Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Pozdrav za klan!

"Keva" je Boziji dar [:lepota] imas je valjda ako nisi sama iskusila to blazenstvo [:lepota] mada ja to nikad nisam rekla jer je ruzno mene deca zovu "mamice" ljuuubav [:jezik]
2013 09 08
Zasto si vadila krv, sta je bilo? [:tuzan]
2013 09 08
snezanasnezana, pa o tome sve vreme pričam [:smejati] Žalosno je ako neko nasedne na ovako mizerne provokacije, ali dobro, kapiram da ljudima prorade emocije. Meni emocije prorade samo kad mi je stalo do nečeg, tako da ja ovako mogu do zore mrtva 'ladna [:smejati]
2013 09 08
Nema provokacija, dajte zezanje, hajde da pisemo npr..................... O meni [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 08
Ja ću da vam kažem, mi se cijelo vrijeme lijepo družimo i zezamo, ali Gagi je palo na pamet da traži blokiranje više djevojaka na ovom sajtu! Uključujući i BojanaMaza! Naravno adminka je provjerila i NIJE pronašla nikakve neregularnosti i skinula blokadu nakon par sati. Mene nije briga, ja nikom ni njoj ništa nijesam uradila! Na ovom sajtu LIČNO poznajem dosta djevojaka, upoznala sam i nove, svi se družimo i zezamo. Samo nekima je povremeno dosadno pa upadnu i vrijeđaju. Ja ovdje ne pominjem ni da li imam djece, ni obrazovanje a vjerujte da imam čime da se hvalim! Ovdje čavljam o neobaveznim temama, družim se sa ljudima i odma te prozivaju vođama i pominju neke klanove. [:besan] Zaista tužno! Dajte djevojke, ima toliko lijepih stvari, ne mora negativno da nas povezuje. Ako već nekog hoćete da blokirate, recite u lice, a ne tajno!
2013 09 08
DzoDzo drzi oblogu na podliv da brze pridje i ne opterecuj ruku.
2013 09 08
1140 Nikerym , pre 1 sekundi prijavi | ↑ Pa o tome sve vreme pričam smejati Žalosno je ako neko nasedne na ovako mizerne provokacije, ali dobro, kapiram da ljudima prorade emocije. Meni emocije prorade samo kad mi je stalo do nečeg, tako da ja ovako mogu do zore mrtva 'ladna smejati Bukvalno. Dok ne pocne nova sezona Sulje, onda ce sve biti ok. Mir u kuci. [:smejati]
2013 09 08
SAD želim samo pozitivne stvari! DzoDzo kakav je novi stan? [:lepota]
2013 09 08
Nervira me samo sto se neke zene osecaju vrednije od drugih samo zato sto imaju decu....Nemojte me pogresno shvatiti, ali svako moze da rodi (ko nema zdravstvenih problema) ,to nije merilo nicije vrednosti, vec licna zivotna odluka..da li zelis decu ili ne.
2013 09 08
Ja ne saljem adminki nista mala [:vrtoglav] Sara iz knjige za malu decu [:znojav]
2013 09 08
Ja ovdje ne pominjem ni da li imam djece, ni obrazovanje a vjerujte da imam čime da se hvalim! Ja sam te pohvalila, ali ne detaljno [:poljubac] [:poljubac] Saljem ti i link u pp, mada ces slabo razaznati sta, moras doci da vidis :)
2013 09 08
Ko je Sulja????????????
2013 09 08
Onaj lik iz viceva. [:smejati] Znaš, Mujin i Hasin drug. [:osmeh]
2013 09 08
Da Dzo, pricaj kakav je sta, zbog toga je i nastala ova tema, da se ispricamo i ismejemo, i naravno izvredjamo onako iz ljubavi :)
2013 09 08
Ja Saru Kej obožavam :) To su mi bile omiljene priče...
2013 09 08
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 19