Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Pretnje i uznemiravanje su za policiju. A ovde joj se skidaju negativni utisci!? Van pameti.
2021 06 09
Njoj je sad najlakse da preti,klasika. Vrati novac devojko nemoj se blamirati vise
2021 06 09
Ali "poslacu ljude u ZA da te prebiju" 😁😁😁😁 Velja nevolja licno 😂
2021 06 09
> MamaiTata: > Ali "poslacu ljude u ZA da te prebiju" 😁😁😁😁 > Velja nevolja licno 😂 Da bre i debela sam zato hocu da ih vratim. 🤣
2021 06 09
Sve je jasno nakon onog da su nove, pa "ih secnula kod dzepova jer je ispadalo i to je nerviralo" pa dala ih sestri. I sve to zaboravila da napomene, ali nije zaboravila da su "nove". x-)
2021 06 09
Kako je nije sramota da Vas zove i preti, kakva je to osoba......😡
2021 06 09
> legend1989: > > MamaiTata: > > Ali "poslacu ljude u ZA da te prebiju" 😁😁😁😁 > > Velja nevolja licno 😂 > Da bre i debela sam zato hocu da ih vratim. 🤣 Slušaj devojko, to što si ti sada gojazna prasica, pa ti isečene i flekave pantalone zbog toga nisu NOVE, nije problem poštenog i iskrenog prodavca. Admin je dokazao da je problem u tvojoj prekomerno gojaznosti, obrisavsi negativne poštenom prodavcu, jer ih je dobio od gojaznih osoba kao što si ti. 🤪
2021 06 09
> LUCIFERCE: > > legend1989: > > > MamaiTata: > > > Ali "poslacu ljude u ZA da te prebiju" 😁😁😁😁 > > > Velja nevolja licno 😂 > > Da bre i debela sam zato hocu da ih vratim. 🤣 > Slušaj devojko, to što si ti sada gojazna prasica, pa ti isečene i flekave pantalone zbog toga nisu NOVE, nije problem poštenog i iskrenog prodavca. Admin je dokazao da je problem u tvojoj prekomerno gojaznosti, obrisavsi negativne poštenom prodavcu, jer ih je dobio od gojaznih osoba kao što si ti. 🤪 Ahahahaha 🤣🤣
2021 06 09
😂😂😂😂😂
2021 06 09
Procitala sam temu jer me zainteresovala prica, bez da se iko uvredi, ali vi ste tek tako narucili farmerice tipa "mom fit" koje su jako nezahvalne za kupovinu online i svi znamo da su na slikama super a uzivo apa-drapa i ruzno stoje. Za fleku ok vidi se ali jedva,mozda joj je promaklo, miris ne mogu da komentarisem. Trece, po ostalim predmetima i govoru, sto rece jedna clanica "ne uliva bas poverenje". Cetvrto, slika se zacas provuce kroz google da se vidi da li je skinuto sa nekog sajta. Malo ste ishitreno obavili kupovinu, niste trazili dodatne snimke i video, niste nista pitali sem za cenu, za nekog ko kaze "da je u jako losoj finansijskoj situaciji" malo ste bez razmisljanja kupili i trazili da vam vrati novac.
2021 06 10
Ne razumem šta treba dodatno da se pita, za farmerke koje su opisane kao “nove”? 🤷‍♀️ Eventualno mere da se zatraže, ako ih u opisu nije bilo. S’ druge strane, ako neko i traži dodatne fotografije, “snimke, video”, odmah se otvaraju teme tipa: “Šta me smaraju za dodatne slike i snimke, kad lepo piše da je predmet nov”.
2021 06 10
> Baletanka: > Procitala sam temu jer me zainteresovala prica, bez da se iko uvredi, ali vi ste tek tako narucili farmerice tipa "mom fit" koje su jako nezahvalne za kupovinu online i svi znamo da su na slikama super a uzivo apa-drapa i ruzno stoje. Za fleku ok vidi se ali jedva,mozda joj je promaklo, miris ne mogu da komentarisem. Trece, po ostalim predmetima i govoru, sto rece jedna clanica "ne uliva bas poverenje". Cetvrto, slika se zacas provuce kroz google da se vidi da li je skinuto sa nekog sajta. > Malo ste ishitreno obavili kupovinu, niste trazili dodatne snimke i video, niste nista pitali sem za cenu, za nekog ko kaze "da je u jako losoj finansijskoj situaciji" malo ste bez razmisljanja kupili i trazili da vam vrati novac. Ja jesam ishitreno kupila pantalone, ali ja tako ovde kupujem i do sada nisam imala problema, Sve informacije koje su meni u tom trenutku bile potrebne, ja sam zatrazila, Kada mi je nesto sumnjivo, obavezno pitam, u ovom slucaju nije Pogledala sam ocene, devojka je imala jos dve negativne koje nisu bile vezane za njenu prodaju, Napisala je da su nove, slika jeste delovala cudno, iz tog razloga sam pitala da li je uzivo, sto je slagala,ja sam poverovala. Da je rekla da nije, trazila bih dodatne fotografije. Moja finansijska situacija ne treba ovde da se dovodi u pitanje, niti je to ovde tema. I da mi je odlicna, 1800 din+ postarina za nesto sto ne moze da se nosi, nije mala stvar. Promakla fleka (znaci nosene su, nisu nove) Promaklo da kaze da su nosene (ok, trebala si da trazis snimak) Promaklo da kaze da je isekla stvar za koju kaze da je nova (opet sam ja trebala da se dodatno inforrmisem) Stvarno mi bas nije jasan komentar?
2021 06 10
> emilyy: > Ne razumem šta treba dodatno da se pita, za farmerke koje su opisane kao “nove”? 🤷‍♀️ > Eventualno mere da se zatraže, ako ih u opisu nije bilo. > S’ druge strane, ako neko i traži dodatne fotografije, “snimke, video”, odmah se otvaraju teme tipa: > “Šta me smaraju za dodatne slike i snimke, kad lepo piše da je predmet nov”. Ni meni nije jasno, Zna se sta je novo. Mere nisam trazila, to mi je totalno nebitno, pogresim, moja greska, nisam pitala. Drugo, opet kazem, rekla je da je uzivo slikano, ja sam pokusala da nadjem na sajtu pull&bear (posto je inace rekla da su tu kupljene, ali ni to nije tacno, jer sam zaboravila da kazem da je i etiketa isecena) takvih slika nema.
2021 06 10
Legend, da nisu ove u pitanju samo su sa sajta skinute u svetlijoj varijanti jer ih nema vise? https://www.pullandbear.com/rs/en/woman/clothing/paperbag-wide-mom-jeans-c1030124038p502537170.html
2021 06 10
> Esprit21: > Legend, da nisu ove u pitanju samo su sa sajta skinute u svetlijoj varijanti jer ih nema vise? > https://www.pullandbear.com/rs/en/woman/clothing/paperbag-wide-mom-jeans-c1030124038p502537170.html Mislim da su te. A vidi kod nje slika koja je bila ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2fdaa3b71d99faec0202d85a1626b9d5.jpg) Bilo ih je jos, ali nisam ih skinula.
2021 06 10