Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moje loše iskustvo (Možda nekom pomogne)

> jacaikaja: > Članica prodaje i na Limundu sa smešnim cenama i tvrdnjom da su originali našla sam ovog prodavca na limundu, "tester" creed-a, "original" za 1490 dinara. :'(
2021 08 23
Da, prodaju mnogi takozvane testere, za koje tvrde da nisu original, po 20-ak evra i više, tako da je ovo ok cena, ali ne mora da stoji opis originala
2021 08 23
da, samo što u tekstu oglasa ipak stoji da je original, po ovoj ceni.
2021 08 23
"Za lično preuzimanje, prvo uplata na račun pa lično preuzimanje,jer ne koristim keš. "
2021 08 23
> LUCIFERCE: > "Za lično preuzimanje, prvo uplata na račun pa lično preuzimanje,jer ne koristim keš. " " Ne radim više reklamacije, zbog popišmavanja." :s
2021 08 23
Definitivno se vidi po obliku boce i sitnim detaljima da nije original. Mnogi prodaju i boce i kutije po netu tako da je lako ubaciti kopiju u original kutiju. Prevareni ste bez sumnje a za dotičnu nemam komentar.
2021 08 23
Pa sta ce žena, kupe, a kada vide šta su dobili oni se popismanjavaju. Ne može to tako, prvo uplata na račun pa onda moze lično za slučaj da se popismanis.😖
2021 08 23
Meni samo nije jasno kako 100 % poz na limundu. Da li ljudi stvarno ne mogu da provale šta je original ili su u fazonu za kopiju ok cena, nema veze.
2021 08 23
> LUCIFERCE: > Meni samo nije jasno kako 100 % poz na limundu. Da li ljudi stvarno ne mogu da provale šta je original ili su u fazonu za kopiju ok cena, nema veze. Ovo drugo.
2021 08 23
> LUCIFERCE: > "Za lično preuzimanje, prvo uplata na račun pa lično preuzimanje,jer ne koristim keš. " Ovo sam i ja primetila. Ona se brani da je nudila licno preuzimanje jer kao da je htela da prevari ne bi to nudila, a sta ti vredi licno preuzimanje kad ti prethodno moras da uplatis? Koja je onda poenta licnog preuzimanja kada si pare izgubio. I sigurno ona nece sacekati da ti pogledas i analiziras sve, nego ce otici pod raznim izgovorima. I ajde da zamislimo situaciju da je ultra uplatila unapred i otisla da licno preuzme, kakav bi ishod tu bio? Prodavac bi cekao da ona analizira batch kodove, bocicu, miris, kutiju ili bi otisla? Ako bi ultra odmah ustanovila da nije original da li bi tu pala jurnjava za prodavcem ili bi prodavac rekao da je gotovo jer je licno preuzela i platila. :| meni taj deo nije jasan. Cela poenta licnog preuzimanja je da se roba plati nakon sto se ista vidi, a ne pre. Svasta
2021 08 23
Ako sagledamo realno situaciju, lično preuzimanje može izvršiti bilo koja osoba, nigde ne stoji da to mora biti prodavac. Može neko levi da donese parfem, a u tom slučaju i da se provali, taj neko realno nema veze sa tim, tako da njega nema ni smisla juriti, a i da ga jurite, niste njemu dali novac, tako da... Može i prodavac lično u brzini predati, kutija original, žurim, pozdrav, dok shvatiš šta si uzeo, ćao... Uplata pre preuzimanja je za slučaj da nešto krene na štetu prodavca, on je lovu uzeo, tako da opet ćao. U tom slučaju novac da ti vrati nema, jer kako je naveo "novac ne koristi". Meni ovako deluje sve ovo. Prvo uplata pa preuzimanje, ne vraćam ako se popismanis, raspitaj se pre kupovine, a realno i to ništa ne pomaže ako info koje dobiješ nisu tačne.
2021 08 23
Dobro veče svima.Gospođa Ana je divna i ljubazna.Kupila sam tri parfema kod nje i svi su bili original.Pitala sam je za lično preuzimanje i plaćanje i nije pravila problem,tako sam ustanovila da parfemi nisu kopija.To što je tražila da se uplati novac pre preuzimanja je bilo zbog korone što je i meni bilo čudno ali mi je objasnila kad sam je pitala prošle godine.Zaista čudno ovo što se desilo ultri.
2021 08 23
Wow, jedna saradnja i to sa dotičnom. 🤔🤔🤔
2021 08 23
> AppleRed: > Wow, jedna saradnja i to sa dotičnom. 🤔🤔🤔 Ne razumem šta to znači?Imala sam jos dve saradnje ali članice nisu uzvratile ocenu.Glumite policajca ili se bavite teorijom zavere?Samo sam napisala svoje iskustvo i da se čudim,što znači da dopuštam mogućnost da je ultra u pravu.Kad ne leži vraže,da se Vlasi ne dosete.Dokonog li sveta Bože Bože
2021 08 23
tekst uz ocenu koju je strumpfeta91 dala ani11109: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/833b1d90fa4f88189d83015f310d5510.jpg) tekst uz ocene koje ana11109 daje, mahom, svojim saradnicima: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a5aef0d9fb7310149fe039385463a5be.jpg) obratite pažnju kako i strumpfeta i ana vole svoje srećne brojeve, 9 i 1, zato su im i u nikovima. awwww, kako sjatko! :')
2021 08 23
1 2 3 4 5 6 7 ... 9