Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moje loše iskustvo (Možda nekom pomogne)

dadada, kako da ne, a stoji ti na profilu za ukras. još jednom, obratite pažnju na broj 12 utisnut na lažnom bar kodu levo, za razliku od petocifrenog koda na originalu desno. takođe, fejk verzija nema oznake roka trajanja i znak za recikliranje. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3020f6b284518911599e68234f67e93d.jpg) a, pogledajmo inkriminišuću dvanaesticu na štrumpfeticinoj slici, kao i nedostatak ostalih oznaka fejkčine koju uvaljuje za 5500. : ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/460e50a5fc04003179f7842c063636e1.jpg) btw, pozdravljam što si, brzinom svetlosti, obrisala sa profila onaj "original tester", biće da ipak imaš trunčicu savesti i srama. sad lepo obriši i ovaj drugi, da vidimo ima li, definitivno, nade za tebe.
2021 12 13
obrisano! biće da je, ipak, admin odradio svoj posao, u svakom slučaju - mission completed. 8-)
2021 12 13
@EsBeBe Hvala sto se boriš za pravdu i hvala na doprinosu na ovoj temi. Narocito jer si sprecila da neko bude prevaren. Svaka ti cast! I super što si postavila slike sa konkretnim isticanjem razlika. (Ja sam sada redje na krpicama, prvo mi se malo smučilo a drugo još imam problema sa učitavanjem od kako je promenjen sajt i malo-malo pa me izbacuje sa stranice...)
2022 02 05
> ultraviolet: > @EsBeBe Hvala sto se boriš za pravdu i hvala na doprinosu na ovoj temi. Narocito jer si sprecila da neko bude prevaren. Svaka ti cast! > I super što si postavila slike sa konkretnim isticanjem razlika. > (Ja sam sada redje na krpicama, prvo mi se malo smučilo a drugo još imam problema sa učitavanjem od kako je promenjen sajt i malo-malo pa me izbacuje sa stranice...) <3 ne damo se dušmanima prevarantskim.
2022 02 05
Ne damo se! <3 Nego, da napomenem svima koji čitaju ovu temu sa željom da ne izvuku deblji kraj prilikom kupovine ; OBAVEZNO! radite printskrinove i toka kupovine i izgleda profila i toka konverzacije i šta je oglašeno i šta ste primili i svega ostalog čega se još setite dok ste u toku kupovine da druga strana ne obriše brzinom svetlosti stanje koje je bilo na profilu i u opisu (kako to EsBeBe lepo primećuje da se dešava).
2022 02 06
Zdravo, bojim se da se radi o clanici prevarantu koja je vec prevarila neke ljude, ukljucujuci i mene...taj isti predmet je prodavala. Nas nekoliko je uplatilo, a clanica se posle toga nije oglasavala...pripremamo krivicnu prijavu. Povodom toga je otvorena posebna tema na forumu...
2022 02 08
> safariduha: > Zdravo, bojim se da se radi o clanici prevarantu koja je vec prevarila neke ljude, ukljucujuci i mene...taj isti predmet je prodavala. Nas nekoliko je uplatilo, a clanica se posle toga nije oglasavala...pripremamo krivicnu prijavu. Povodom toga je otvorena posebna tema na forumu... žao mi je što ste tako prošli. navijam da vratite svoj novac, sa sve kamatom.
2022 02 09
Zdravo, imam jedno pitanje tj. treba mi pomoc. Od jedne devojke sam kupila jaknu, ali mi je ona pre toga poslala pogresne dimenzije i veličina ne odgovara, a ona ne radi povracaj. Nisam je uzela preko ovog sajta, nego instagrama. Rekla mi je da mi je snizila cenu, pa da ja za te pare suzim jaknu. Ja mislim da to nije u redu, kakvo je Vase mišljenje i imate li neki savet? Sta da uradim?
2022 02 10
@safariduha Hvala na javljanju na temi, pogledala sam te teme na sajtu, i podaci koji su tamo ostavljeni nisu isti kao u mom slučaju. 😞
2022 02 11
> safariduha: > Zdravo, bojim se da se radi o clanici prevarantu koja je vec prevarila neke ljude, ukljucujuci i mene...taj isti predmet je prodavala. Nas nekoliko je uplatilo, a clanica se posle toga nije oglasavala...pripremamo krivicnu prijavu. Povodom toga je otvorena posebna tema na forumu... Nema potrebe da širite dezinformacije o meni radi lične koristi. Ja nisam ta članica "prevarant" prema tome bolje povucite Vaše reči . Ja sam taj parfem prodala u 1 primerku ovde, gospođi koja je poredila sa nekim drugim parfemom ... njeno nezadovoljstvo je njeno pravo ali ne može tvrditi da parfem nije original jer je original. Iz tog razloga parfeme više neću da prodajem ovde već na Limundu.
2022 02 17
A to što članica ima puno prijatelja ovde pa se udružile da otvore temu i napadnu me, nemam ništa protiv... Bilo je grupica na ovom sajtu i biće ih uvek koje se drže zajedno iz ovih ili onih razloga...par njih istih vrte komentare u krug i daju sebi na važnosti...
2022 02 17
> Ana11109: > Nema potrebe da širite dezinformacije o meni radi lične koristi. Ja nisam ta članica "prevarant" prema tome bolje povucite Vaše reči . Ja sam taj parfem prodala u 1 primerku ovde, gospođi koja je poredila sa nekim drugim parfemom ... njeno nezadovoljstvo je njeno pravo ali ne može tvrditi da parfem nije original jer je original. Iz tog razloga parfeme više neću da prodajem ovde već na Limundu. hjaoo, šmrc. :,'( ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/26be1be87cd5924ba626341376138054.jpg) štrumpfAna, znaš kako se kaže - hvalite me, usta moja, prevarantska. a, ima i ona - čega se pametan stidi... ali, džabe tebi objašnjavati, samo na tebe upozoravati i zaobilaziti u širokom luku. :|
2022 02 17
Moze li na PM profil prodavca na Limundu? Cudi me da Limundo/Kupindo dozvoljavaju masovnu prodaju kopija. Gledam sada oglase i ljudi bukvalno imaju citave zalihe istih parfema, ono nema sanse da neko drzi 50 komada originala, a da nema parfimeriju.
2022 02 17
Ja se ne bavim prodajom samo parfema, već garderobom.I nikad nisam imala problema ni sa kim jer su svi parfemi bili originali i jesu. Samo ovde 2 članice tvrde suprotno ... Razumela bih da je obrnuto, da njih 150 kažu da prodajem kopije a da dve osobe tvrde da su original. Sa Vama nikad nisam sarađivala a dajete sebi za pravo da pišete koješta. Prvo , dokone ste i bez obaveza pa vam je to jedina zanimacija...a drugo nevaspitane ste što je danas uobičajeno pa me i ne čudi. Razumela bih da ste nezadovoljne saradnjom , ali vi niste ni saradjivale sa mnom. Naravno da se skupila dokona družina da olajava...
2022 02 17
:')
2022 02 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9