Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članice koje traže poklone

Meni je to, iskreno, užasno... Temu za suknjicu videh u podforumu i ugasih celu stranicu automatski, ogadiše mi kompletan sajt. Nije im bilo dovoljno da zatrpaju podforum "Tražim" prokletim razmenama, sad im je i to trošak, zamisli i ptt i njihovu stvar da daju... pa bi da im se ipak nešto pokloni na lepe oči... možda i PTT mi da platimo pri poklanjanju? 🧐🙄🤢 Mene bi bio blam da tražim suknju kojih ima i za 200 din na sajtu. A to za more je zaista viši nivo bezobrazluka.. Objektivno, najgore mi je to što ti podforumi gube smisao, kolektivno svi prestajemo da čitamo teme jer znamo da se traži poklon/razmena, a ne neki predmet koji bi možda mogle da nekome npr. predložimo/prodamo i pomognemo jedne drugima ili da ih u 90% slučajeva uputimo negde gde smo to videle. Ja par puta nedeljno pođem na napišem temu, npr. Tražim te i te haljine iz npr. Te i te kolekcije, ali znam da, kao i ja, 80% devojaka neće ni videti tu temu jer će biti zatrpana 45 razmena/poklon temama... Na forum, zbog njih, više ne ulazim.
2021 07 06
> OlgaBogdanov: > I mene je pitala jedna članica da joj poklonim presu za kosu, koja je na prodaju... > Nije neophodno nikome stilizovanje kose, pogotovo ko nema. > Smatram to jako bahatim! > Da je u pitanju bila decija garderoba, sigurno bih poklonila. > Ali ovako, nemam komentar čime se ljudi bave.. > Mashnicanja: > > Ljudi, meni je upravo jedna clanica poslala poruku za predmet koji prodajem-da li mogu da joj poklonim?! Ok………. I mene je isto pitala za presu za kosu, koja je na prodaju….
2021 07 06
> LUCIFERCE: > > Mashnicanja: > > Ljudi, meni je upravo jedna clanica poslala poruku za predmet koji prodajem-da li mogu da joj poklonim?! Ok………. > To i mogu da razumem. Možda trenutno nije u mogućnosti da kupi, dopada joj se, šta znam. Ali "tražim kaftan za letovanje, na poklon" , stvarno ne kapiram. Poslala mi je poruku ista clanica koja je otvorila temu:POKLON MENI.. Meni je to bzv, pogotovu sto nije u pitanju garderoba pa ajde da joj je preko potrebna ako nema, vec presa za kosu, sto isto rece clanica iznad da joj je trazila
2021 07 06
@pufnastapufnica ,,du*e prodale za popust od 100-200 din Ду-е _ недозвољени предмет
2021 07 06
Nije problem zatražiti nešto na poklon, ako je to neka neophodna stvar. Sto se takvih slučajeva tiče, uvek bih izašla u susret. Ali ovo... 😮😲🙄Ovde je problem bahatost i bezobrazluk.
2021 07 06
> Madeleine: > @pufnastapufnica > ,,du*e prodale za popust od 100-200 din > Ду-е _ недозвољени предмет Ako bude u sektoru POKLONI + moj ptt možda mi se i progleda kroz prste :')
2021 07 06
> pufnastapufnica: > > Madeleine: > > @pufnastapufnica > > ,,du*e prodale za popust od 100-200 din > > Ду-е _ недозвољени предмет > Ako bude u sektoru POKLONI + moj ptt možda mi se i progleda kroz prste :') :') :') :') :')
2021 07 06
Da se razume, nisam protiv poklona, poklanjala sam lotove garderobe, obuće, tašni, kozmetike... onome ko stvarno nema dala bih koliko god sam u mogućnosti UVEK, čak nekada i lično nosila stvari na adresu da se izbegnu poštarine ali "prosjačenje bez pokrića"... ne varim. I te fazone "aj' mi pokloni majicu od 1300 din (jer neću da nosim onu od 500 koju mogu da priuštim)". Ma bre...
2021 07 06
Мислим да су сви ови коментари требали да буду управо у теми: https://mojekrpice.rs/forum/t/570045/poklon-meniiiiiiii
2021 07 06
> pufnastapufnica: > Da se razume, nisam protiv poklona, poklanjala sam lotove garderobe, obuće, tašni, kozmetike... onome ko stvarno nema dala bih koliko god sam u mogućnosti UVEK, čak nekada i lično nosila stvari na adresu da se izbegnu poštarine ali "prosjačenje bez pokrića"... ne varim. I te fazone "aj' mi pokloni majicu od 1300 din (jer neću da nosim onu od 500 koju mogu da priuštim)". Ma bre... Potpuno se slažem. @jelena 2606 Nemoj biti blaga, čuj neobično, pokvareno do srži. 😁🤯
2021 07 06
> Madeleine: > Мислим да су сви ови коментари требали да буду управо у теми: > https://mojekrpice.rs/forum/t/570045/poklon-meniiiiiiii trebali su, imas pravo :')
2021 07 06
Meni je ovo isto fascinantna pojava da se traži poklon, pogotovo ako neko ima stvari u ponudi. Pa ako prodaješ onda traži razmenu a ne poklon i ne pod uslovima. Neću da budem licemerna, uzela sam već poklon iz podforuma poklanjam pod bezuslovno. Isto sam i poklanjala mada vidim da često stoji poklanjam i danima niko. Ako je nekome baš toliko neophodno uzeće sve što je čisto i u ok stanju a ne da bude još i iz Zare.
2021 07 06
A neeeeeeee, pa nece niko da uzme na poklon ili ne daj Boze da RAZMENI svoju zlata vrednu odecu za nesto sto nije po poslednjoj modi!
2021 07 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5e5115ad99ff0d9af4589188b9ed9db5.jpg) Omiljeni predmet dotične članice. Možda i njega bude tražila na poklon. 😂
2021 07 06
Ma gledam po limundu po 100 din nove stvari sa etiketom,...gomile krpa na sve strane i SH radnje.Mislim da za 1000 din moze da se obuce od glave do pete.Volim da poklonim ali ne ovde na sajtu sem eventualno uz kupovinu.Imam rodjaku koja je teska stipsa a ima lovu,tako da sam ja poklanjala moje stvari njenim cerkama dok smo jos bile iste visine.Deca me vec otkad prerasla.Ta sreca kada dobiju "novi kontigent"od tetke je neprocenjiv..Sustina rado bih poklonila kada bih znala da nekome zaista treba i da ce to da ga usreci zaista..Ovako,niti ovde koga poznajem,a ima drugih mesta gde sam sugurna da ide u prave ruke
2021 07 06