Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

Pozdrav za klan!

Ja ne volim decu, Diva, i ti to znas, ja vam NECU DOCI!!!!!!
2013 09 08
Ti nijesi došla ni kad sam za velike pravila, ne vadi se sad [:smejati]
2013 09 08
Fala Sanjoooooooooo, ako uzmes onu sto sam ti poslala 170€ namesteno, bicemo komsije, ne bas za zemanje secera, ali bas blizu [:smejuljiti]
2013 09 08
Sta da dolazim pa da ispoljim svoj LGBT [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] morala bih neku da pljesnem po guzi na treningu
2013 09 08
Bolje da nijesi, fudbalski klub sve snima! Bile bi YT atrakcija [:smejati]
2013 09 08
Auuuuuuuuuuuuuu Nik koliki ti jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 08
kao gde je menadzerka??? Obradjuje igracicu haahhahahahhahah
2013 09 08
[:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] Jesi videla? Pa gde smem da priznam na forumu, da me rastrgnu žene... [:smejati] [:smejati] [:smejati]
2013 09 08
[:plakati] [:plakati] [:plakati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejati] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 09 08
Viva La Diva! Samo da se ne provedeš kao ona [:smejati] [:poljubac] Sportski, nego kako. U zdravom telu, zdrav duh Kad bi se više vežbalo, a manje zjalo u Velikog Brata i drečanje Grand Show-a bolje bi nam bilo. Barem ja mislim [:osmeh]
2013 09 08
Ih, mozda dodjem ja na kafu do Beograda, imam taj trip nekad pa se uputim sa celih 200 din negde, 100 u jednom pravcu, popijem guaranu, a za nazad se zakljucam u veceu u vozi, pa ne moram da pomitim konduktere. E mladosti moja, kako si lepa bila :D A vi ako svracate do Novog Sada ili Temerina uvek ste dobrodosle [:stidljiv]
2013 09 08
Eeeeee ja bila u NS kad sam isla da ganjam neke cipele... Posto nikad, mucenica, nemam sta da obujem, a samo na prodaji imam koliko imam, izracunala danas jedna clanica, 'bem ga koji bese broj. I to bez zimske obuce i patika...
2013 09 08
Saro, ja sam ranije stalno dolazila do Novog Sada, a sad nikako da me put nanese već mesecima :( Htela sam i KIttyKat isto da upoznam, ali nikako. Ali ako se pogodi da dođem, biću slobodna da ti se javim [:lepota]
2013 09 08
Dođite na kafu, na druženje i trening! [:lepota] Samo da znate, bićete tužene adminki zbog učešća u ovim aktivnostima, pošto ne širimo ništa negativno... [:lepota]
2013 09 08
Moze da se zeme secer! ti bi mi bila jedina poznata, ja bi bika prinudjena samo od tebe da pozajmljujem, ne brini ne pijem kafu pa bih samo secer trazila [:smejuljiti]
2013 09 08
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 19