Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Moje loše iskustvo (Možda nekom pomogne)

Samo za sliku se neta su članice kažnjene ali vešto sakrivena. 😉😉😉
2022 02 18
> AppleRed: > Samo za sliku se neta su članice kažnjene ali vešto sakrivena. 😉😉😉 slike sa neta, pa još i tuđe, normalno. ko zna u kakvom su stanju sada ti predmeti. ali, 'ajde, to je manji problem. malko veći su ozbiljne laži, verovatno multi nalozi za varanje i potvrđene prevare - svesno uvaljivanje fejkova za ozbiljan novac.
2022 02 18
> Ana11109: > > EsBeBe: > > > Ana11109: > > > Kažem ja...jedan da te razveseli... > > > Eh, mučenica... > > op, op, ko se to nama iznejvijo? gde je sad tiha, mirna, odmerena, prepoštena, ana iz beograda? tz, tz, tz, eto, shebala te jedna nedoj..ana iz provincije, šta'š. el blamage, drage. <3 > Nisi ti vredna toga... Ne znam kome si važna, ali meni si totalno nebitna. Samo nije po pravilniku to što radiš. Babe i žabe ne treba mešati. No, i to mi baš uz Kalemegdan... nakon te 2 negativne sam prodala torbe za 60000 dinara.... članice su oduševljene. Da sam prevarant, čulo bi se. Prema tome u se i u svoje kljuse. Pa evo, culo se da si prevarant, a i videlo se: valjas fejk parfeme, kupujes stvari na Limundu pa ovde rknes duplo vecu cenu. EsBeBe, svaka cast! Ne znam kako mi je ova tema, koja je pocela postom o fejk parfemu, promakla. Ultraviolet, hvala sto si iznela svoje neprijatno iskustvo sa ovom prevarantkinjom i primitivkom. Cuj "jedan da te razveseli". Koje dno...
2022 02 18
Gde su Admini, sve po starom? 🙄🙄🙄
2022 02 19
Blokada https://mojekrpice.rs/ana11109-123610
2022 02 19
Konačno, hvala!
2022 02 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bb753be71e956f7afa8bacfefa273e21.jpg) awwwww, tugica. vidimo se, anči. :*
2022 02 19
Kako uspela toliko brzo da obriše sve sa profila, pa čak i da se oprosti bez trunke srama? Pitoma, o da, videli smo kroz ovu temu.
2022 02 19
A nista od ovoga ne bi bilo samo da je prihvatila opravdanu reklamaciju i vratila novac. Podsetila me je na bivsu drugaricu, samo sto ja ona valjala uzeglu high-end kozmetiku pod izgovorom da je to kozmetika iz inostransva, šanirana. Imala je proviziju na svaki prodati predmet. Skraticu pricu, ukratko meni je bila cudna konzistencija kozmetike pa sam uzela da pogledam kod, jer je to ona skupa kozmetila gde nema datuma vec samo kodovi. I sokirala sam se kada sam zakljucila da je jedan predmet koji sam uzela bio tipa 5, 6 godina star, a drugi nekih 10. Tako sam zakljucila da kozmetika nije šanirana, nego to neko besplatno ili za evro pokupi iz drogerija i parfimerija pa onda ovde valja pod izgovorom da je to šanirano. Potom sam uzela i kodove sa kozmetike koju su uzimali drugi, meni bliski ljudi i rekla im sta sam zakljucila sa sve dokazima. I onda kad sam drugarici rekla sta sam otkrila, ponela se kao i ova Ana, pravila se Englez, terala svoju pricu, iako sam ja imala dokaze tj. kodove i lepo joj rekla da ode na taj sajt i ukuca kodove sa mojih proizvoda cak i sa bilo kog iz te njene kese sa robom pa da se uveri. Jos ona mene napala, umesto da se posrami, kaze da nije znala da je samo dobila da prodaje. Ma kakvi, to ni obraza ni srama. Ne bih joj cak ni trazila da vrati pare za kozmetiku koju je uvalila, iako je to trebala da ponudi ako je imalo covek. Posto nas je sve pravila budalama i nastavila kao ova Ana da se pravi blesava to prijateljstvo je tada zavrseno
2022 02 19
Ana, ja sam veoma jasno napisala moj slucaj sa tobom! Ne sirim dezinformacije i parfem NISAM UPOREDJIVALA SA DRUGIM VEĆ SA ISTIM. JER SAM ISTI IMALA I VEOMA GA DOBRO POZNAJEM! Pisem velikim slovima da bude jasno. Nemoj opet da izvrces moje reči. Ti si mi poslala kopiju(tečnost je kopija, bočica je kopija) u kutiji od original parfema sa zujalicom. Da li si ti prevarena ili si prevarant biraj, jer jedno je od toga sigurno. Ako ti poznajes tako dobro Narciso poudre onda bi znala da je kopija. I ovde na krpicama nemam krug prijatelja kako ti nagadjas i dajes sebi za pravo da tvrdis. Nisam često na sajtu. A druge članice su jednostavno prepoznale istinu.
2022 02 24
Esbebe WOW Svaka ti čast! Pravi si detektiv, raskrinkala si je skroz. Bar da drugi vide na šta su sve spremni prevaranti za pare, kako varaju i kako poriču i izvrcu reci kada ih neko suoči sa njihovom prevarom. Zaista svaka čast kako si našla sve.
2022 02 24
Pa mogli ste i pre ovoga da joj trazite kodove i da autenticnost proverite a internetu. I po pakovanju tj. foliji se vidi da li je pravi ili ne. Sami ste krivi jer ste naseli, prevara ima uvek i svuda.
2022 03 07
Pa mogli ste i pre ovoga da joj trazite kodove i da autenticnost proverite a internetu. I po pakovanju tj. foliji se vidi da li je pravi ili ne. Sami ste krivi jer ste naseli, prevara ima uvek i svuda.
2022 03 07
> Aleksandramn: > Sami ste krivi jer ste naseli ta, nemojte kasti, žrtva kriva, a prevarant samo radio svoj posao? kad ste već toliko strogi, da ne kažem drski, i znate pravila oko kodova, gde je vaš kod za hypnotic poson iz oglasa, uslikan i upisan? prvo to, pa posle osuđujte, mkej? 8-)
2022 03 07
> EsBeBe: > > Aleksandramn: > > Sami ste krivi jer ste naseli > ta, nemojte kasti, žrtva kriva, a prevarant samo radio svoj posao? kad ste već toliko strogi, da ne kažem drski, i znate pravila oko kodova, gde je vaš kod za hypnotic poson iz oglasa, uslikan i upisan? prvo to, pa posle osuđujte, mkej? 8-) Plus slika sa neta. Verovatno isti princip. Niste pitali za kod, ko Vam kriv. Ne mogu da verujem da ljudi pravdaju prevaru i od žrtve prave krivca.
2022 03 08
1 2 ... 6 7 8 9