Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje Zara

😆 Uzivam valla, ali i radim da bih uzivala, svuda sam bila, ali ovde sam ostala, iskreno nema bolje.. 🥰 > DankaDa: > > TaniaMani: > > Pa evo ja sam u Svajcarskoj... > Uživajte u toj prelepoj zemlji! 😍
2022 02 15
> TaniaMani: > Pa evo ja sam u Svajcarskoj i ovde je sad isto snizenje u Zari, posto eto konkretno sam za zaru navela, ove "popularne" torbe sto su sad, na snizenju kostaju 25chf, a vidim i u srb ih prodaju po 2500, 2700, tako da ne znam kakvu dobit imaju i ako im neko salje odavde 😆 > > Moguće da u nekim drugim zemljama postoji neki outlet za prodaju na veliko za stvari što moraju da se rasprodaju, pa daju za džabe bukvalno 😀 nemam pojma kako to ide, ali verovatno postoji nešto čim se isplati da se preprodaje 😁
2022 02 15
Ja sam na primer primetila crnw sakoe koje imam po nekoliko godina oni ubacuju nonstop kao u nove kolekcije. Tako da vrte skoro isto. A nor haljinu koju sam jurila prošle godine u jesen, taj isti dezen vidim sad u košulji i suknji. Identična boja i materijal. Ko zna šta rade.. Nisam čula za tu kupovinu na veliko, ali ima logike.
2022 02 15
> Ivana_La: > Ja sam na primer primetila crnw sakoe koje imam po nekoliko godina oni ubacuju nonstop kao u nove kolekcije. > Tako da vrte skoro isto. > A nor haljinu koju sam jurila prošle godine u jesen, taj isti dezen vidim sad u košulji i suknji. Identična boja i materijal. > Ko zna šta rade.. > Nisam čula za tu kupovinu na veliko, ali ima logike. Možda rade redizajn stvari, nije isključeno ni to, a možda prosto koriste iste materijale tj. dezene i za nove kolekcije 😁 Sad bacih pogled na Vaš profil, ok su cene skroz za razliku od nekih, npr. te farmerice su vam 1650 a negde videh iste za duplo više. Mislim da je logično od koga bih pre kupila ako se odlučim 😁
2022 02 16
Zara se ne kupuje zbog marke, to važi za Diesel ili Guess, zara nije nikakva marka ni u Srbiji, kupuje se jer prati trend, a nekad ga i postavlja. Znamo svi one uske haljine iz zare od pre par god. Navlakuša su popusti, a zapravo toliko vredi, pa i manje. Imali su nekad odlučne stvari, sećam se košuljice sa viktorijanskom kragnom, u 3 reda sitnih falti, pamuk- svila, bila 20eura,sad takve kombinacija materijala ni nemaju. Ono što sam kupila pre 10,15god tamo je još dobro,. U inostranstvu imaju outlete, ali kupuješ na džak, pa šta ti zapadne.
2022 02 16
Ja volim Zaru zbog dezena i njihovi krojevi odgovaraju mom obliku tela. Dok npr PS fashion mi ne odgovara uopšte, oni to prave za previsoke i mršavice sa dugim nogama 🤣 Meni Zarine stvari i traju, ali sad ima da se kupi svila i kašmir ali su cene paprene. Guess je npr meni krš marka. Imam njihove torbe jer mi se dizajn sviđa, ali su preskupi a za te pare nude poliester i ništa nije kožno. Za istu cenu dobijete mona torbu koja traje doživotno 😆
2022 02 16
Bukvalno sam videla milion Zarinih majici, bluza, košulja koje su sad bile na sniženju po 750 din, a ovde se prodaju nove za 1500din. Klasična preprodaja i zarađivanje novca. Ne znam kome se isplati da kupi majicu ovde za 1500 plus poštarina, a u tržnom centru to isto može da plati 750.
2022 02 16
Prošle godine pred kraj sniženja sam sa ćerkom pazarila u Zari-jaknu teksas odličnu za 200, haljinu za 400 i to svecaniju i dve majice za izlazak (ne basic) po 400, tako da ne znam otkud vam to da su stalno cene u Zari visoke. Takođe sam kožne čizme poput Balenciaga modela platila 2000, kožne baletanke nisam našla u adekvatnom broju, ali su bile po 1000, kalupi su bili dosta veci. Doduše, ja sve detaljno pretražim po radnji. Mimo sniženja, cene su prenaduvane, tada retko i udjem u radnju. Imaju i krš materijale, a i kvalitetnije, naravno
2022 02 16
Meni i dalje sve stize iz Gvadalahare, recimo da imam srece 😂
2022 02 16
1 2