Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prevara !Pomoć!

> sarakej97: > Da 😶Mnogo sam tužna, a ona tako bezosećajna . Strasno ne mogu da verujem kakvi smo ljudi i čime se bave pa ja prva polazim od sebe. Ne čini ono što ne želiš ni sebi samoj. Strasno mi je zao sto ste imali tavo iskustvo.
2021 03 06
> uvoznaroba: > > EsBeBe: > > > uvoznaroba: > > > SADA JA VAMA DA KAZEM. STID JE SEDETI I KUCKATI PO KRPICAMA A ZA TO VREME PRIMATI PLATU. STID JE NE BRINUTI O TOJ DECI. STIDITE SE SVAKOG MITA I POKLONCICA A BICE GA I OVIH DANA. VEC NARUCENIH UNAPRED. STIDITE SE SVE LSJAVE ZENETINE KOJE DA IMATE PAMETNIJE STA NE BI STE VEROVALI OVOM PREVARANTU KOJI MOZE DA UFOTKA BILO STA. > > :o gospođo, je l' vam dobro? > > kanda ste konzumirali sadržaj jednog od svojih oriđiđi parfema za prodaju. :| :) > . Cuti bre da ti se ne desi isto. mišo, bojim se. :,'(
2021 03 06
> EsBeBe: >ista, svega mi, evo mi je u inboksu, preslišava me božijim zapovestima, ona, o, velikomučenica. svi pacijenti uredno zbrinuti na mom odeljenju, spavaj mirno, srbijo. 😀 Κύριε ελέησον, вечная память ++++++
2021 03 06
Svasta sam cula ali da radnica u posti otvori paket proveri sadrzaj i opet ga upakuje e to nisam. A verujem i u Deda Mraza 😂
2021 03 06
@uvoznaroba spusti loptu i pređi iz defanzivnog u ozbiljan stav. Vrati devojci novac i prestani da praviš budalu od sebe. Što više lupetaš ovde i svađaš se, to praviš bolju reklamu sebi, jer verujem da, sve članice koje su ovo videle, sa sigurnošću neće nikad ništa kupiti od tebe.
2021 03 06
tako je, opasnice, spusti loptu, i zaigraj na lepotu. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d805b13dd560d8488b34f0e9ea085656.jpg)
2021 03 06
OMG 😱😱😱😱😱😱🙃🙃🙃🙃🙃
2021 03 06
Hahahahahahahaha! EsBeBe ti si ludaaaaaaaaa! 😁😁😁😁😁😁😁😁
2021 03 06
A sve poruke u ženskom rodu. 🤔🤔🤔
2021 03 06
:D jutrić, kafica, pimpekčić? :o x-)
2021 03 06
Lik je musko 😂😂😂😂 Acsve poruke u zenskom rodu. Pa ovo ni kod Kusturice nema 😂
2021 03 06
Pretpostavljam da nije musko nego nema sta da kaze pritisnuta cinjenicama pa skrece temu da skandalizuje kako bi se o tome pricalo, a ne o tome da je izvrsila krivicno delo prevara. Ako je hriscanka onda treba da zna da je najveci greh uzimanje imena Bozijeg uzaludno i jos gore vrsenje ovih radnji skivajuci se iza Bozijeg imena. Fuj. Vrati zeni pare ili postavi te snimke sigurnosne kamere da vidimo kako pakujes parfem i sta pakujes.
2021 03 06
I ona je sedela i primila 2000. Izgleda su joj svi drugi obavili poso, a ona dobila 2000. Mozda joj deca nabavljaju parfeme i robu. 🤦‍♀️ Kad u pricu gde joj je kupac nezadovoljan moze da ubaci i decu i nekakve polukletve, e jebem ga bas.
2021 03 06
Ovaj narod je prso.Ja drugo objasnjenje nema..
2021 03 06
> Nensina: > Ovaj narod je prso.Ja drugo objasnjenje nema.. P O T P U N O
2021 03 06
1 2 3 4 5 6 7