Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članice koje traže poklone

Zdravo, u poslednje vreme često viđam u podforumima "tražim ' i "poklanjam" da članice traže poklone. Šta mislite o tome?
2021 07 06
Po meni prejadno jer smela bih da garantujem da je 99% njih u mogućnosti da sebi kupi nešto al' draže im da se ogrebu za dž. Kad neko zaista nema napiše "potrebno BILO ŠTA da imam da obučem i ne idem gola/pocepana" a ne "Poklonite mi haljinu sa karnerom, te i te boje i te i te dužine". Dno dna koliko su pojedine u stanju da se grebu, fuj.
2021 07 06
Nema baš veze sa temom ali podjednako mi se gade i one koje bi u prodavnicama du*e prodale za popust od 100-200 din, ako neku osobinu prezirem kod ljudi to je škrtarenje a nepisano pravilo je da što su "gospođe" bogatije to su u stanju više da se cenjkaju i prenemažu.
2021 07 06
Ahahahahahahahah @Pufna.Da li si mogla jos zesce :') :') :') ,ono politicki korektno,.npr"Ja mislim,ne bih nikoga da uvredim ali.bla bla.. :') :') "
2021 07 06
Slazem se... postoji razlika kad je nekome nesto zaista potrebno, primeti se. Poklonila sam par puta zenama/devojkama za koje sam sigurna da im trebaju, jednostavno normalan covek proceni po komunikaciji. Kad vec spomenuste, bacih pogled na pdf "Poklanjam" i videh ovo - mega hit. Vala vise me nista ne iznenadjuje na ovom sajtu ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/da11c4b79c4a166bfe4b1ea31408ab53.jpg)
2021 07 06
Pre par dana sam naletela na članicu koja je tražila na poklon stvari za more. Budimo realni, imaš za letovanje, a za kupaći ne. Mislim stvarno.
2021 07 06
> jelena2606: > Ahahahahahahahah @Pufna.Da li si mogla jos zesce :') :') :') ,ono politicki korektno,.npr"Ja mislim,ne bih nikoga da uvredim ali.bla bla.. :') :') " Mogla sam ali dajem sve od sebe da mi vaspitanje pobedi nad gnušanjem prema takvom ponašanju. A i mislim da je iz kometara vrlo jasno da itekako BIH da uvredim sve takve slučajeve pa ne volim da budem licemerna :")
2021 07 06
> LUCIFERCE: > Pre par dana sam naletela na članicu koja je tražila na poklon stvari za more. Budimo realni, imaš za letovanje, a za kupaći ne. Mislim stvarno. Bravo. Upravo o takvima pričam. D-n-o.
2021 07 06
> pufnastapufnica: > > jelena2606: > > Ahahahahahahahah @Pufna.Da li si mogla jos zesce :') :') :') ,ono politicki korektno,.npr"Ja mislim,ne bih nikoga da uvredim ali.bla bla.. :') :') " > Mogla sam ali dajem sve od sebe da mi vaspitanje pobedi nad gnušanjem prema takvom ponašanju. A i mislim da je iz kometara vrlo jasno da itekako BIH da uvredim sve takve slučajeve pa ne volim da budem licemerna :") :') :') :') Oplakah komentare
2021 07 06
Ljudi, meni je upravo jedna clanica poslala poruku za predmet koji prodajem-da li mogu da joj poklonim?! Ok……….
2021 07 06
> LUCIFERCE: > Pre par dana sam naletela na članicu koja je tražila na poklon stvari za more. Budimo realni, imaš za letovanje, a za kupaći ne. Mislim stvarno. Srpska posla - paradajz turizam :')
2021 07 06
I mene je pitala jedna članica da joj poklonim presu za kosu, koja je na prodaju... Nije neophodno nikome stilizovanje kose, pogotovo ko nema. Smatram to jako bahatim! Da je u pitanju bila decija garderoba, sigurno bih poklonila. Ali ovako, nemam komentar čime se ljudi bave.. > Mashnicanja: > Ljudi, meni je upravo jedna clanica poslala poruku za predmet koji prodajem-da li mogu da joj poklonim?! Ok……….
2021 07 06
> Mashnicanja: > Ljudi, meni je upravo jedna clanica poslala poruku za predmet koji prodajem-da li mogu da joj poklonim?! Ok………. To i mogu da razumem. Možda trenutno nije u mogućnosti da kupi, dopada joj se, šta znam. Ali "tražim kaftan za letovanje, na poklon" , stvarno ne kapiram.
2021 07 06
> LUCIFERCE: > Pre par dana sam naletela na članicu koja je tražila na poklon stvari za more. Budimo realni, imaš za letovanje, a za kupaći ne. Mislim stvarno. Da to je bas blago receno neobicno :s
2021 07 06
> SvetlanaRadic: > > LUCIFERCE: > > Pre par dana sam naletela na članicu koja je tražila na poklon stvari za more. Budimo realni, imaš za letovanje, a za kupaći ne. Mislim stvarno. > Srpska posla - paradajz turizam :') Bukvalno. 😂
2021 07 06
1 2 3