Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

> SuzanaDj: > > lokibg: > > Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. > > To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :( > I meni je to hit hitova! 😅 I svi odgovaraju, kao po komandi. Na toj temi sam se obratila adminu molbom da mi odgovori na postavljeno pitanje u inboxu, u vezi sa zabranjenim predmetima-dekantima od pre par dana, medjutim izbrisali su mi komentar. 😅 Da li je moguće da du to uradili?!? :|
2021 04 09
Odgovaras normalno kao i u svakoj drugoj temi, meni nikad predmet nije bio izbrisan niti sam imala neke probleme samim tim nemam sta da se busam niti sa adminima niti sa clanicama ovde, uvek sam u fazonu da nista nije vredno mog nerviranja a kome se ne svidja kako ovde stvari funkcionisu pa tu su drugi sajtovi ovde koliko sam primetila vlada ono da komsiji crkne krava eto tako se clanice ponasaju jedna prema drugoj....
2021 04 09
Pa bloodytears bas tvojom logikom bi i trebalo jedna drugu da.podrzimo, ako necemo da pocrkaju sve.krave ovde. Yebi nisu brisani oglasi i eto sve je ok. Meni je obrisano nekoliko oglasa i veruj mi bas me.briga za njih jer mi je svakako muka od viska garderobe-poklonicu te stvari nekome. Ali nekim devojkama su znacili ti oglasi koji su im obrisani. Ne uskracujem bilo kome pravo da postupa po sopstvenoj savesti, ali bih postavila jedno pitanje svima sa te teme: zar vam ne vredja inteligenciju to sto se adminke oglusuju o pitanja clanica i na forumu i u inboxu, a pristajete na caskanje o kurirskim sluzbama sa adminkom? Nemam nista protiv da i sama sa.njima caskam i na temu pijacnog barometra ako treba, ali prvo da se odgovori na neka bitna pitanja.
2021 04 09
> SuzanaDj: > > lokibg: > > Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. > > To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :( > I meni je to hit hitova! 😅 I svi odgovaraju, kao po komandi. Na toj temi sam se obratila adminu molbom da mi odgovori na postavljeno pitanje u inboxu, u vezi sa zabranjenim predmetima-dekantima od pre par dana, medjutim izbrisali su mi komentar. 😅 I Srebrnoj je.komentar obrisan na toj temi. Samo je.moj ostao da.strci hahahaha
2021 04 09
Slazem se treba podrzati ali cemu sad ove prozivke vidi ih odmah odgovaraju na pitanja bas je malo glupo takvo prozivanje, + svaki dan neka tema puna mrznje ja ne mogu da prodam stvar od 5000 dinara zato sto ih ona prodaje za 300 pa izvini ako ti ja remetim prodaju ali recimo nemam vise moju ''anoreksicnu kilazu'' pa moram da menjam komplet stvari, clanice koje kukaju najvise ovde zapravo najvise prozivaju druge i kakva je to sloga, + najvise zapravo i kukaju one kojima navodno ova prodaja ne znaci nista jer imaju posao ja ga nemam pa opet ne kukam i znam ovde milion clanica kojima je ovo jedina zarada i nikad nisam videla te clanice da su se bunile za bilo sta.
2021 04 09
A zašto da se ne bunimo?! Da su pravila transparenta, da je u istima jasno, konkretno i decidirano navedeno šta je dozvoljeno a šta nije, ne bi bilo ni potrebe za otvaranjem ove teme. Odgovori administratora su krajnje paušalni, kao što neko reče copy/paste. Želim da znam koje sam to pravilo prekršila, koje je bilo razlog za brisanje polovine oglasa, a ne da dobijem odgovor koji se zasniva na pretpostavci da je nešto bilo protivno pravilima sajta. Uopšte nije bitno da li neko živi ili ne od prodaje na ovom sajtu. Evo, ja prva ne živim od ovoga. Da su mi predmeti nestali ne samo sa profila nego i u realnom životu, ne bih se preterano potresla. Imam toliko stvari da ne znam gde ću sa njima i vrv ne bih ni primetila da nešto fali. Radije poklonim nekome koje je stvarno potrebno nego što ovde prodam. Poenta je u tome da pravila moraju biti jasna i podjedako se primenjivati na sve članove, a ne selektivno kao što je svih ovih godina (koliko sam na sajtu) bio slučaj.
2021 04 09
U pravu si bloodytears, samo vi caskajte....steta sto vecina clanica salje Postexpressom, meni bi recimo bilo zanimljivije da cujem iskustva clanica koje salju pakete tovarnim magarcem. Da li su zadovoljne brzinom isporuke i ljubaznoscu kurira. Da li im magarac donese bas na adresu ili se zamagarci i njace da se preuzme na pocetku ulice. Devojke kojima je ovo jedini izvor zarade mozda bas iz straha i cute, jer ako ih ovde zbog "laprdanja" blokiraju, ostaju bez izvora prihoda. Bas zbog takvih devojaka/zena neke kojima.ovo nije izvor.prihoda ne zele da cute i da okrenu glavu.
2021 04 09
I slažem se sa @lokibg. Umesto da se rešavaju važnije stvari, administrator se zabavlja ćaskanjem o temi koja ga se realno ne tiče. Šta ga boli uvo koju kurirsku službu koristimo.
2021 04 09
> mmikalacki: > A zašto da se ne bunimo?! Ma ne brani vam niko da se bunite ali cinite to bez da pljujete po drugim clanicama, ne cute druge clanice iz straha vec zato sto su pametne a i ja cu vala ko one gledaj svoja posla i cuti nema ovde ko ima drugacije misljenje bice razapet i to je to . Nista nastavite vi lagano da se branite za "tudja prava" ali eto bar probajte da usput ne uvredite polovinu clanica na sajtu. Lep pozdrav i sve najbolje a sebi zabranjujem ulazak na forum da ne bi morala da pijem dodatne lekove za pritisak zbog ovolike kolicine negativnosti.
2021 04 09
Mislim da si gore napisala da si uvek u fazonu da nista nije vredno tvog nerviranja. I tako treba da bude, kakvo crno dizanje pritiska, to mi nije ni na kraj pameti. Ne zelim bilo koga da vredjam, naprotiv, o vecini clanica sa te teme imam izuzetno visoko misljenje. Moj jezik je.malo ostriji i bez pakovanja u celofane, ali mislim da se iz svega napisanog lako uocava moja poenta. Ne bijem ja tudju bitku, smatram sve devojke ovde jednakim. I uvek sam na strani onog sto je ispravno, a ispravno je da nateramo admine da nam odgovore na ono sto nas trenutno sve najvise zanima.
2021 04 09
Ja lično uopšte ne bih trčala da ispravljam tuđe sajtove jer za to nisam plaćena. Mogu ostaviti komentar, pa ako nekome pametnom to vredi da iskoristi u svrhu nekog poboljšanja - to je super. Oni su koliko vidim izgubili veliki broj članica poslednjih godina a dobili šanere, prepodavce i devojke čijeg se rečnika i ponašanja prilično zgrozim kada pročitam. Pa da ja želim nešto da poboljšam počela bih od opcija na sajtu koje nisu u funkciji. Kojom logikom se išlo na to da se dodaju opcije “kao novo ili korišteno” šta li već, ako se na kompu ne mogu otvoriti fotografije? Ne može se nešto dodati u omiljene? Oni sa nama nemaju nikakve veze, mi njima pravimo preglede preko kojih oni naplaćuju reklamni prostor. Iskreno, to je slabo plaćeno trenutno u Srbiji. To što se tu neko buni njima ne znači ništa.
2021 04 09
https://mojekrpice.rs/forum/t/564433/obrisani-predmeti
2021 04 10
> SuzanaDj: > > lokibg: > > Evo neko da.mi objasni cemu tema i kurirskim sluzbama i jos mi je manje jasno zbog cega clanice tako ushiceno odgovaraju na postavljeno besmisleno pitanje bez insistiranja da se prethodno na njihovo odgovori. > > To je taj podanicki mentalitet koji ovaj narod gaji eonima unazad i na svim nivoim je zastupljen.... :( > I meni je to hit hitova! 😅 I svi odgovaraju, kao po komandi. Na toj temi sam se obratila adminu molbom da mi odgovori na postavljeno pitanje u inboxu, u vezi sa zabranjenim predmetima-dekantima od pre par dana, medjutim izbrisali su mi komentar. 😅 I meni je obrisan link ka ovoj temi. Dobro, bitno da se Hermes javio zasto se brise a ja da obavestim da moje roze pantalonice iz marta 2019. i dalje stoje 🥰
2021 04 10
https://mojekrpice.rs/forum/t/564433/obrisani-predmeti
2021 04 12
Dragi admine, ovaj Vas cin ostavljanja poruke kao, pretpostavljam, objasnjenje za sve predmete koje ste obrisali, sa ciljem da nam pojasnite zasto je to uradjeno, mogu da razumem jedino ako ste malo vise popili veceras.
2021 04 12
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13