Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Brisanje predmeta

Meni je obrisano 4 a nista nije bilo da je zabranjeno znaci nisam jedina postavila juce
2021 06 10
Izvinjavam se, nova sam na sajtu, jos se snalazim, ali sam naisla na jednu nejasnocu. Naprasno su mi obrisane sve objave u kojima prodajem kozmetiku. Nije mi jasno da li je prodaja kozmetike zabranjena na sajtu, s obzirom na to da je sajt preplavljen i testerima i sminkom i razno raznim stvarima... I ne znam kome da se obratim povodom toga. Veliko hvala ☺️
2021 06 11
> Ksele123: > Izvinjavam se, nova sam na sajtu, jos se snalazim, ali sam naisla na jednu nejasnocu. Naprasno su mi obrisane sve objave u kojima prodajem kozmetiku. Nije mi jasno da li je prodaja kozmetike zabranjena na sajtu, s obzirom na to da je sajt preplavljen i testerima i sminkom i razno raznim stvarima... I ne znam kome da se obratim povodom toga. Veliko hvala ☺️ https://mojekrpice.rs/help/16/koja-su-pravila-za-postavljanje-kozmetike https://mojekrpice.rs/forum/t/568673/oglasi-za-prodaju-kozmetike-i-parfema
2021 06 11
Ok.. Eto i meni se obrisali predmeti. Ne verujem da su prekrsena pravila. Moje su slike, lepo opisano sve oznaceno.. Msm bas su selektivni. Vidim stoje extra stari oglasi a ja imam predmete od 2020 obrisane a mislim i od ove god. ... I obrisana gomila iz omiljenih, nekim stariji predmeti ostali neki ne. Uopste nema logike. Neka napisu lepo i konkretno sta su pravila a ne ono "itd" msm sta to znaci? A onda neka se prvo upravitelji sajta drze svojih pravila! Ovo nema smisla. Znaci jednakost za sve samo sto su neki jednakiji od drugih.
2021 06 24
> mmikalacki: > U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. > Da li je još neko u sličnoj situaciji? > Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju. I ja sam u istoj situaciji i nije mi jasno zbog cega se to desava
2021 07 05
I meni su 3 predmeta obrisana, detaljno opisana, slikana, prvo sam mislila da sam nehotice sama, sada vidim da i vi imate isti problem, zna li se šta je u pitanju?
2021 07 06
> mmikalacki: > > srebrna: > > > mmikalacki: > > > U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. > > > Da li je još neko u sličnoj situaciji? > > > Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju. > > Možda su iz 2019., i meni je obrisano desetak, ne verujem da ih je admin brisao nego su postavljeni 2019. a apsolutno nijedno pravilo nije prekršeno, koliko se sećam, sve starije od 2. god. se automatski briše. > Moguće. Mada se nigde ne navodi da se takvi predmeti automatski brišu. > Ako je već automatski, kako to da kod nekih članica opstaju i dalje. Isto mi se desilo.Imala sam osam predmeta ,jutris nihedan.U cemu je fora?A kako da se obratimadminu,gde je to
2021 07 12
Mozete na ovom profilu da pisete Adminu tj posaljete poruku https://mojekrpice.rs/adminmk-248852
2021 07 13
ADMINISTRATORI DA SE OGLASE IMENOM I PREZIMENOM I LICNIM PREDSTAVLJANJEM NA OVOM SAJTU ,DA PRODAVCI ZNAJU S KIM IMAJU POSLA VISE!Ovo brisanje i odgovori automatski prekopirani linkovi samo ...ne mogu da budu ODGOVOR svakom ko im postavi pitanje ,smesno je i neprofesionalno... Sabotirate prodavce,sajt i prodaju. Prebrojte negodovanje prodavaca i CITAJTE probleme na koje ne reagujete. Terate ljude sa sajta posle toliko godina na istom. Losa su VAM PRAVILA,ne znam kako ne shvatate to vise !! Ljudi (prodavci: ) koji se zale su ljudi kojisu na ovom sajtu godinama... Ako ste NJIH doveli u OVAKAV POLOZAJ posle stotine uspesnih saradnji...pa onda JE VRLO JASNO da novouvedene promene NISU DOBRE NI PO KOGA
2021 07 17
kako da im se obratim ne mogu da nadjem gde je kontakt. Hvala😊> Danijela234: > Obavezno se obratite adminu da vidite o cemu je rec 😢
2021 07 27
Evo: https://mojekrpice.rs/adminrs-24708
2021 07 27
I meni su svi parfemi izbrisani..🤔ni jedan nije ostao a mozda i nesto od garderobe..🥰
2021 08 13
Ja sam imala isti problem, sa kozmetikom. Sve sam uredno slikala, opisala. Jedan predmet sam čak i navela da nije original, ali obzirom da je kupljen u Americi, u parfimeriji i ima sve uredno (batch code, barcode, sve) i opet ne valja. A ni original senke kad sam stavila, nije "valjalo". 🙆‍♀️ Da li je neko probao možda ponovo iste predmete da oglasi ili šta ste uradile povodom tog pitanja? 😁
2021 08 18
Ja sam nove oglase okacila sinoc, i sada ih nema na stranici? Tako da mislim da nema veze ni sa slikama iz 2019.godine.. Kome se obratiti?
2021 08 22
> mmikalacki: > U poslednje vreme obrisano mi je oko 50 predmeta. Pri tom, isti ne ispunjavaju nijedan uslov koje administrator navodi kod nedozvoljenih predmeta. > Da li je još neko u sličnoj situaciji? > Ne mogu a da ne primetim da se pravila primenjuju selektivno, da pojedini predmeti i članice opstaju na sajtu uprkos njihovom kršenju. Da ja iako su u skladu sa propisima i slikane su uzivo
2021 08 23
1 2 ... 9 10 11 12 13