Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Profil F&Shop prevarant!

Angel_Di Da li se vi to samnom salite? Da li znate da sajt ne funkcioniše kako treba vec mesecima? Da se nekada desi da danima ne mogu da udjem u poruke? Sto se tice dimenzija, ni meni nije jasno zašto i kako se pijavilo 130 cm,mozda je autokorekt jer 130 cm moze biti samo midi haljina ili duga haljina,nikako haljina do kolena,sto je i logicno. Ja pogresne informacije niti dimenzije ne dajem nikada,jer za to nemam razloga,niti sam ovde od juce. Ukoliko ne ostavim utisak to je zato jer neretko zaboravim,narocito sada u ovakvoj situaciji u kojoj se nalazim,a ne zato sto necu. Mogli ste me podsetiti. Takodjer i nazvati,pustiti sms,viber ili sta god,jer se na paketu nakaze ispravni a ne lazni podaci . To sto kacim stvari ne treba da bude nicija briga,naravno da kacim jer rasorodajem sve svoje ,cak i stvari prijatelja ,opet ne zato sto nemam gde da nosim,vec zbog situacije u kojoj sam se nasla,novac je i preko potreban. Ne dao Bog nikom. Sto se tice da li mi je 2000 za bacanje,ne nije. Nije mi ni 200 za bacanje. Ja sam majka dvoje dece, samohrana i vrlo dobro znam sta znaci 100 dinara. Bilo je trenutaka kada su mi tih 100 bili kao kuca veliki. No,dobro. Ukoliko pratite sta radim, verovatno ste imali prilike i da vidite da masu stvari i poklanjam. Narocito decijih. Vrlo cesto spustim cenu, oprostim postarinu itd,itd. To imate i u mojim utiscima mozete procitati i sami,ako imate vremena kada da citate. Zato mi nemojte molim vas meni o meni,o tome da sam vas prevarila ili podvalila,uvalila, završila i slicno. Jer ovo kroz sta ja prolazim i kroz sta tek treba da prodjem,dobro sam i normalna. Ako cete zbog toga zameriti...🙁 pre 18 dana, 21:00
2021 10 16
Esperansa Vi ste sada jako bezobrazni. Nisam ja dala duzinu 130 cm nego Vi. Niste Vi izgubili 2000 dinara nego ja i to Vasom greskom. Kazete sajt ne radi mesecima, kacite stvari, logujete se a 29 dana ni da mi se izvinite. Imam osecaj da uopste ne citate sta Vam pisem. Ne, uopste se ne salim, prepiske imam i zbog ovog nepostovanja, tonom kojim se obracate i takodje opet se niste izvinili za napravljenu gresku. Kopiram Vase mere ponovo jer se pravite blesavi. Ovo Vam niko ne bi oprostio. Krivica je Vasa! Esperansa Zelim da mi vratite novac jer je haljina kraca za 43 cm !!!! Potpuno nenosiva za moju visinu . Treba da Vas je sramota , htela sam u njoj da izadjem iz porodilista!!! pre 18 dana, 22:24 pre 18 dana, 22:14
2021 10 16
Ako neka clanica misli da ovo nije za negativnu ocenu, volela bih da mi kaze. Kao sto vidite, bila sam jako strpljiva, dala dovoljno vremena i prostora u nadi da ce mi bar reci hvala, izvini, bilo sta... Ona je cutala.
2021 10 16
Pa mogla je da ponudi da vrati novac a Vi haljinu kad je već autokorekt i sajt kriv.
2021 10 16
> AppleRed: > Pa mogla je da ponudi da vrati novac a Vi haljinu kad je već autokorekt i sajt kriv. Ja sam oprostila, idemo dalje.Samo da je rekla izvinite. Njen odgovor me iskreno sokirao. Nisam joj dala negativnu, i dalje mi nije ostavila utisak.. Sada me rade hormoni posle porodjaja i zaista sam ljuta.
2021 10 16
Velika je razlika izmedju 87cm i 130cm.😰Nije to 1-2cm razlike. Kakav auto-correct, gluposti.😫 Trebalo je odmah da vratite haljinu i tražite svoj novac nazad. Sada, ne znam šta da Vam savetujem,🤷‍♀️prošlo je dosta vremena. Inače, čestitke i od mene! 🤱 ☺️
2021 10 16
Meni su mere jako vazne. Shvatam da moze da se desi greska,ali je onda ok reci izvini i potruditi se da se to ispravi.
2021 10 16
> Esperansa: > Ako neka clanica misli da ovo nije za negativnu ocenu, volela bih da mi kaze. Kao sto vidite, bila sam jako strpljiva, dala dovoljno vremena i prostora u nadi da ce mi bar reci hvala, izvini, bilo sta... Ona je cutala. Sve sve ali kad krenu da kukaju samohrana majka bla bla tesko meni tezak zivot, sa takvima sam se sretala i to me najvise nervira krenu da se vade na to, svi mi mozemo da kukamo svako ima neki svoj problem ali to nije tvoja stvar ti si narucila stvar nisi dobila ono sto si narucila i tu izgovori ne postoje pritom njoj nije malo 2000 ali tebi jeste sta? Potreban mi je novac pa ajde progledaj mi kroz prste :@
2021 10 16
> emilyy: > Velika je razlika izmedju 87cm i 130cm.😰Nije to 1-2cm razlike. > Kakav auto-correct, gluposti.😫 > Trebalo je odmah da vratite haljinu i tražite svoj novac nazad. > Sada, ne znam šta da Vam savetujem,🤷‍♀️prošlo je dosta vremena. > Inače, čestitke i od mene! 🤱 ☺️ Hvala puno! <3 Reagovala sam odmah, ali ona me pre toga zavlacila skoro 2 meseca. Evo, pogledajte Esperansa Zanima me duzina ove haljine i koliko je obim struka? Trebala bi mi posle porodjaja pa da procenim hocu li moci da je obucem. Hvala unapred. https❓/mojekrpice.rs/items/odeca/6215517/akcija-prelepa-romanticna-haljina-nova 2021 08 29 Esperansa Samo da se ispravim u pitanju je ova boja , ne bela cvetna. https❓/mojekrpice.rs/items/odeca/6277988/snizeno-romanticna-haljina-nova 2021 08 29 Esperansa Molim Vas da mi odgovorite cim vidite da ne gubim vreme i potrazim neku drugu haljinu. Hvala. 2021 08 29
2021 10 17
Esperansa Jel' Vam legla uplata ili da posaljem ovde uplatnicu? 2021 09 02 Esperansa Ne mogu da verujem da me ovako trudnu ignorisete. Lepo sam Vas zamolila da me ne hvata wikend. Ni da se javite, paket niste poslali.Sta se desava? 2021 09 04 Angel_Di Oprostite,ne ignorise vas niko taman posla naročito ne trudnu. Majka mi je onkološki pacijent,na uzasnim bolovima pred sam kraj, nisam imala kada da udjem na sajt. U petak popodne je predat paket,ako vam nije stigao danas predpostavljam da ce vam stici sutra,to zavisi i od nase a i od vase poste i kurira. Zar mislite da bi se neko nakon toliko saradnji usudio da nekoga predje. Be postoji novac za koji bi tako nesto uradila, naročito jer se svako zlo vraca. Prosto,desile su se nepredviđene okolnosti na koje shvatate,nisam mogla uticati. Ne brinite,sve ce biti u redu i budite sigurni da vam stize Svako dobro vama i vasoj porodici. Zdravlje povrh svega i oprostite jos jednom ukoliko vas he moje neorisustvo na sajtu uznemirilo. 2021 09 06 Esperansa Ako je paket poslat u petak, trebao je da stigne u subotu ili najdalje danas. Ako mozete posaljite mi PE broj da proverim da se negde nije zaglavio. Zao mi je zbog Vase mame. 2021 09 06 Esperansa Samo da javim. Haljina je dugacka 87 cm. A, Vi ste naveli ove mere :" Angel_Di Dobro vece,bila sam na odmoru. Dužina 130 Ramena 40 Pazuh pazuh 50 Poluobim struka bez rastezanja 32,lastika je u struku pa se siri do 55 u poluobimu" Duzina 130 cm. Meni je ovo kratko, obzirom da sam visoka 175 cm i nije mi za izlazak iz porodilista. U svakom slucaju necu Vam to uzeti za zlo zbog situacije sa mamom. Svako dobro. 2021 09 07 pre 19 dana, 22:24
2021 10 17
Esperansa Samo da Vam se javim. Zasluzili ste negativnu zbog pogresnih informacija o haljini, tacnije duzini. Razumela sam Vas zbog situacije s majkom i sve ok. Niste rekli ni hvala , niti se izvinili. Vidim kacite stvari, ulazite na sajt, nekada nije dobro biti uvidjajan. Cak mi ni utisak niste ostavili a zasluzila sam ogroman, ja haljinu ne mogu da nosim. Zamislite razliku izmedju 130 cm i 87 cm u duzini, bukvalno jos jedna haljinica. Niste fer. pre 19 dana, 14:38 Esperansa Esperansa 1690 tacno da bi znali da sam ja. pre 25 dana, 14:53 Znaci 1700 + postarina 250 je 1950 , to nije bas mali novac, mozda za Vas jeste.
2021 10 17
Esperansa Svaki dan udjem bez problema, takodje i drug clanice, za poruku ste mogli uhvatiti momenat kao sto ste i sada ili kada kacite predmete. Bar da ste rekli hvala, izvinite. Vi mene pitate da li se salim?! Sada se vec necu saliti budite sigurni u to. Objavicu javno prepisku i mere koje ste mi dali. pre 19 dana, 22:22 Esperansa Zelim da mi vratite novac jer je haljina kraca za 43 cm !!!! Potpuno nenosiva za moju visinu . Treba da Vas je sramota , htela sam u njoj da izadjem iz porodilista!!! pre 19 dana, 22:24
2021 10 17
Kao sto se da primetiti, vodim monolog. Bio mi je cilj da dokazem clanici da je ona dobro prosla, kakvih ima. Poklonis 2000 dinara, jos napada, ni trunka zahvalnosti. Izvinjavam se devojci kojoj sam upala u temu.
2021 10 17
> Esperansa: > Kao sto se da primetiti, vodim monolog. Bio mi je cilj da dokazem clanici da je ona dobro prosla, kakvih ima. Poklonis 2000 dinara, jos napada, ni trunka zahvalnosti. Izvinjavam se devojci kojoj sam upala u temu. Zao mi je kroz sta prolazite.. Prvo trudnoca, pa porodjaj, sve stanja u kojima ste osetljiviji nego inace.. I dok brinete o bebi, treba i o nekome ko nema savesti.. Tuzno
2021 10 17
1 2 3 4 5