Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Koja krava od žene jbt.Pazi ovo ,poslaću ti 400din pa uši kod šnajderke, Tačno bi joj jebao mater za tako nesto da mi se desi. Ako ne bi upalio auto i direkt na kapiju evo da mi ebeš sve.pa makar me koštalo sto puta više
2021 06 10
> Ralekrusevac: > Koja krava od žene jbt.Pazi ovo ,poslaću ti 400din pa uši kod šnajderke, > Tačno bi joj jebao mater za tako nesto da mi se desi. > Ako ne bi upalio auto i direkt na kapiju evo da mi ebeš sve.pa makar me koštalo sto puta više Vi ste ono bas sramota za muski rod.
2021 06 10
> Baletanka: > > Ralekrusevac: > > Koja krava od žene jbt.Pazi ovo ,poslaću ti 400din pa uši kod šnajderke, > > Tačno bi joj jebao mater za tako nesto da mi se desi. > > Ako ne bi upalio auto i direkt na kapiju evo da mi ebeš sve.pa makar me koštalo sto puta više > Vi ste ono bas sramota za muski rod. Ok prepodobna Djevo Marijo,nismo vas prepoznali
2021 06 10
Apsolutno se slazem da si prevarena i da je devojka teska seljanka i alavica koja prodaje obraz za mali novac. Necu se teuditi da biram reci jer iz prilozenog niti zasluzuje , a vrvtno ne bi ni razumela, pa joj se treba obracati na istom nivou. Ne vidim takodje razlog detaljnog informisanja ako lepo pise da je novo, cena nabijena kao u butiku i ono sto ste trazili i sto je ona tvrdila za predmet nikako niste dobili. Komentsr jedne clanice kako te farmerke lose stoje i apa deapa su je smesan, jer valjda svako zna kako mu taj model pristaje, a i ne vidim da ste se zalili na to kako stoje i da model nije dobar. Iskreno, njen recnik i “pravopis” dosta govori, ali ja moram da konstatujem po ko zna koji put da se ovde zaista najbolje prodaju sto skuplji predmeti. Ja sam bas prodavala farmerke sa felerima, najcesce pokidana gajka koja je pritom usivena kod snajderke , dakle skoro neprimetno , uvek je bilo naglaseno i cena nije prelazila 300 dinara! Farmerke nisu bile demode niti iznosene, najcesce su mi postale male ili jednostavno bile visak, NIKAD SE NISU PRODALE, Cak su kasnije bile bezuslovni poklon na profilu, nikad nisu cak ni poklonjene. Doduse, obradovale su nekog van sajta.
2021 06 10
> Baletanka: > > Ralekrusevac: > > Koja krava od žene jbt.Pazi ovo ,poslaću ti 400din pa uši kod šnajderke, > > Tačno bi joj jebao mater za tako nesto da mi se desi. > > Ako ne bi upalio auto i direkt na kapiju evo da mi ebeš sve.pa makar me koštalo sto puta više > Vi ste ono bas sramota za muski rod. Uši kod šnajderke i ručak kod kuću <3
2021 06 10
Ja je ne branim, ali ruzno je da se otvaraju teme pisu ovakve stvari. Naravno uvek ima dezurnih alapaca koje podrzavaju clanice sa dosta utisaka, takozvane slihtare. Devojka vam je ljubazno objasnila da ne namerava da vam vrati novac, vi ste njoj prvi poceli da pretite...tako da ne vidim svrhu ove teme. To sto imate dosta utisaka ne znaci da ste ovde privilegovani. Priznajte sebi da ste ispali naivni, kupovali ste zmureci i to je to...Ne bih saradjivala sa njom, jer mi se ne dopada profil, ali za ovo prozivanje se ne slazem.
2021 06 10
> Baletanka: > Ja je ne branim, ali ruzno je da se otvaraju teme pisu ovakve stvari. Naravno uvek ima dezurnih alapaca koje podrzavaju clanice sa dosta utisaka, takozvane slihtare. Devojka vam je ljubazno objasnila da ne namerava da vam vrati novac, vi ste njoj prvi poceli da pretite...tako da ne vidim svrhu ove teme. > To sto imate dosta utisaka ne znaci da ste ovde privilegovani. Priznajte sebi da ste ispali naivni, kupovali ste zmureci i to je to...Ne bih saradjivala sa njom, jer mi se ne dopada profil, ali za ovo prozivanje se ne slazem. Umesto što kriviš žrtvu, trebalo bi da održiš lekciju počiniocu. Kad ti neko ukrade tašnu na ulici, na suđenju ti sudija ne kaže da si prosta jer ne znaš da čuvaš svoje stvari, nego lopova pošalje u zatvor. Ili si ista kao prodavac, ili je poznaješ pa je braniš. **žrtva nikad nije kriva!
2021 06 10
Ljudi,zena nije trazila ni dodatne slike ni video u 21.veku, i tek tako narucila farmerke sa sumnjivog sajta. Dobila sam i ja prljave farmerke ovde pa sam ih bacila u smece. Idite u butik ako hocete sigurnu kupovinu. Sve ste zaboga zrtve.
2021 06 10
Dovidjenja, ne mogu da citam dokone tetke a i tece :)
2021 06 10
Da li može video da se stavi kao poruka? Da li se na video snimku mogu sakriti mane? Da li može da se snimi drugi predmet koji je skoro identičan? Da li je prodavac dužan da verodostojno opiše predmet?
2021 06 10
> Baletanka: > Ljudi,zena nije trazila ni dodatne slike ni video u 21.veku, i tek tako narucila farmerke sa sumnjivog sajta. Dobila sam i ja prljave farmerke ovde pa sam ih bacila u smece. Idite u butik ako hocete sigurnu kupovinu. Sve ste zaboga zrtve. Kakva losa filozofija. Zar nije napisala da su nove i napisala devojci da su nove, i da je slika uzivo a zapravo nije bila. Znaci obmanula ju je svesno. Tako da je i trazila i slike i snimke dobila bi ih tako namestene da se nista ne vidi i opet bila prevarena u svakom slucaju. E sad,zasto je branis i zasto ti je sasvim ok da bude prevarena jer je verovala da je neko posten i iskren... To vec ti znas, 🤔
2021 06 10
@Baletanka Kad ne daj Boze budete doziveli ovo sto je dozivela clanice, nemojte biti licemerni i otvarati temu kako ste prevareni, nego u prevari pronadjite svoju gresku (kao sto sada kazete). Sram Vas bilo.
2021 06 10
> Baletanka: > Dovidjenja, ne mogu da citam dokone tetke a i tece :) Dokone tetke i tece.😀A ti jadna eto sve nisi dokona
2021 06 10
Dno dna od ponašanja za 1800 din, žao mi je što ste prevareni, plus kad stigne smrdljiva stvar pa ništa odvratnije... Evo, da "doprinesem" temi u nadi da će je neko sankcionisati, jakna sa krznom "plaćena 500e" koju dotična prodaje je u Kotonu u Novom Sadu bila manje od 100e a slika postavljena "uživo" pripada Tamari Đurić (može se videti na njenom profilu na Instagramu Tamarastar89)... Obrni - okreni, za izbegavanje je... @Rale, bravo, isto, jednom sam zaista sela u kola sa tom namerom ali me je duša bolela za gorivo pa odustadoh :') :') Ali ne vredi, ne možeš sa stokom drugačije...
2021 06 10
> Baletanka: > Vi ste ono bas sramota za muski rod. A Vi BaletankO za ženski, čuj "ružno da se otvaraju ovakve teme" pa ne nego hajde da svi ćutimo dok nas šljam pljačka bez pardona...
2021 06 10