Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarant....

> BobaAndVišnja: > JA: Ostavila sam Vam pozitivan utisak jer ste uspeli da me namagarčite. Niste korektni, jer po pravilima sajta ne smeju da se prodaju kopije brendova, a posebno da se kopije predstavljaju kao originali "jako skupo plaćeni". I u nazivu, i u opisu ste postavili naziv brenda bez da ste naglasili "kopija". Na konkurentnom sajtu, haljina DG za 10.000 din ima sve neophodne unutrašnje etikete, hologram, inicijale na rajsfešlusima, zapravo sve ono što komplet koji sam kupila u uverenju da je originalan polovan stariji model DG nema. Neću menjati svoju ocenu jer zaista dajem veliki plus za Vaše uspešno preveslavanje naivaca. Bravo za Vas! > Uz to, ni mere Vam nisu dobre: poluobim pazuha je 43 max 44, a ne 47. Dužina gornjeg dela je 43, i to je kraće nego što ste naveli. Da Vi meni niste poslali pogrešan, manji gornji deo kopije DG kompleta? Možda ih imate više, jer su dimenzije suknje valjane? > Naše pitanje glasi: na koji način ćete otkloniti štetu koju ste prouzrokovali? > ODGOVOR DOTIČNE - KLIŠE PREVARANTA: > Dobili ste tačno ono što ste poručili i što vidite na slikama, tako da na Vaše maliciozne komentare neću odgovarati. > Mere su tačno te koje sam Vam poslala, gornji deo je meren od šava do šava, jer nije ravan nego ima ispupčenje za grudi. U opisu prodavnice Vam piše da pre kupovine pitate sve što Vas interesuje i da naknadne reklamacije ne primam. > Za ovu cenu komplet od tvida ne možete da kupite ni u Zari. > Pozdrav, neću se dalje upuštati u komunikaciju sa Vama, jer nemam višak slobodnog vremena. lepo. ništa, ostavite joj još jedan pozitivan utisak, zadajte joj konačni udarac od kojeg se nikad neće oporaviti. :)
2021 10 01
> EsBeBe: > > BobaAndVišnja: > > JA: Ostavila sam Vam pozitivan utisak jer ste uspeli da me namagarčite. Niste korektni, jer po pravilima sajta ne smeju da se prodaju kopije brendova, a posebno da se kopije predstavljaju kao originali "jako skupo plaćeni". I u nazivu, i u opisu ste postavili naziv brenda bez da ste naglasili "kopija". Na konkurentnom sajtu, haljina DG za 10.000 din ima sve neophodne unutrašnje etikete, hologram, inicijale na rajsfešlusima, zapravo sve ono što komplet koji sam kupila u uverenju da je originalan polovan stariji model DG nema. Neću menjati svoju ocenu jer zaista dajem veliki plus za Vaše uspešno preveslavanje naivaca. Bravo za Vas! > > Uz to, ni mere Vam nisu dobre: poluobim pazuha je 43 max 44, a ne 47. Dužina gornjeg dela je 43, i to je kraće nego što ste naveli. Da Vi meni niste poslali pogrešan, manji gornji deo kopije DG kompleta? Možda ih imate više, jer su dimenzije suknje valjane? > > Naše pitanje glasi: na koji način ćete otkloniti štetu koju ste prouzrokovali? > > ODGOVOR DOTIČNE - KLIŠE PREVARANTA: > > Dobili ste tačno ono što ste poručili i što vidite na slikama, tako da na Vaše maliciozne komentare neću odgovarati. > > Mere su tačno te koje sam Vam poslala, gornji deo je meren od šava do šava, jer nije ravan nego ima ispupčenje za grudi. U opisu prodavnice Vam piše da pre kupovine pitate sve što Vas interesuje i da naknadne reklamacije ne primam. > > Za ovu cenu komplet od tvida ne možete da kupite ni u Zari. > > Pozdrav, neću se dalje upuštati u komunikaciju sa Vama, jer nemam višak slobodnog vremena. > lepo. ništa, ostavite joj još jedan pozitivan utisak, zadajte joj konačni udarac od kojeg se nikad neće oporaviti. :) Nadam se da će me po nalogu administratora kontaktirati radi dogovora o povraćaju novca i robe.
2021 10 01
hoće, 100 posto, admini su ovde ozbiljan autoritet. 8-)
2021 10 01
Da 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Admini su strah in repet . ESBEBE al me nasmeja 😃
2021 10 01
Meow zavrsilo se bez prijave samo zato sto je racun mamin i nisam htela da je mesam u to, nisam joj cak ni rekla sta je bilo jer mi nikada vise ne bi dala racun kad mi zatreba. Nakon tog dogadjaja retko kada sam davala racun za uplatu, samo kad su neke vece cifre. Da je bio moj racun u pitanju ko god je to radio dobio bi otkaz (pretpostavljam) jer tu je vise prekrsaja napravljeno, pocevsi od povrede privatnosti do povrede radne etike. Mada me ne cudi to nista, previse slobode ljudi ovde sebi daju, ne razdvajaju posao od privatnog zivota i svoju bahatost, bezobrazluk i nevaspitanje prenose i na posao.
2021 10 01
Pre 2 dana mi je clanica pisala i rekla da hoce svasta nesto da kupi, 7 komada, sta mi je bilo malo neobicno ali dobro, moguce je i dobre su stvari. Celi dan smo se dopisivali i ona je pristala da mi uplati na racun. Ali od momenata kad sam joj dala podatke vise se nije javila. Ja sam odbila druge clanice koje su iste komade hteli da kupe jer sam mislila da imam dogovor. Stvarno smo ulozili i ja i ona vreme u sve te poruke ali onda od jednom nije dala znak zivota. Videla sam da je ulogovana, pisala sam joj jos dva puta da mi javinako hoce da odustane - i nista nije odgovorila. Ima samo jedan predmet na profilu i 0 utisaka. Ali opet sam mislila da sam i ja nekada imala 0 utisaka i opet sam normalna i nisam prevarant. Na racunu mom nista sumljivo nije se desilo ali opet naravno razmisljam. Naravno je moguce da nije prevarant nego da mozda ipak nema da plati pa je sramota da mi pise ili tako nesto ali cudno jeste.
2021 10 01
Verovatno nema kesa. Gro njih zattazi racun i vise se ne javi.
2021 10 01
Iako ne razumem sta neko moze da uradi sa brojem racuna. Novac da podigne ne moze. Bar ne kontam na koji nacin.
2021 10 01
Mene i jos jednu clanicu je prevarila clanica pod imenom principesaaa Uplatile smo novac na racun ali robu nismo dobile. Profil vise nije dostupan,verujem da clanica menja samo profile ... Ako ima jos neko da je ovako prevaren nek se javi jer je nozda ista clanica u oitanju. Nas dve smo uplatile novac na razlicite racune...
2021 10 01
> LidijaPantelic: > Mene i jos jednu clanicu je prevarila clanica pod imenom principesaaa > Uplatile smo novac na racun ali robu nismo dobile. Profil vise nije dostupan,verujem da clanica menja samo profile ... Ako ima jos neko da je ovako prevaren nek se javi jer je nozda ista clanica u oitanju. Nas dve smo uplatile novac na razlicite racune... Lidija i ja smo prevare javite se ako vas ima još ima otvorena tema na forumu prevara : principesaaa.
2021 10 01
Idite u poštansku štedionicu, otvorite sebi račun, održavanje je 200 din.mesečno, poruku dobijate pri svakoj uplati,košta 5 dinara, a kupci ako uplaćuju u pošti nemaju proviziju...oni koji još uplaćuju tako..
2021 10 06
Jesu te prevare rešene? Ni nakon 5 dana ne vidim negativne utiske. Da li su ovo bile lažne uzbune ili? Potpuno mi je besmisleno vikanje na sav glas da je neko prevaren a na kraju se ispostavi vuk pojeo magarca.
2021 10 07
> jelenauu: > Idite u poštansku štedionicu, otvorite sebi račun, održavanje je 200 din.mesečno, poruku dobijate pri svakoj uplati,košta 5 dinara, a kupci ako uplaćuju u pošti nemaju proviziju...oni koji još uplaćuju tako.. Ne vidim zasto bi otvarali bas u Postanskoj kada u svim bankama odrzavanje kosta otprilike toliko mesecno, a neke i ne naplacuju poruke ili stigne obavestenje na aplikaciji kad ima uplata. Osim toga, oni koji nemaju racun verovatno su studenti, nezaposleni tj. ljudi koji nemaju redovan priliv domace valute pa otvarati nesto i placati to 200 dinara svakog meseca radi povremenih uplata koje nekad mogu biti i male je potpuno bez logike.
2021 10 07
> MaRaPRO: > Ne znam da li se ovo desilo jos nekome. Bas dugo kupujem online, ali prvi put me je neko prevario na ovaj nacin. Novac nije veliki hvala Bogu ali mi je jako krivo palo sto je to uradila. Devojka mi je naplatila pantalone 800dinara skuplje. > Ona ih je prodavala za 1000 din a a kada je kuriri dobeo bila je cena 1800 din plus postarina. Ja nisam preuzimala paket, vec moja mama. Iskreno da sam bila ja tu ne bih ga preuzela. Pored svega toga navela je da su pantslone nive, a pantalone su nosene, vide se tragovi nosenja ali to stvarno bih zanemarila i ne bi mi bio toliki problem kao ovo sto je devojka uradila. Nakon toga se javila da ce vratiti novac i rekla da je vrv zena na salteru lose razumela kada je izgovarala cenu. To je bila poslednja poruka od nje. > Tako da vodite racuna da ne dodjete u situaciju kao > ja. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1087ceadd756fdbba865ed9dff645ff1.jpg) Hvala na upozorenju, Vi ste bar ostavili utisak da svi vide o čemu se radi. Nije mi jasna članica Višnja koja i dalje nije brisala pozitivnu a navodno prevarena.
2021 10 09
PREVARANT https://mojekrpice.rs/warina-6-258345 Osoba je porucila jaknu,paket nije podigla. Nazvala sam je na mob rekla mi je da ce neko podici paket, od onda je mob ugasen,a meni se paket vraca. Ne preporucujem saradnju.
2021 10 11