Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pitanje Zara

Odavno se vec pitam, gde ove zene nabavljaju zarinu garderobu sa etiketom pa ih posle prodaju po 3x nizoj ceni 😆 Mislim kako se to isplati, nisam upucena? 😀
2022 02 15
Ja mislim da to zapravo nije prava Zara vec turske kopije, kao sto prave na primer Lacostu i Ralph Lauren i slicne pa onda prodaju povoljnije, A ja se mislim ako vec kupujem tursku garderobu kupicu za 300 dinara na pijaci, a ne za 2000 sa nekim fejk znakom, ali snobizam je opasna stvar 😄 Inace tu teoriju da dobavljaju iz turske sam videla na raznim instagram stranicama koje prodaju garderobu iz turske, pa se provuku i poneke "Zara" za smesne pare..
2022 02 15
To je u mom slučaju danonoćno sedenje za aplikacijom i kupovina stvari na sniženju. Sve nestaje u sekundi i zahteva praćenje nonstop. Alu bukvalno nonstop obrtati aplikaciju i hvatati šta se stigne. Čak ima i opcija da sačuvate nešto što Vam se svidi pa onda samo svoju mini kolekciju pratite kad stigne. ☺️
2022 02 15
Pošto sve stiže ugl iz inostranstva ovde samo lepe etikete sa pređašnjim cenama. Ima mnogo krugova sniženja i svašta može da se kupi baš povoljno.
2022 02 15
> TaniaMani: > Odavno se vec pitam, gde ove zene nabavljaju zarinu garderobu sa etiketom pa ih posle prodaju po 3x nizoj ceni 😆 Mislim kako se to isplati, nisam upucena? 😀 Pročitah na forumima baš suprotno: da prodaju dvaput, triput skuplje... 💸
2022 02 15
> Tamarisol: > ... ali snobizam je opasna stvar 😄 🎯👌👏🤣
2022 02 15
> DankaDa: > > TaniaMani: > > Odavno se vec pitam, gde ove zene nabavljaju zarinu garderobu sa etiketom pa ih posle prodaju po 3x nizoj ceni 😆 Mislim kako se to isplati, nisam upucena? 😀 > Pročitah na forumima baš suprotno: da prodaju dvaput, triput skuplje... 💸 Roba je većinom iz inostranstva i onda kod nas lepe etikete sa punom cenom, a kupljeno je na sniženju. Svako se ugradi u stvar (koliko ko vidi se na sajtu, grupama na društvenim mrežama) tj ovo dođe kao uslužna kupovina ukoliko ne preprodaje baš za duplo ili troduplo.
2022 02 15
Ako ste u nedoumici, prosto tražite da se slika "made in" i rešen problem 😊 mada se svakako etikete originala i kopije razlikuju. Moguće da nabavljaju u inostranstvu ili im neko šalje, a možda postoje mesta gde se kupuje ceo džak nove garderobe po kilogramu pa oni posle preprodaju to, ko će znati 😀 meni iskreno to ne smeta, svako se snalazi kako zna i ume, a i niko nikog ne prisiljava da kupi nešto, pogledaš i ako je sumnjivo ili cena ne odgovara ideš dalje, možda nekome odgovara pa kupi i to je to 🙂
2022 02 15
Pa ne znam, to uglavnom vidjam na fb, ovde i ne bas, recimo torba koja kosta 7000 u prodavnici, one prodaju tipa za 2500.. Nemam pojma 😂😂 > DankaDa: > > TaniaMani: > > Odavno se vec pitam, gde ove zene nabavljaju zarinu garderobu sa etiketom pa ih posle prodaju po 3x nizoj ceni 😆 Mislim kako se to isplati, nisam upucena? 😀 > Pročitah na forumima baš suprotno: da prodaju dvaput, triput skuplje... 💸
2022 02 15
> TaniaMani: > Pa ne znam, to uglavnom vidjam na fb, ovde i ne bas, recimo torba koja kosta 7000 u prodavnici, one prodaju tipa za 2500.. Nemam pojma 😂😂 > > DankaDa: > > > TaniaMani: > > > Odavno se vec pitam, gde ove zene nabavljaju zarinu garderobu sa etiketom pa ih posle prodaju po 3x nizoj ceni 😆 Mislim kako se to isplati, nisam upucena? 😀 > > Pročitah na forumima baš suprotno: da prodaju dvaput, triput skuplje... 💸 Ne, ja ne tvrdim da je tako, samo sam pročitala. Inače, Zara me uopšte ne zanima. 😊😁
2022 02 15
Pa evo ja sam u Svajcarskoj i ovde je sad isto snizenje u Zari, posto eto konkretno sam za zaru navela, ove "popularne" torbe sto su sad, na snizenju kostaju 25chf, a vidim i u srb ih prodaju po 2500, 2700, tako da ne znam kakvu dobit imaju i ako im neko salje odavde 😆 > MilkaCanic: > Ako ste u nedoumici, prosto tražite da se slika "made in" i rešen problem 😊 mada se svakako etikete originala i kopije razlikuju. Moguće da nabavljaju u inostranstvu ili im neko šalje, a možda postoje mesta gde se kupuje ceo džak nove garderobe po kilogramu pa oni posle preprodaju to, ko će znati 😀 meni iskreno to ne smeta, svako se snalazi kako zna i ume, a i niko nikog ne prisiljava da kupi nešto, pogledaš i ako je sumnjivo ili cena ne odgovara ideš dalje, možda nekome odgovara pa kupi i to je to 🙂
2022 02 15
Ne šalju oni kao iz inostranstva nama specijalno. Nego su to verovatno neki njihovi magacini po Evropi odakle ide transport. Meni najviše stiže iz Poljske npr i verovatno jer je tu magacin za istočnu Evropu (jer opet verujem da dobijamo neki treći kvalitet u odnosu na ostale). A stizalo je i iz Maroka, Gvadalahare i tako tih dalekih destinacija (ali to ranije beše).
2022 02 15
> TaniaMani: > Pa evo ja sam u Svajcarskoj... Uživajte u toj prelepoj zemlji! 😍
2022 02 15
Nisam ni sigurna da je Turska kopija Zare gori kvalitet od originala. Turci imaju, ili su bar imali kvalitetne materijale a Zara se kupuje uglavnom zbog modela ili marke, ne zbog nekog specijalnog kvaliteta.
2022 02 15
> Ivana_La: > Ne šalju oni kao iz inostranstva nama specijalno. Nego su to verovatno neki njihovi magacini po Evropi odakle ide transport. Meni najviše stiže iz Poljske npr i verovatno jer je tu magacin za istočnu Evropu (jer opet verujem da dobijamo neki treći kvalitet u odnosu na ostale). A stizalo je i iz Maroka, Gvadalahare i tako tih dalekih destinacija (ali to ranije beše). Nisam mislila da lično Zara šalje, nego recimo ko ima rođake ili prijatelje po inostranstvu pa im oni nalaze outlete po tim zemljama i šalju na veliko. Verovatno postoje u nekim većim zmljama mesta gde se kupuje roba iz ranijih kolekcija na veliko, nešto što je recimo ostalo nerasprodato 🙂
2022 02 15
1 2