Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

imala je primabaletanka i ranije ispade na nekim temama, standardan modus operandi - teledirigovani napadi i namerna kontra. ne dajte se isprovocirati.
2021 06 10
Da, i meni je poznata po glupim komentarima.
2021 06 10
Slihtajte se, mozda dobijete neki popust x-)
2021 06 10
🤣🤣🤣 > DDAlex: > Da, i meni je poznata po glupim komentarima.
2021 06 10
Jos jedan nepotreban komentar.. Nije mi ni palo na pamet da ulazim na profil clanice koja je postavila temu da vidim koliko ima utisaka i sta prodaje niti bi to ikako moglo da utice na moje misljenje o ovom slucaju.
2021 06 10
Ali devojka je ljubazno objasnila da ne zeli da vrati novac😂😂😂😂😂😂😂
2021 06 11
> Debela_devojka: > Ali devojka je ljubazno objasnila da ne zeli da vrati novac😂😂😂😂😂😂😂 To je i meni hit! :):):)
2021 06 11
Ahahhah jos visite na temi. Pa takve dokone zene samo i cekaju da prave zrtve od sebe x-)
2021 06 11
> supergaga: > > Debela_devojka: > > Ali devojka je ljubazno objasnila da ne zeli da vrati novac😂😂😂😂😂😂😂 > To je i meni hit! :):):) Pukotina😂😂😂
2021 06 11
> Baletanka: > Ahahhah jos visite na temi. Pa takve dokone zene samo i cekaju da prave zrtve od sebe x-) Bitno da ti ne visis na temi 😊
2021 06 11
Njjaca bi fora bila uzmes pare na kamatu i ljubazno objasnis da neces da vratis😂
2021 06 11
Cim konverzacija krene sa "Jeste draga", "Poslato mila" u meni proradi crv sumnje da nesto nece otici u pravom smeru. Mnogo mi je zao sto ste dobili takvo djubre, znam kakav je osecaj iako to na krpicama jos nisam dozivela( sto ne znaci da necu :') ) Trebala bi da Vam vrati novac ako u njoj imalo ima ljudskosti. Da ima osnova, odavno bi se javila u temi da se cuje i njena strana.
2021 06 12
> Baletanka: > Slihtajte se, mozda dobijete neki popust x-) Ti stvarno ne zatvaraš? Reče dokone tetke i teče,a visiš na temi izgleda non stop,rekla bih jedva čekaš da se dohvatiš za nekog.Ajde svi da napadamo žrtve,tebi su garant i žrtve silovanja same krive jer su išle same ulicom,nosile majicu u kojoj se naziru grudi,sele sa poznanikom u auto.... Još jednom,lepo piše na sajtu,novo znači nikad nošeno,a dodatne slike su džaba ako ne slika mane,ko bi se setio da kaže slikaj mi unutrašnjost džepova.Ili možda baletanka bi?
2021 06 13
Jao, meni slicno palo na pamet, bas mi proslo kroz glavu: udario te? Pa, sama si kriva, sto ga provociras i evo, nastavljas c, c, c...
2021 06 13
> Esperansa: > Cim konverzacija krene sa "Jeste draga", "Poslato mila" u meni proradi crv sumnje da nesto nece otici u pravom smeru. Istog sam misljenja 🙈
2021 06 13
1 2 3 4 5