Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Profil F&Shop prevarant!

> Esprit21: > U ovakvim situacijama kada prodavac ne posalje proizvod na vreme nego odugovlaci (iz kojeg god razloga) morao bi bez pogovora da vrati novac kupcu jer mozda je kupac nasao kod nekog drugog ili vise mu ne treba/ne zeli predmet. Ovakvo insistiranje da ce poslati predmet, a ne vratiti novac je nedopustivo jer nigde pre uplate nije bilo govora da ce slanje kasniti, da jeste mozda vam ne bi odgovaralo. Prodavac je zbog toga svakako za izbegavanje bez obzira sto ste i vi malo preterali sa tim pozivima. Ja sam npr. isto zakacila grip, moguce da je i ona isti, i znam da mi sigurno ne bi bilo do razgovora i objasnjavanja jer treba da se odmaram, ali bih isto tako videla sa mamom kad moze da posalje pa bih porukom javila kupcu da zna stanje uz izvinjenje zbog kasnjenja. Ona je meni napisala da ce parf sticii u utorak! Od tog dana ja njoj pisem.. A da li sam preterala? Nisam.. Jer sam je Danas PRVI PUT zvala
2021 10 14
Podrska za Zak-Zak! Mozda je F& Shop stvarno bila bolesna, ali je mogla da odgovori na poruke i lepo objasni da ce kasniti sa slanjem ili vratiti novac .Koliko vidim ignorisala je njene pozive i poruke do trenutka kad je dobila negativnu ocenu.Onda joj se stanje odjednom poboljsalo pa joj je uzvratila sa 2 negativne i hrpom uvreda u prepisci. Muka mi je od ovakvih prevaranata, tipa -E sad si me naljutila , ništa od para !
2021 10 14
Veoma neodgovorno, nadam se da ce Vam na kraju ove sage ipak vratiti novac 😐
2021 10 14
> donna794: > Podrska za Zak-Zak! > Mozda je F& Shop stvarno bila bolesna, ali je mogla da odgovori na poruke i lepo objasni da ce kasniti sa slanjem ili vratiti novac .Koliko vidim ignorisala je njene pozive i poruke do trenutka kad je dobila negativnu ocenu.Onda joj se stanje odjednom poboljsalo pa joj je uzvratila sa 2 negativne i hrpom uvreda u prepisci. > Muka mi je od ovakvih prevaranata, tipa -E sad si me naljutila , ništa od para ! E, bravo! Pravi odg.. Od momenta kada sam joj pisala na pf, ona se budi i krece sa uvredama. Ako ne laze, zasto mi nije vratila novac, nego mi odg sa.. Mrs!
2021 10 14
> Chillnakit: > Veoma neodgovorno, nadam se da ce Vam na kraju ove sage ipak vratiti novac 😐 Kako, kadjoj niko nista ne moze? Ona pise, preti, vredja, dogovara tako bolesna kupovinu drugog parfema, mojim novcem i.. Da li je blokirana? Da li mi je vratila novac? Da li mi je poslala parf.. Ne, ne, ne.. Zbog ovakvih osoba i " pravila" da ja ne smem da stavim ime i prezime prevaranta, da ljudi budu upozoreni, jer profile moze menjati, da mogu biti pokradena, a da prevarant nema nikakvih posledica.. Odustajem od ovakvog sajta i nacina prodaje i kupovine.. Hvala
2021 10 14
Slažem se sa Donnom da sad može da piše poruke i deli ocene šakom i kapom a nije mogla kulturno da piše članici niti se ovde oglašava sa odbranom. Od blokiranja nikakve koristi nema, to davno ustanovljeno. Tek onda ne postoji šansa da se vrati novac a sutra otvara nov profil. I mene zakačila prehlada ali mislim da ko želi može sve da reši na neki način. PS. Ovo prelazi u tragikomediju, ostavila samo jedan utisak, ostalo obrisano. A ni taj jedan ne pije vodu jer je osvetnički utisak.
2021 10 14
Sajt je postao rasulo ne otvaraju se vise teme o prevarama jednom dnevno nego na svakih sat vremena iskreno nikad nisam imala problem sa tim da me je strah da nesto narucim ali u poslednje vreme bas mi nije svejedno
2021 10 14
> bloodytears: > Sajt je postao rasulo ne otvaraju se vise teme o prevarama jednom dnevno nego na svakih sat vremena iskreno nikad nisam imala problem sa tim da me je strah da nesto narucim ali u poslednje vreme bas mi nije svejedno Bogami ni kupci ni prodavci nisu bezbedni na ovom sajtu.
2021 10 14
Ja mislim da je Zak_Zak u pravu. Ona je mogla da kaze npr ja tek mogu za 5 dana da idem do poste pa je opet na kupcu dali hoce odmah da uplati ili da se cuju jos jednom za par dana. I ja sam jednom bila u nezgodnoj situaciji da mi je clanica uplatila pare u petak popodne a ja htela u subotu rano u postu. Probudim se sa temp i bol u grlu, suprug digao frku - baba i deda trebaju da dodju pa ajde da se testiram za svaki slucaj i budem pozitivna. Trk kuci sva u strahu ali opet sam se clanici javila i objasnila da necu moci da izadjem do poste i dali hoce da joj vratim pare online. Kljuc je komunikacija i da preuzmes odgovornost. Niko ne bere pare sa drveta i to treba da se postuje.
2021 10 14
> Zak_Zak: > > Chillnakit: > > Veoma neodgovorno, nadam se da ce Vam na kraju ove sage ipak vratiti novac 😐 > Kako, kadjoj niko nista ne moze? Ona pise, preti, vredja, dogovara tako bolesna kupovinu drugog parfema, mojim novcem i.. Da li je blokirana? Da li mi je vratila novac? Da li mi je poslala parf.. Ne, ne, ne.. Zbog ovakvih osoba i " pravila" da ja ne smem da stavim ime i prezime prevaranta, da ljudi budu upozoreni, jer profile moze menjati, da mogu biti pokradena, a da prevarant nema nikakvih posledica.. Odustajem od ovakvog sajta i nacina prodaje i kupovine.. Hvala Imala sam slucaj pre 5 godina, platila patike 7000 din, zavlacenje kao tebe ova. Zatim javljeno da je poslato, preuzela, a u kutiji stare pocepane cizme. Broj iskljucen, otisla u policiju cisto da vidim sta moze, ne moze nista. NIKO SA SAJTA REAGOVAO NIJE, a Admini rade sta hoce. Sajt je posao previse jadan i smesan, da mi kao prodavci, i kupci nismo zasticeni 1% i niko ne odgovara za bilo lalvu prevaru. Jadno. Iskreno, mozes da se oprostis od tog da ce neko nesto ovde uciniti, tj blokirati profil. I da urade, napravice jos 10 novih i prevariti mozda ljude opet. Jer eto, zabranjeno je kaciti licne podatke, ali nije zabranjeno da te neko zajebe pa makar to bilo i 200 din !
2021 10 14
> AppleRed: > Slažem se sa Donnom da sad može da piše poruke i deli ocene šakom i kapom a nije mogla kulturno da piše članici niti se ovde oglašava sa odbranom. > Od blokiranja nikakve koristi nema, to davno ustanovljeno. Tek onda ne postoji šansa da se vrati novac a sutra otvara nov profil. > I mene zakačila prehlada ali mislim da ko želi može sve da reši na neki način. > PS. Ovo prelazi u tragikomediju, ostavila samo jedan utisak, ostalo obrisano. A ni taj jedan ne pije vodu jer je osvetnički utisak. Vidite i sami.. Niti zeli da posalje parf, niti novac! Cuj.. Ona se meni sveti za moje pare.. Strasno!
2021 10 14
> bloodytears: > Sajt je postao rasulo ne otvaraju se vise teme o prevarama jednom dnevno nego na svakih sat vremena iskreno nikad nisam imala problem sa tim da me je strah da nesto narucim ali u poslednje vreme bas mi nije svejedno To treba da je jedna od glavnih tema, podebljano, da svi vide! Pogotovo neko ko je nov, da zna sa kim ne treba saradjivati
2021 10 14
> jovanaSs: > > Zak_Zak: > > > Chillnakit: > > > Veoma neodgovorno, nadam se da ce Vam na kraju ove sage ipak vratiti novac 😐 > > Kako, kadjoj niko nista ne moze? Ona pise, preti, vredja, dogovara tako bolesna kupovinu drugog parfema, mojim novcem i.. Da li je blokirana? Da li mi je vratila novac? Da li mi je poslala parf.. Ne, ne, ne.. Zbog ovakvih osoba i " pravila" da ja ne smem da stavim ime i prezime prevaranta, da ljudi budu upozoreni, jer profile moze menjati, da mogu biti pokradena, a da prevarant nema nikakvih posledica.. Odustajem od ovakvog sajta i nacina prodaje i kupovine.. Hvala > Imala sam slucaj pre 5 godina, platila patike 7000 din, zavlacenje kao tebe ova. Zatim javljeno da je poslato, preuzela, a u kutiji stare pocepane cizme. Broj iskljucen, otisla u policiju cisto da vidim sta moze, ne moze nista. NIKO SA SAJTA REAGOVAO NIJE, a Admini rade sta hoce. Sajt je posao previse jadan i smesan, da mi kao prodavci, i kupci nismo zasticeni 1% i niko ne odgovara za bilo lalvu prevaru. Jadno. Iskreno, mozes da se oprostis od tog da ce neko nesto ovde uciniti, tj blokirati profil. I da urade, napravice jos 10 novih i prevariti mozda ljude opet. Jer eto, zabranjeno je kaciti licne podatke, ali nije zabranjeno da te neko zajebe pa makar to bilo i 200 din ! Upravo to sam i napisala. Evo.. Meni nije problem da mi se znaju podaci! Nisam prevarant, ne krijem se, cemu skrivanje podataka prevaranata??
2021 10 14
A povrh sve ove rasprave niko da skonta da je parfem kopija? Po cevčici se iz aviona vidi da je fejk.
2021 10 14
> Prase021: > A povrh sve ove rasprave niko da skonta da je parfem kopija? Po cevčici se iz aviona vidi da je fejk. Ja sam i trazila da mi posalje slike, jer ih je odmah obrisala.. napisala da je parfem vec spakovan i znam li ja ko je ona., koliko ima pozitivnih ocena i da joj predhodni pf imao preko 160 lajkova. Pitam se sta je sa tim predhodnim pf. Da nikad niko to nije trazio i da prodaje samo originale! I to je pitanje za admine, koji mi brisu La rive od 800 din koji sigurno nema kopije, jer nisam napisala batch, a mogu da se prodaju kopije, bez problema!! Kazem.. Prevarant!
2021 10 14