Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko prodaje ?

Drage dame ukoliko imate saveta kako da ubrzam svoju prodaju , molim vas pišite ....nova sam
2021 05 10
Nikako, ali zaista to mislim. Trenutno loše ide i starim članovima, tako da, nemojte se oslanjati na ovaj novac. Moj savet.
2021 05 10
> Julija_94: > Drage dame ukoliko imate saveta kako da ubrzam svoju prodaju , molim vas pišite ....nova sam Evo jednog saveta-kod opisa torbi,napisi i dimenzije....To znaci potencijalnim kupcima....Srecno!
2021 05 10
> LenaMagda: > > Julija_94: > > Drage dame ukoliko imate saveta kako da ubrzam svoju prodaju , molim vas pišite ....nova sam > Evo jednog saveta-kod opisa torbi,napisi i dimenzije....To znaci potencijalnim kupcima....Srecno! Hvalaaaa puno 🤗❤️
2021 05 11
Oglasavjte se u temi rasprodaje.I mozda da uplatite VIP clanstvo da bi reklamirali predmete...
2021 05 11
Nešto poklonite, pristanite na neku razmenu, nešto kupite, za početak da steknete neki pozitivan utisak i posle toga nadam se da će vam krenuti i prodaja.🌸🎀🌸
2021 05 12
Otvorite neku temu na forumu, stavite neke predmete u omiljene, da biste bili vidjeni da bi mogle članice da vas kontaktiraju.🤗
2021 05 12
Izvinjavam se, ali ne slažem se sa članicom iznad da se dodaju predmeti u omiljeno samo da bi se privukla paznja 😕 Mozda je bolje da u slucaju da zelite pojedinacnim clanicama da skrenete paznju na sebe, zapratite clanice za koje mislite da bi mogle da budu zainteresovane za vasu ponudu...
2021 05 12