Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prevara !Pomoć!

u kojoj pošti gledaju sardžaj pošiljke? ja pakujem kod kuće kao i svi u redu kod mene? i baš ta radnica što je svedok pamti jedan parfem a šalje se gomila.... kako je mogla videti da nije mutan ako je parfem upakovan malo bolje? lepo se vidi da je parfem mutan na slici sa kodom, nema šta...
2021 03 05
> uvoznaroba: > To! Kamenujte me i razapnite. Sram Vas bilo LOL! iiisuuuuseeee, daj mi lavlje srce! x-)
2021 03 05
> EsBeBe: > > Vladislaava: > > Ja sam sa doticnom clanicom veoma uspesno saradjivala. Nabavila mi je original Cepterov parfem, koji sam trazila godinama, i clanica je bila veoma ljubazna i dobronamerna. Nadam se da cemo saradnju nastaviti. Zao mi je ako ste Vi imali negativno iskustvo. > AKO je imala negativno iskustvo? čemu ovaj post, osim da staje na muku prevarenoj članici? odlično, gospođo vladislava, evo, ja vam, sasvim dobronamerno i ljubazno, predlažem da indirektno nastavite saradnju sa svojim omiljenim prodavcem tako što ćete članici sarakej poslati svoj original cepter parfem, a ona će vama ovu...mlečnu magiju u ck reveal bočici. ili, još bolje, ako ne želite da se odvojite od dugoiščekivanog ceptera, sarakej će vam poslati ovu izlučevinu iz mlečnih žlezdi predivnog jednoroga, a vi njoj dve 'iljade. tako bi ovaj vaš post dobio na kredibilitetu. može? Da,zaista neumesan komentar u ovakvoj situaciji ,ali hvala Bogu ima dosta empatičnih članica .
2021 03 05
Ok, posle ovog procitanog ovde ipak cu baciti sve prazne bocice parfema (a sve cekam da se neko javi ukoliko zatrebaju) :s :o
2021 03 05
> bloodytears: > > uvoznaroba: > > > bloodytears: > > > I na njenoj slici se vidi da je mutan, sto nije lepo slikala ceo parfem nego delice hah, ostavite joj negativnu sa linkom ove teme > > To! Kamenujte me i razapnite. Sram Vas bilo > U parfeme se ne razumem ali imam oci vidim boju na slici , iskreno i da kupac nije u pravu da zeli da me prevari a desavalo se ja vratim novac i kazem kupcu da ne mora da mi vraca predmet da vidite kako posle toga kupac cvrkuce, ali ja to uradim zbog moje savesti iz razloga sto se meni odmah vrati na neki drugi nacin u pozitivnom smislu tako da sam sigurna da se i prevarantu vrati u negativnom, mozda je i vama uvaljen parfem a niste toga svesni pa ste ga tako prodali a kamere gde ste vi bili i sta ste radili to je nebitno bilo bi korisno samo da imate snimak parfema pre slanja ili bar sliku lepo celog parfema ovako mozemo samo da nagadjamo sta, gde, kako, ja se nadam da cete to resiti na obostrano zadovoljstvo Upravo to sam se pitala kakve veze sa situacijom imaju kamere. A,naravno,najbolje bi bilo kao sto sam predlozila na pocetku prepiske, ja njoj ono sto je poslala ona meni moj novac...to je tako jednostavno , ali ne želi da se zavrsi saradnja .
2021 03 05
> jelenauu: > MA RADNICA I ROĐAKA SU VAS ODRADILE, 100% > PRAVDA ZA uvoznaroba!!!! kao juda božijeg sina, raspetog na krstu, za 30 srebrenjaka. :o nego, što sigurnosne kamere prate gospođu iz uvoza, šta sam propustila? odakle je poslala rodbinu na poštu, iz šimanovaca? 8-)
2021 03 05
> biskanajit: > Ok, posle ovog procitanog ovde ipak cu baciti sve prazne bocice parfema (a sve cekam da se neko javi ukoliko zatrebaju) :s :o Ne, nikako. Predlažem partnerstvo. Vaše bočice, moja tekućina, original naravno, bog da nas vidi. Od sledeće nedelje, rasprodaja original parfema. 😁 Navalite devojke. Boja tekućine, po izboru. 💪
2021 03 05
Koje direktivne lazi. Hahahaha... pa sama vam se odala. Ona je zamotala kod kuce, sama, svojerucno, parfem u nekoliko slojeva, i dala rodjaki, pa je rodjaka to odnela u postu, i onda je radnik poste to sve odmotao,proverio sadrzaj, i Jopet umotao. Treba odraditi taj deo u posti 😂 te kamere vratiti, cije je ime na post netu i ko je podigao novac. Na kraju krajeva, i da su sva ta baljezganja istina, rodjaka ju je ojadila za parfem, a ona neka vrati 2000 zeni, jer je ona te parice i uzela.
2021 03 05
1. Zašto bi neko uopšte sarađivao sa profilima pod nazivom uvozna roba? Što dovoljno daje do znanja da se radi o komercijalnoj prodaji tj. preprodaji. Izvinjavam se članici, ali sajt je predviđen za reciklažu već postojeće garderobe i predmeta. 2. Kozmetika, bilo kog tipa se uvek može prepakovati, kao i našiti etiketa. To nije merilo originalnosti. 3. Ako vidite da je nešto sumnjivo jeftino, pogotovo kada to ne možete proveriti, na svoj rizik kupujete. 4. Ja lično ne verujem da veliki broj članica koji kupuje na ovom sajtu parfeme, zna kako izgleda original i nije mi čudno da ostavlja pozitivne za fake robu i obrnuto. Kupovina garderobe je druga stvar i tačno vidite šta kupujete i koliko - toliko i u kom stanju. Svaka kupovina je rizik, zato vodite računa od fotografija do utisaka o svemu. https://www.youtube.com/watch?v=YXtOnR7vJwM makar proverite i uporedite pre kupovine...
2021 03 05
SADA JA VAMA DA KAZEM. STID JE SEDETI I KUCKATI PO KRPICAMA A ZA TO VREME PRIMATI PLATU. STID JE NE BRINUTI O TOJ DECI. STIDITE SE SVAKOG MITA I POKLONCICA A BICE GA I OVIH DANA. VEC NARUCENIH UNAPRED. STIDITE SE SVE LSJAVE ZENETINE KOJE DA IMATE PAMETNIJE STA NE BI STE VEROVALI OVOM PREVARANTU KOJI MOZE DA UFOTKA BILO STA.
2021 03 06
> uvoznaroba: > SADA JA VAMA DA KAZEM. STID JE SEDETI I KUCKATI PO KRPICAMA A ZA TO VREME PRIMATI PLATU. STID JE NE BRINUTI O TOJ DECI. STIDITE SE SVAKOG MITA I POKLONCICA A BICE GA I OVIH DANA. VEC NARUCENIH UNAPRED. STIDITE SE SVE LSJAVE ZENETINE KOJE DA IMATE PAMETNIJE STA NE BI STE VEROVALI OVOM PREVARANTU KOJI MOZE DA UFOTKA BILO STA. Ako ona može da ufotka bilo šta, zašto Vi niste zadržali oglas, fotografiju i opis predmeta? Onako kako ste ga i prodali... Ja ne brišem kod mene ništa, dok predmet nije dostavljen, preuzet i ocenjen. Vređanjem na sajtu ne postižete nikakav efekat. Sada nakon što ste obrisali svoj oglas, nemate čak ni dokaz šta ste prodavali na sajtu... Rešite to između sebe na civilizovan način.
2021 03 06
Ova se bas upetljala. Ja bih se stidela da sam prevarant i lopov, na primer. I da vredjam i obmanjujem ljude. Pa da me javno prozivaju, ma umrla bih od sramote. Ženo ne ukopavaj se više nego vrati pare.
2021 03 06
> uvoznaroba: > SADA JA VAMA DA KAZEM. STID JE SEDETI I KUCKATI PO KRPICAMA A ZA TO VREME PRIMATI PLATU. STID JE NE BRINUTI O TOJ DECI. STIDITE SE SVAKOG MITA I POKLONCICA A BICE GA I OVIH DANA. VEC NARUCENIH UNAPRED. STIDITE SE SVE LSJAVE ZENETINE KOJE DA IMATE PAMETNIJE STA NE BI STE VEROVALI OVOM PREVARANTU KOJI MOZE DA UFOTKA BILO STA. :o gospođo, je l' vam dobro? kanda ste konzumirali sadržaj jednog od svojih oriđiđi parfema za prodaju. :| :)
2021 03 06
:') :') :') :') @uvoznaroba je neka rodjaka @bojeprirode ahhahaha
2021 03 06
> SvetlanaRadic: > :') :') :') :') @uvoznaroba je neka rodjaka @bojeprirode ahhahaha ista, svega mi, evo mi je u inboksu, preslišava me božijim zapovestima, ona, o, velikomučenica. svi pacijenti uredno zbrinuti na mom odeljenju, spavaj mirno, srbijo. :D
2021 03 06
1 2 3 4 5 6 7