Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

> SuzanaDj: > Moze li neko da postavi link ka informacijama o tome sta se ne sme postavljati, posto od admina nisam dobila odgovor? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6d5f5ab519f5e4a0b7f2a566ab60c0d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c4e78f36bf4f504e1385ccb834ba0878.jpg) Ja sam jako dugo na sajtu ove informacije nikad nisu nigde pisale... Pogotovo za rok trajanja... Ne kupujem kozmetiku na sajtu, nikad nisam i uvek sam se čudila tome da neko postavi nešto što je očito van roka trajanja jer je stara kolekcija... Evo sad sam proverila u nedozvoljenim predmetima ništa od navedenog ne piše..
2021 04 07
> SvetlanaRadic: > Danas mi jos jedna strana Omiljenih nestala :'( Pa koliko stranica Omiljenih imate? :o :)
2021 04 07
> REASHOP: > Čim su najavljene promene, momentalno uzeh olovku i papir i zapisah predmete iz omiljenih sa profilima na kojima se nalaze. Preporučujem, što pre! 😉 Mozda je lakse da zapratite te profile, da ne morate da zapisujete...samo predlog
2021 04 07
> MALAODSTILA: > > SvetlanaRadic: > > Danas mi jos jedna strana Omiljenih nestala :'( > Pa koliko stranica Omiljenih imate? :o :) Imala sam 20, sad sam na skoro 16 :') :'( s tim sto su 2 strane nestale zbog ovoga, druge dve su rasprodate
2021 04 07
> MALAODSTILA: > > REASHOP: > > Čim su najavljene promene, momentalno uzeh olovku i papir i zapisah predmete iz omiljenih sa profilima na kojima se nalaze. Preporučujem, što pre! 😉 > Mozda je lakse da zapratite te profile, da ne morate da zapisujete...samo predlog @reashop Pametno, trebala sam i ja to da uradim nego nisam imala pojma da ce doci do ovako neceg :'( @malaodstila i to ima skroz smisla ali generalno ne pratim profile gde mi se svidja samo jedan predmet, da mi se ne zatrpava lista pracenja jer je cesto koristim
2021 04 07
> SvetlanaRadic: > @malaodstila i to ima skroz smisla ali generalno ne pratim profile gde mi se svidja samo jedan predmet, da mi se ne zatrpava lista pracenja jer je cesto koristim Pa da, ima i to logike
2021 04 07
Ne vidim zasto bi bilo upitno koliko ima neko stranica omiljenih, isto kao kada neko postavlja nedozvoljene predmete, prirodno je da se obrišu i ostavi upozorenje u vidu utiska... Ovde je čini mi se važnije što clanicama očigledno nestaju predmeti i stariji i mlađi od 2 godine, bez upozorenja ili javne najave u čemu će se sastojati promene, tj. da podrazumevaju npr. smanjenje broja predmeta, brisanje po nekom novom kriterijumu starosti ili mladosti, koje su to nove nedozvoljene kategorije ili predmeti, zašto se jednima brišu a drugima ne. Sve ok, ali zašto se javno ne obrate administratori u čemu se sastoje promene? Ovako izgleda kao puko oslobođenje prostora na samoj platformi, bez reda i poretka. U 21. veku da zapisujem na papir omiljene, da prihvatam da mi tako nestaje jedan po jedan predmet itd- u redu, ali može to valjda uz neko objašnjenje, javno i jasno.
2021 04 07
Od noćas do sada, 30 predmeta manje. :) Nadam se da je greška jer stvarno nema logike koji su mi predmeti ostavljeni, a koji obrisani. npr. imala sam dva para pantalona, obe braon, različiti brend, pozadina fotografije ista, ja u njima ista, jedne ostale, drugih nema. 😂 Šta, jedne im se sviđaju, druge ne. 😂😂 Sigurna sam da nisam prekršila pravila sajta, makar ne ona koja stoje. A ako se smišljaju nova, korisnije bi bilo da obaveste o istim i da sami sređujemo svoje profile nego da kada ubacimo iste predmete, brišu ponovo. Planiram da sačekam ovo "uskoro" i onda ubacim te obrisane predmete. Ako i tada nestanu, nestajem i ja, nakon 8 godina. 😊🎉🎉
2021 04 07
Evo i ja da se zapljunem :) Nestali predmeti, slike moje bile, nista nedozvoljeno, mutno, nikakvo pravilo prekrseno.... Da barem znam kriterijum za brisanje pa da mi bude lakse x-)
2021 04 07
> MissDiva: > > SuzanaDj: > > Moze li neko da postavi link ka informacijama o tome sta se ne sme postavljati, posto od admina nisam dobila odgovor? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b6d5f5ab519f5e4a0b7f2a566ab60c0d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c4e78f36bf4f504e1385ccb834ba0878.jpg) > Ja sam jako dugo na sajtu ove informacije nikad nisu nigde pisale... Pogotovo za rok trajanja... Ne kupujem kozmetiku na sajtu, nikad nisam i uvek sam se čudila tome da neko postavi nešto što je očito van roka trajanja jer je stara kolekcija... > Evo sad sam proverila u nedozvoljenim predmetima ništa od navedenog ne piše.. Proverila sam i ja tamo, cim sam dobila tu poruku, i posto nisam nasla, zamolila sam za link, ali, odgovor nisam dobila. Bas neprofesionalno, i ne znam sta im je cilj.
2021 04 07
dekantovanje parfema je prepun sajt i nikom nista
2021 04 07
Evo i mene,pola profila mi je nestalo doslovce.Sve po pravilima.Bez laznih tagova,bez slika sa neta itd...
2021 04 07
> srebrna: > Verovatno zavisi od datuma unosa, neko je uneo aprila a neko jula, decembra ili se pravi neki presek par puta godišnje, ne bih tačno znala. > Davno je bila tema o tome, čini mi se 2018. se krenulo sa tim brisanjem na dve godine. Srebrna meni stoji oglas obrisan ona haljinica iz maja 2018,kao i jos neki koje sam sada obrisala..A ovi su doslovce nstali a bili su movijeg datuma
2021 04 07
> sandy89: > Nemam mnogo predmeta pa bih primetila da je nesto obrisano, ali zene jedna clanica ima skoro 3200 predmeta u 140 stranica, njoj sta izbrisu to ce otici u zaborav 😂 Xa xa xa xa xa xa xa xa 🤣
2021 04 07
Pa pise za brisanje : Moguće je da će se ova lista vremenom proširivati. Administrator ima pravo da obriše bilo koji predmet za koji smatra da nije pogodan da stoji na web stranici. Tako da verovatno se siri lista
2021 04 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 13