Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. Da li je još neko u sličnoj situaciji? Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju.
2021 04 06
Ne znam kako to funkcionise, ali jesi li se obracala adminu da proveris o cemu se radi?
2021 04 06
Upravo tako!!!! I sada sam primetila da su obrisali 28 predmeta lično ja slikala označila uredno kako je sve dozvoljeno... Zaista nije u redu. Ako se po njihovim pravilima sajta nesto kosi sa onom što smo mi slikale ili napisale bilo bi lepo da se obaveste članice makar. Mada ja opet kažem bas pazim da sve bude što se ono kaze po pravilima ovog sajta.... 😔😔
2021 04 06
Obavezno se obratite adminu da vidite o cemu je rec 😢
2021 04 06
> mmikalacki: > U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. > Da li je još neko u sličnoj situaciji? > Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju. Možda su iz 2019., i meni je obrisano desetak, ne verujem da ih je admin brisao nego su postavljeni 2019. a apsolutno nijedno pravilo nije prekršeno, koliko se sećam, sve starije od 2. god. se automatski briše.
2021 04 06
> srebrna: > > mmikalacki: > > U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. > > Da li je još neko u sličnoj situaciji? > > Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju. > Možda su iz 2019., i meni je obrisano desetak, ne verujem da ih je admin brisao nego su postavljeni 2019. a apsolutno nijedno pravilo nije prekršeno, koliko se sećam, sve starije od 2. god. se automatski briše. Moguće. Mada se nigde ne navodi da se takvi predmeti automatski brišu. Ako je već automatski, kako to da kod nekih članica opstaju i dalje.
2021 04 06
Verovatno zavisi od datuma unosa, neko je uneo aprila a neko jula, decembra ili se pravi neki presek par puta godišnje, ne bih tačno znala. Davno je bila tema o tome, čini mi se 2018. se krenulo sa tim brisanjem na dve godine.
2021 04 06
Koliko se sećam, obrisani su mi predmeti postavljeni avgusta 2019. i pre toga. Kod nekih članica, predmeti koji su postavljeni još ranije te godine, netaknuto stoje. Zato ne verujem da je automatski, već vrv zavisi od volje onoga ko upravlja ovim sajtom.
2021 04 06
Pa dobro, realno je i u redu obnoviti oglase koji nam stoje 2. godine na profilu neprodati, mada ne verujem, sve ću pre razdeliti nego nanovo slikati, meriti i opisivati. Sigurna sam da će i druge članice sa predmetima starijim od dve god. doći na red, ako već i nisu.
2021 04 06
Ma nesto nije u redu. Uspela je od jutros do sad da mi nestane cela jedna strana Omiljenih predmeta... A nesto sumnjam da su svi naprasno pokupovali
2021 04 06
Meni je nestala cela jedna strana od danas popodne do sada kada sam uočila, zato sam sada i krenula da pretrazujem teme na forumu. Poslednji artkal je sako postavljen u aprilu prošle godine. U 16 h to je bio šorts od šljokica postavljen 2019, jedna crop bluza cvetna i jedna čipkana providna. Deluje mi da se briše sve starije od 1 godine...
2021 04 06
Imala sam 303 predmeta, sada imam 93.😩 Možda su neki oglasi i bili starijeg datuma, ali, kao što kaže članica, ako su “automatski zastareli”, ostaju one haljinice i bar se vidi koji su predmeti bili. Ovo je neko “selektivno” obrisao, u pravu ste i sada nema šanse da se setim šta mi je sve na profilu bilo! 😡 Selektivno brisanje, nema šta, u “omiljenima” mi i dalje stoji torba postavljena 2018. godine❗️
2021 04 06
Bravo, emilyy, haljinice, svaka čast!!! Na to sam potpuno zaboravila. Onda nije do toga, nego do "Uskoro promene na sajtu" x-) x-) x-)
2021 04 06
Rasterećenje, možda je automatsko-prirodno-krpičarka selekcija, svakom se skine 30% profila :') i mirna Bačka. A možda između "novih" promena ostanemo i bez haljinica... ko će ga znati, čudni su putevi Mojih krpica.
2021 04 06
Nemam mnogo predmeta pa bih primetila da je nesto obrisano, ali zene jedna clanica ima skoro 3200 predmeta u 140 stranica, njoj sta izbrisu to ce otici u zaborav 😂
2021 04 06
1 2 3 4 5 ... 13