Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Profil F&Shop prevarant!

Evo.. Ovaj prevarant mi ponovo pise u 1 ujutro! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dff835f9154608c21af3c43bce6465a6.jpg) I dalje nije uplatila novac na racun
2021 10 14
> Prase021: > A povrh sve ove rasprave niko da skonta da je parfem kopija? Po cevčici se iz aviona vidi da je fejk. Ja sam pomislila kada sam ga videla, jer namerno imam 2 takva parfema. Ali se ne usudih da komentarišem, jer ipak nisam neki vrsni poznavalac istih. @Zak-Zak Nažalost , mislim da možete da se pozdravite sa parama. Da je poštena ne bi nikada ovako nešto uradila, a nisam čula da je ijedan prevarant dobrovoljno vratio novac. Neke članice su u drugim temama o prevarantima, savetovale oštećene da pronađu profil prevaranta na društvenim mrežama, pa lepo podele njihovu sramotu njihovim prijateljima. To Vam neće vratiti novac, ali će možda imati bar neki mikro uticaj na pokvarenjake.
2021 10 15
> mmikalacki: > > Prase021: > > A povrh sve ove rasprave niko da skonta da je parfem kopija? Po cevčici se iz aviona vidi da je fejk. > Ja sam pomislila kada sam ga videla, jer namerno imam 2 takva parfema. Ali se ne usudih da komentarišem, jer ipak nisam neki vrsni poznavalac istih. > @Zak-Zak Nažalost , mislim da možete da se pozdravite sa parama. Da je poštena ne bi nikada ovako nešto uradila, a nisam čula da je ijedan prevarant dobrovoljno vratio novac. > Neke članice su u drugim temama o prevarantima, savetovale oštećene da pronađu profil prevaranta na društvenim mrežama, pa lepo podele njihovu sramotu njihovim prijateljima. To Vam neće vratiti novac, ali će možda imati bar neki mikro uticaj na pokvarenjake. Nisam ja osvetnicki tip osobe. Znam joj br tel, znam joj adresu.. Viber nema, da ne bi slala slike kopija koje prodaje.. Pa, videcemo. Ocigledno ima neki psihicki problem, posto pise nocu i uznemirava. I sto je najgore od svega.. Tvrdi da je original a nije ga poslala! A moj novac kod nje.. U tome je poenta. Nisam ni parfem dobila, ni novac
2021 10 15
Može ona do sutra da tvrdi da je original, kad nije. Cevčica mora da bude prava, ne savijena. I meni se čini da ništa od tvojih para, jbg.
2021 10 15
> Prase021: > Može ona do sutra da tvrdi da je original, kad nije. Cevčica mora da bude prava, ne savijena. I meni se čini da ništa od tvojih para, jbg. Ljudi.. Konacno sve reseno. Uplacen mi novac! Nadam se da niko, nikad nece ovo doziveti. Da gubi zivce, vreme, zarad 2.000.. Hvala i gospodji sto mi vratila MOJ NOVAC.. tako da, eto.. Da li uplatiti unapred, pa ne dobiti ili pouzecem.. Hm?
2021 10 15
Odlično, drago mi je da se sredilo. Ubuduće samo kod proverenih prodavaca.
2021 10 15
> Prase021: > Odlično, drago mi je da se sredilo. Ubuduće samo kod proverenih prodavaca. Pa napisite.. Koji su sigurni? Znam za Tijanaa, jer je moja sugradjanka, pa preuzmem licno.. Ostale, ne znam
2021 10 15
Drago mi je da ste dobili novac nazad i zao mi je sto ste gubili zivce na ovaj nacin, stvarno je mucno sve ovo.
2021 10 15
> Esprit21: > Drago mi je da ste dobili novac nazad i zao mi je sto ste gubili zivce na ovaj nacin, stvarno je mucno sve ovo. Bas mucno.. Lepo sam se zahvalila zeni, pozelela joj sve najbolje.. Ali, ona se ne smiruje. Pise i dalje gluposti, ostavla negativne utiske.. Bas psihicko maltretiranje .. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8b57a3ef5af44343733270afd46afe82.jpg) To su moje danasnje por, ali ne vredi lepo, izgleda..
2021 10 15
Sve posaljite adminu, celu prepisku, bice vam sigurno skinute negativne, samo se malo duze ceka.
2021 10 15
Zak_Zak, posle toliko istrosenih zivaca i vremena, Vi ste bar dobili svoj novac. Jeste mucno, jeste da izgubite poverenje i u prodavce i u kupce. Verujte mi desavaju se i gore stvari. Nisam htela da otvorim temu, iskoristicu Vasu ako nije problem. Naime po prvi put mi se desila prevara i to od clanice sa mnooogoooo utisaka. Ova Vasa je smesna sto se uzdize sa 47 utisaka, nista ona nije iznad Vas. Elem, birala sam haljinu u kojoj sam zelela da izadjem iz porodilista. Zena me zavlacila par dana oko slanja, majka joj daleko bilo na izdisaju. E, onda mi je dala dimenzije.... Uplatim joj uredno, haljina mi sa postarinom izadje 2000 dinara. Dobijem haljinu sok!!! Celu prepisku cuvam ako treba iznecu. Sada cu samo finis. Esperansa Samo da javim. Haljina je dugacka 87 cm. A, Vi ste naveli ove mere :" Angel_Di Dobro vece,bila sam na odmoru. Dužina 130 Ramena 40 Pazuh pazuh 50 Poluobim struka bez rastezanja 32,lastika je u struku pa se siri do 55 u poluobimu" Duzina 130 cm. Meni je ovo kratko, obzirom da sam visoka 175 cm i nije mi za izlazak iz porodilista. U svakom slucaju necu Vam to uzeti za zlo zbog situacije sa mamom. Svako dobro. Umesto hvala na razumevanju, pozitivnog utiska bar, ona je bila tako drska, da mi jee muka. Kupila sam novu haljinu , porodila se lepo hvala Bogu. Dobro ste Vi prosli, mene je trudnu zeznula .
2021 10 16
Čestitke Esperansa i puno radosti sa bebom! Zašto ne date makar neutralnu prodavcu sa obrazloženjem, meni bi smetalo da dobijem kratku haljinu jer sam isto visoka i ne nosim kratke stvari. Predmet ne odgovara opisu.
2021 10 16
> Esperansa: > Zak_Zak, posle toliko istrosenih zivaca i vremena, Vi ste bar dobili svoj novac. Jeste mucno, jeste da izgubite poverenje i u prodavce i u kupce. Verujte mi desavaju se i gore stvari. Nisam htela da otvorim temu, iskoristicu Vasu ako nije problem. Naime po prvi put mi se desila prevara i to od clanice sa mnooogoooo utisaka. Ova Vasa je smesna sto se uzdize sa 47 utisaka, nista ona nije iznad Vas. Elem, birala sam haljinu u kojoj sam zelela da izadjem iz porodilista. Zena me zavlacila par dana oko slanja, majka joj daleko bilo na izdisaju. E, onda mi je dala dimenzije.... Uplatim joj uredno, haljina mi sa postarinom izadje 2000 dinara. Dobijem haljinu sok!!! Celu prepisku cuvam ako treba iznecu. Sada cu samo finis. > Esperansa > Samo da javim. Haljina je dugacka 87 cm. A, Vi ste naveli ove mere :" > Angel_Di > Dobro vece,bila sam na odmoru. > Dužina 130 > Ramena 40 > Pazuh pazuh 50 > Poluobim struka bez rastezanja 32,lastika je u struku pa se siri do 55 u poluobimu" Duzina 130 cm. Meni je ovo kratko, obzirom da sam visoka 175 cm i nije mi za izlazak iz porodilista. U svakom slucaju necu Vam to uzeti za zlo zbog situacije sa mamom. Svako dobro. Umesto hvala na razumevanju, pozitivnog utiska bar, ona je bila tako drska, da mi jee muka. Kupila sam novu haljinu , porodila se lepo hvala Bogu. Dobro ste Vi prosli, mene je trudnu zeznula . Taman posla da uzmem za zlo sto pisete svoje lose iskustvo. Ona je imala i predhodni pf, sa preko 160 pozit.. Nego ispadne da svako moze da Vas zezne ili zeza.. Za vas novac. Zato sada nemam poverenja, nazalost. Ali, isto tako, treba pisati o tome da ljudi budu upoznati
2021 10 16
Tteba pisati. Ali na zalost to ne znaci nista.Licni podaci ne smeju da se ostavljaju samo nick profila. Admin blokira profil,prevarant napravi novi i ajmo Jovo namovo.
2021 10 16
> AppleRed: > Čestitke Esperansa i puno radosti sa bebom! > Zašto ne date makar neutralnu prodavcu sa obrazloženjem, meni bi smetalo da dobijem kratku haljinu jer sam isto visoka i ne nosim kratke stvari. Predmet ne odgovara opisu. Hvala najlepse na lepim zeljama! <3 Otreznili ste me u sekundi. Ovo sto mi je nacinjena steta zasluzuje negativnu. I ona ce biti prva koju cu dati. Sada sam i ja majka, ne klinka. Zbog konfuznog i bezobraznog odgovora mislim da tako trebam da postupim. Evo odgovora, oprostim zeni 2000 dinara, uzvraca ovako...
2021 10 16