sam rekla da treba kolektivno da se pomažemo a ne da budemo ''srecni'' ili nesrećni zbog davanje negativne ocene... Što se tiče vaših cena nije naglašeno u pravilu istog koliku ćete crnu da postavite ..a da su bizarne ..jesu ...ma koliko da je original za standard u SRBIJI SU PREVISOKE... i sa moje tačke gledišta je preskupo...a verujem i mnogih... To je vase pravo ...koje vam nije uskraćeno... Ali kao čovek treba da postavite standard..A ne da ''peljesite'' ljude ... A što se drugih tiče neka budu zadovoljni kupci 🤗💝
2020 12 12
> lokibg: > > MARIJANA832: > > Baš tako Loki, stvarno treba da se dozvoli prodaja i električnih aparatića. > > Nego kad smo kod poganih članica, da li ste videli da je Sppoter blokirana na sajtu. Ili samo ja to primetih 8-) > Sto se toga tice veruj mi da imam tzv.selektivno slepilo kako za pomenuti multi tako i za kompletan entourage koji je i dalje aktivan kako na sajtu tako i na forumu. ;) > Ali to sa fotografijamà je stvarno glupo jer umesto da mozemovda stavimo 10ak slika i lepo predstavimo stvar iz svih uglova moramo posle da se.bakcemo sa snimcima na Neka 30% će biti rešen sajt sa članicama... Pola će da odustanu od prodaje ...pogledajte koliko je neaktivnih profila... Pozelis nesto da kupiš...Nema prodavca... 5 slika za bilo koju obuću je premalo za svaki ugao 🤏
2020 12 12
Nastavi da kacis kolaze itd, ne obracaj paznju na adminovu negativnu, on/ona da je stvarno zainteresovana za pravila sajta ne bi vijala kolaze vec prevarante 😂
2020 12 12
@otkacenacrnka3- izvinjenje ne videh, gnev videh. No, to je ipak Vaša stvar. Ako ste zbpg nje sretniji super, drago mi je. Ako niste, ne mogu pomoći. Vi postavite standard za Vaše stvari, ne moje. Brinite o Vašim stvarima i uživajte. Da bi ste za nekog napisali da ''peljesi' ljude ipak bi ste trebali da znate o čemu pišete i da ste sve to o čemu pišete ipak otišli i kupili gde se kupuje i platili koliko košta. Kada uđete u Gucci recimo, Dior, gde god i izvadite karticu za plaćanje iz Srbije aparat ne prepozna "standard Srbije" i automatski da popust 90%. Prema tome nemojte da zamajavate ljude sa tim nepotrebno, ne znate o toj temi dovoljno da bi smo argumentovano diskutovale. Kao i više puta do sada ponoviću, čuda sa luksuznom robom ne postoje. Ne kupuje se ništa od toga za 10-40-100eura ( Prada novčanik košta od 240eur na više koliko se sećam, Gucci više, LV privezak najjeftiniji košta oko 320eur). Znači "original Gucci torba" za 12.000din ne može ni u Italiji niti igde u svetu, osim možda ovde kod onih koji prodaju "isključivo originale, brendirano" pa nakon toga čitamo po forumu o prevarenim i nezadovoljnim kupcima.
2020 12 12
> petisa: > @otkacenacrnka3- izvinjenje ne videh, gnev videh. No, to je ipak Vaša stvar. Ako ste zbpg nje sretniji super, drago mi je. Ako niste, ne mogu pomoći. > Vi postavite standard za Vaše stvari, ne moje. Brinite o Vašim stvarima i uživajte. > Da bi ste za nekog napisali da ''peljesi' ljude ipak bi ste trebali da znate o čemu pišete i da ste sve to o čemu pišete ipak otišli i kupili gde se kupuje i platili koliko košta. Kada uđete u Gucci recimo, Dior, gde god i izvadite karticu za plaćanje iz Srbije aparat ne prepozna "standard Srbije" i automatski da popust 90%. > Prema tome nemojte da zamajavate ljude sa tim nepotrebno, ne znate o toj temi dovoljno da bi smo argumentovano diskutovale. > Kao i više puta do sada ponoviću, čuda sa luksuznom robom ne postoje. Ne kupuje se ništa od toga za 10-40-100eura ( Prada novčanik košta od 240eur na više koliko se sećam, Gucci više, LV privezak najjeftiniji košta oko 320eur). Znači "original Gucci torba" za 12.000din ne može ni u Italiji niti igde u svetu, osim možda ovde kod onih koji prodaju "isključivo originale, brendirano" pa nakon toga čitamo po forumu o prevarenim i nezadovoljnim kupcima. 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ČUDIM SE I JA KADA ODEM U SELO I VIDIM KOLIKO ROBE PRODJE PREKO OGRADE KOMSILUKA KOJI ISTU TU ROBU PRONALAZE U NEMACKOJ PO "SMESNIM CENAMA" .. U ODLICNOM STANJU...PRODAVNICA JE UVEK NA SVAKOM COSKU...DJUBRE REON ... VI PLATITE 90%..A ONI MALO KORISCENO DZABE...I PRITOM DOBIJU 100% ZARADE KOLIKO IM JE POTREBNO ZA ZIVOT U SRBIJI -PRODAJU NA BUVLJAK PIJACI...ZA CENE SE NISAM RASPITALA ... ALI JE JAKO UNOSAN BIZNIZ KO ZELI DA ZARADI ..
2020 12 13
> petisa: > @otkacenacrnka3- izvinjenje ne videh, gnev videh. No, to je ipak Vaša stvar. Ako ste zbpg nje sretniji super, drago mi je. Ako niste, ne mogu pomoći. > Vi postavite standard za Vaše stvari, ne moje. Brinite o Vašim stvarima i uživajte. > Da bi ste za nekog napisali da ''peljesi' ljude ipak bi ste trebali da znate o čemu pišete i da ste sve to o čemu pišete ipak otišli i kupili gde se kupuje i platili koliko košta. Kada uđete u Gucci recimo, Dior, gde god i izvadite karticu za plaćanje iz Srbije aparat ne prepozna "standard Srbije" i automatski da popust 90%. > Prema tome nemojte da zamajavate ljude sa tim nepotrebno, ne znate o toj temi dovoljno da bi smo argumentovano diskutovale. > Kao i više puta do sada ponoviću, čuda sa luksuznom robom ne postoje. Ne kupuje se ništa od toga za 10-40-100eura ( Prada novčanik košta od 240eur na više koliko se sećam, Gucci više, LV privezak najjeftiniji košta oko 320eur). Znači "original Gucci torba" za 12.000din ne može ni u Italiji niti igde u svetu, osim možda ovde kod onih koji prodaju "isključivo originale, brendirano" pa nakon toga čitamo po forumu o prevarenim i nezadovoljnim kupcima. 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ČUDIM SE I JA KADA ODEM U SELO I VIDIM KOLIKO ROBE PRODJE PREKO OGRADE KOMSILUKA KOJI ISTU TU ROBU PRONALAZE U NEMACKOJ PO "SMESNIM CENAMA" .. U ODLICNOM STANJU...PRODAVNICA JE UVEK NA SVAKOM COSKU...DJUBRE REON ... VI PLATITE 90%..A ONI MALO KORISCENO DZABE...I PRITOM DOBIJU 100% ZARADE KOLIKO IM JE POTREBNO ZA ZIVOT U SRBIJI -PRODAJU NA BUVLJAK PIJACI...ZA CENE SE NISAM RASPITALA ... ALI JE JAKO UNOSAN BIZNIZ KO ZELI DA ZARADI ..
2020 12 13