Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

BRISANJE OGLASA

Molim vas da podržite moj apel ADMINU da nas obavesti kada obrišu neki oglas za koji je procenjeno da nije u skladu sa pravilima, da bi mogli da korigujemo i ponovo unesemo oglas, to prestavlja poseban problem nama koji imamo puno predmeta pa ne znamo koji je obrisan, uputila sam i ADMINU ovu molbu
pre 17 dana, 07:07
Podrzavam, mada mislim da im je to mnogo da nas i obaveste, jer se previse oglasa dnevno brise i stosta jos se radi sto nije bilo ranije, pa verovatno ne bi mogli i da nas obavestavaju (po principu sami smo krivi sto se ne pridrzavamo nekih pravila, tj. ne znamo ih)...
pre 16 dana, 16:50
Ja ne razumem zasto se brisu oglasi i po kom principu?
pre 14 dana, 14:15
Pa ja mislim da ih brišu iz mnogo razloga, zavisi šta je u pitanju. Mi uopšte i ne znamo ko su Admini, ali pretpostavljam da su članice odavde. Imam svoju teoriju zašto to rade. A posebno su im meta parfemi i kad je sve dobro odradjeno i slikano opet se briše. Nisam glupa da ne kapiram zašto.
pre 14 dana, 18:02
Ja bas ne mogu da skontam, citala sam pravila,al vrv sam nesto propustila.I ne mogu da shvatim sta🤣
pre 14 dana, 21:25
I ja podrzavam
pre 11 dana, 13:41
I ja. Nemam kozmetiku ali malo, malo, pa skapiram da mi nema oglasa...
pre 9 dana, 18:13
> nadahr: > Molim vas da podržite moj apel ADMINU da nas obavesti kada obrišu neki oglas za koji je procenjeno da nije u skladu sa pravilima, da bi mogli da korigujemo i ponovo unesemo oglas, to prestavlja poseban problem nama koji imamo puno predmeta pa ne znamo koji je obrisan, > uputila sam i ADMINU ovu molbu Isti problem imam i ja
pre 8 dana, 18:26
Molim Vas Pomozite, vec 4. dan za redom postavim parfeme i non stop ih neko ukloni sa mog profila. Sta da radim???
pre 5 dana, 20:39
> StanaB: > Molim Vas Pomozite, vec 4. dan za redom postavim parfeme i non stop ih neko ukloni sa mog profila. Sta da radim??? https://mojekrpice.rs/forum/t/568673/oglasi-za-prodaju-kozmetike-i-parfema
pre 4 dana, 18:07