Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

Danas je u nekoj od tema jedan clan bas nagovestio da moze doci do brisanja artikala, kao i drugih gresaka na sajtu...i to je posledica softverskih izmena. Ne mora da bude namerno i ne mora da znaci da Admini imaju veze sa tim. Naprosto greske u programerskom kodu su "normalna" stvar i uvek postoji vreme testiranja novog koda.
2021 04 06
Kakva agonija sa ovim sajtom...
2021 04 06
> MALAODSTILA: > Danas je u nekoj od tema jedan clan bas nagovestio da moze doci do brisanja artikala, kao i drugih gresaka na sajtu...i to je posledica softverskih izmena. Ne mora da bude namerno i ne mora da znaci da Admini imaju veze sa tim. Naprosto greske u programerskom kodu su "normalna" stvar i uvek postoji vreme testiranja novog koda. Misliš "Izgubljeni u prevodu" :)
2021 04 06
> SvetlanaRadic: > Kakva agonija sa ovim sajtom... Ovo je sada definitivno agonija...😣....u nizu problema, još i ovaj! 😫
2021 04 06
> srebrna: > Misliš "Izgubljeni u prevodu" :) Pa...otprilike :")
2021 04 06
> MALAODSTILA: > Danas je u nekoj od tema jedan clan bas nagovestio da moze doci do brisanja artikala, kao i drugih gresaka na sajtu...i to je posledica softverskih izmena. Ne mora da bude namerno i ne mora da znaci da Admini imaju veze sa tim. Naprosto greske u programerskom kodu su "normalna" stvar i uvek postoji vreme testiranja novog koda. Da je brisano bilo šta od neke godine - sve bi bilo pobrisano, ne selektivno. Na sajtu nema live izmena jer biste ih videli.
2021 04 06
Meni su danas obrisali pola profila i zalepili negativnu. Sajt ostao u haosu sa njim i ja.
2021 04 07
I meni se dogodilo isto. Pisala adminima, kazu da su verovatno prekrseba neka od pravila sajta, a ja licno slikala svaku postavljenu stvar i opisala stanje, bez ikakvih laznih informacija ili bilo cega slicno. Pitala sam i zasto mi nije poslata poruka pte brisanja, jer smatram da ukoliko sam prekrsila bilo koje pravilo za isto budem i upozorena, ovako pojma nemam sta se dogodilo, ali znam da pravila prekrsila nisam. I da, u pravu ste, odredjenim clanicama i dalje stoje objave oz 2018.,ili pak objave sa prekrsenim pravilima(slike sa interneta npr.) pa ih niko ne brise. Zaista nisu u redu.
2021 04 07
I meni je obrisano 10-ak predmeta... Isto mislim da je u pitanju greska u programu, tako su nam onomad nestali svi neutralni utisci, pa se broj utisaka smanjio...
2021 04 07
Meni izbrisase dekante parfema. Na spisku predmeta koji se ne postavljaju dekanata nema, ali mi je admin ispisao neka pravila za postavljanje kozmetike koja ja nigde ovako ne mogu da nadjem.
2021 04 07
Danas mi jos jedna strana Omiljenih nestala :'(
2021 04 07
Obrisano mi je oko 400 predmeta bez ikakvog objašnjenja. Sad ne znamo ni da li će ih vraćati, niti šta se dešava.
2021 04 07
> titja90: > I meni se dogodilo isto. Pisala adminima, kazu da su verovatno prekrseba neka od pravila sajta, a ja licno slikala svaku postavljenu stvar i opisala stanje, bez ikakvih laznih informacija ili bilo cega slicno. Pitala sam i zasto mi nije poslata poruka pte brisanja, jer smatram da ukoliko sam prekrsila bilo koje pravilo za isto budem i upozorena, ovako pojma nemam sta se dogodilo, ali znam da pravila prekrsila nisam. I da, u pravu ste, odredjenim clanicama i dalje stoje objave oz 2018.,ili pak objave sa prekrsenim pravilima(slike sa interneta npr.) pa ih niko ne brise. Zaista nisu u redu. Pa to njihovo "verovatno" možemo obesiti mačku o rep. Jbt, ako su već administratori koji normiraju pravila sajta, onda ne mogu sankcionisati članove pod pretpostavkom da su verovatno nešto prekršili nego moraju navesti jasne i konkretne razloge za to. Po meni bi više efekta imalo da se član opomene ili da mu se skrene pažnja, pre nego što mu se zalepi negativna. Negativnu dobijaju i prevaranti, pa smo tako svi u istom košu sa njima. Ako neko nenamerno prekrši neko njihovo nepisano pravilo (kojih je izgleda više nego ovih objavljenih), može to činiti u nedogled, jer nema pojma u čemu greši.
2021 04 07
Moze li neko da postavi link ka informacijama o tome sta se ne sme postavljati, posto od admina nisam dobila odgovor? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6d5f5ab519f5e4a0b7f2a566ab60c0d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c4e78f36bf4f504e1385ccb834ba0878.jpg)
2021 04 07
> SvetlanaRadic: > Danas mi jos jedna strana Omiljenih nestala :'( Čim su najavljene promene, momentalno uzeh olovku i papir i zapisah predmete iz omiljenih sa profilima na kojima se nalaze. Preporučujem, što pre! 😉
2021 04 07
1 2 3 4 5 6 ... 13