Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

DA LI VAM JE BITNO

> jelena2606: > Medjutim ona mi kaze da ih stavim za 150e..reko, sestro otvori sama profil pa prodaj,ja da se blamiram,ne pada mi na pamet ,:) Imala sam i ja slicnu situaciju sa drugaricom koja mi je donosila njenu odecu da prodam. Za neke nebitne krpice mi rekla da stavim po 1000din, ja sam joj rekla da bi pre otisla u radnju da kupim novo za te pare, nece niko da kupuje polovno i ja tu cenu necu da stavim. Medjutim, prihvatila je da nema pojma kako online prodaja funkcionise i rekla mi da ipak stavim svoje cene. Ljudi se nekad malo zalete Donosila mi je i neke ostecene stvari, vadi jednom da mi pokaze prelepu smaragdnu satensku haljinu i kaze "ovo moze dobro da se proda", ja je slucajno okrenula pozadi a ono ogromna rupetina od necije cigare... Samo sam joj rekla da to nece niko ni za poklon jer nema sanse da se sanira, bolje da se reciklira ili baci :') ona uopste nije pogledala tu haljinu, a htela je sama da prodaje. Rekla sam joj da bi se gadno provela sa njenim neproveravanjem stanja odece i bolje sto sam se ja pozabavila time
2021 10 23
@Svetlana Meni nije problem da im kaci stvari ali brate mili,zaista ne znam kako da pravdam te cene,a stvari imaju ostecenja.Mislim mene je sramota realno..Ako vec stavljam sa ostecenjem,to snizava cenu i naravno pitanje je kakvo je ostecenje..da li moze da se sanira ili nema pomoci.Jbg treba da prodajem cipele od 150e,a da ne znam da li ta koza moze uopste da se omeksa,mislim stvarno me je sramota Druga mi je donela neku Desigual kosulju trazi 50e,kupila je pre 15 godina,a pritom nikakav dopadljiv dezen,stavise ,:( i nju sam poslala da otvori profil.Ona jeste otvorila profil ovde, nije nikada nista ni prodala,normalno
2021 10 23
Jasno mi je potpuno... I onda dolazi neprijatna situacija gde moras, da bi bolje objasnila - da ih pitas da li bi one tako nesto kupile za te pare :') dovoljno dugo prodajem i uvek sam prodavala stvari kakve bi ja kupila i necu da se blamiram za par stotina ili koju hiljadu dinara. Ali avaj, ne razmisljamo svi isto
2021 10 23
Ja na nekim artiklima naglasim, a kod nepoznatih brendova mi je bitno i da prodavac naglasi. Nije isto kupiti: -jednom nosene farmerke za 1000 dinara, koje su nove bile 1500 -jednom nosene farmerke za 1000 dinara, koje su nove bile 5000. Oba para su iste cene na sajtu, ali je razlika u kvalitetu vidljiva. Naravno, ne mora da znaci da je skuplje i kvalitetnije, ali realno gledano, sansa da su nove "farmerke" koje punom cenom kostaju 1500 odlicnog kvaliteta, je stvarno mala.
2021 10 24
> UltraStore: > Ja na nekim artiklima naglasim, a kod nepoznatih brendova mi je bitno i da prodavac naglasi. > Nije isto kupiti: > -jednom nosene farmerke za 1000 dinara, koje su nove bile 1500 > -jednom nosene farmerke za 1000 dinara, koje su nove bile 5000. > Oba para su iste cene na sajtu, ali je razlika u kvalitetu vidljiva. Naravno, ne mora da znaci da je skuplje i kvalitetnije, ali realno gledano, sansa da su nove "farmerke" koje punom cenom kostaju 1500 odlicnog kvaliteta, je stvarno mala. Zaboravih da dodam - od pune cene artikla zavisi i prodajna cena. Necu kupiti nesto par puta noseno za 2500, ako je novo u radnji 3000. To koliko je artikal placen je vredna informacija :D
2021 10 24
Ultrstore Isla ja sa drugaricom u Zaru i kupila je tamo neki dzemper za 5000.Model fantastican,kroj..sve vrhunski.Stoji joj fantasticno.Nagovorim je ja da kupi i u bez boji,jer joj je stvarno vrhunski stajao..Mesec dana kasnije dolazim kod nje,ona u dzemperu,vidim dzemper mi poznat ali ofucan,da ja to ne mogu da objasnim.Pitam je jel to onaj dzemper,kaze jeste...Ja prokomentarisem da ne lici ninasta,a mesec dana star..kaze ona vidim i ja pa sve mislim da umisljam ,:) Znaci dzemper od 5000 posle mesec dana za doslovce kantu.Na svu srecu sacuvala je racun i vratila oba.Na kasi su se samo pogledali,nisu bukvalno ni rec rekli,kada su videli na sta lici dzemper.
2021 10 24
Hocu da lazem imala je srece sto ih je kupila u radnji,pa je mogla da vrati.Ali 10000 za dva dzempera nije uopste mala lova,a kvalitet nikada gori
2021 10 24
Meni brat kupio trikotazni set TURSKI (ne volim turske stvari uopste), nosila sam par sati i kad sam skinula, set je bio u gorem stanju nego stvari koje imam godinama. Kvalitet stvari se vidi na slikama, al cena novog proizvoda utice na to koliko cu platiti isti predmet kao polovan :D
2021 10 24
Kako uspete preko slika da saznate kakav je kvaltet?
2021 10 24
> jelena2606: > Kako uspete preko slika da saznate kakav je kvaltet? E iskreno, ako clanica uslika teksturu predmeta ja recimo tacno znam i koji je materijal u pitanju i kakvog je kvaliteta. Zato i nisam puno puta pogresila prilikom online kupovine. A sto se tice napominjanja cene meni povremeno znaci ta infomacija. Znaci mi u smislu da vidim da li clanica folira jer generalno ovde na sajtu obicno jurim stvari koje su mi promakle u radnjama ili nisam toliko htela da ih platim. I onda kad mi napise za npr. Zara cizme da su "placene duplo" a stavila cenu 10.000din vise joj ne verujem ni u kakvom su stanju ni koja je boja u pitanju x-)
2021 10 24
> lokibg: > A sto se tice napominjanja cene meni povremeno znaci ta infomacija. Znaci mi u smislu da vidim da li clanica folira jer generalno ovde na sajtu obicno jurim stvari koje su mi promakle u radnjama ili nisam toliko htela da ih platim. I onda kad mi napise za npr. Zara cizme da su "placene duplo" a stavila cenu 10.000din vise joj ne verujem ni u kakvom su stanju ni koja je boja u pitanju x-) Takodje i ovo, na osnovu te male informacije saznam da li je ceo nalog zasnovan na laznim opisima :D
2021 10 24
@Loki..Ja na te opise stalno nalecem ovde.Znam koja je cena tacno i pre snizenja i na snizenju...Zato me nervira takvo objasnjenje,posebno za stavri koje su nam dostupne, lako proverljive..Mada si u pravu,ukazuje na foliranta..i verovatno clana za izbegavati. Medjutim, meni znaci slika texture,savova, ali opet...dok ne uzmem u ruku,mrka kapa..Ako ne poznajem brend i ne znam otprilike o cemu se radi uglavnom idem na rizik...ne mogu da budem sigurna u kvalitet
2021 10 24
1 2