Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel moguce

> DoliBlack: > Bar je napisala da oštećenja postoje i uslikala sve. Mnogi šalju u sličnom stanju, a ne piše i sa slika nije vidljivo. 😁 Slazem se . Nije mi jasno u cemu je problem, ostecenja su uslikana , nece nikome uvaliti. Na kraju krajeva njena sramota , njen problem. Ne razumem potrebu za otvaranjem teme. Nije nikoga prevarila.
2022 03 10
> masha91: > > DoliBlack: > > Bar je napisala da oštećenja postoje i uslikala sve. Mnogi šalju u sličnom stanju, a ne piše i sa slika nije vidljivo. 😁 > Slazem se . Nije mi jasno u cemu je problem, ostecenja su uslikana , nece nikome uvaliti. Na kraju krajeva njena sramota , njen problem. Ne razumem potrebu za otvaranjem teme. Nije nikoga prevarila. Slozicete se da su potrebe razlicite, eto meni je zasmetalo.. Ne razumem ovoliku količinu bezobrazluka.. A vama hvala na podeljenom komentaru i vasem misljenju
2022 03 10
Mislim da je to stanje predmeta i u suprotnosti sa pravilima sajta, ali to već admin treba da odluči. Nekom možda može kao materijal za nešto da posluže one prve jer nisu ispucale ni ofarbane cele, tako da, mislim da nikog nije oštetila. Ja samo zaobiđem kad mi se ne sviđa. 😊 A veštačku kožu ne kupujem skoro nikad ni novu. Ima nekih vrsta starije proizvodnje koja ne puca, ovo sad je sve krš.
2022 03 10
> DoliBlack: > Mislim da je to stanje predmeta i u suprotnosti sa pravilima sajta, ali to već admin treba da odluči. Nekom možda može kao materijal za nešto da posluže one prve jer nisu ispucale ni ofarbane cele, tako da, mislim da nikog nije oštetila. Ja samo zaobiđem kad mi se ne sviđa. 😊 Nisam ni rekla da je ostetila nekog, zena prodaje i poklanja stvari u onakvom stanju.. Ne moze osetiti nekog ko ima oci, ali je jako ruzno i ponuditi onako nesto.. I ja zaobilazim verujte, ali sam sada prosto bila sokirana i nisam mogla zaobici... Naravno ne morate se sloziti samnom, postujem i vase misljenje.
2022 03 10
> MiciZara: > Ja često iz radoznalost pogledam šta članice poklanjaju i iskreno mene bi bilo sramota.. > Par puta sam oglasila i ja poklon u toj temi, a da od onih kojima sam poklonila ni hvala nisam dobila.. Od tada poklanjam samo uz kupovinu.. > Slažem se u svemu sa članicom koja je otvorila temu.. Ja sam dobila i hvala, i poklon i iskreno odusevljenje. Samo jednom sam imala neprijatnu situaciju kada sam oglasila da poklanjam nesto uz uslov da se onaj ko zeli javi u temi, a ne meni privatno. Dobila sam poruku od osobe koja nije ni procitala uslove, ostavila mi i adresu ako se dobro secam. Ja sam joj kulturno rekla da procita jos jednom sta sam napisala i da ispostuje to, e tu je krenulo njeno terorisanje. Gomila poruka od nje, glupiranje i spopadanje mene cak i na toj temi, ostavljanje utiska (pozitivnog) koji sam ja trazila od Admina da obrise jer nije doslo do saradnje. Zena me toliko isterorisala samo zato sto nije procitala sta sam napisala. Sto je najgore, javila se u temi ali da lupa gluposti, a sve bi bilo okej samo da je napisala "Evo ja se javljam, zelim". Umesto toga, napravila dramu, teror. Idiot. Na kraju je taj predmet otisao nekome ko je uplatio za bebu sa SMA. A zbog te situacije ja sam isto dosta stvari resila da ne poklanjam ovde, da postedim sebe nepotrebnih gluposti.
2022 03 10
Nisam rekla da se ne slažem, samo ja ne bih o tome otvarala temu, niti prozivala nekog, osim ako mi ne uvali tako nešto. 😁 Što je neko već napomenuo, svaki dan u podforumu Poklanjam bude sličnih momenata... Ništa novo... 😁
2022 03 10
> MICANENAD: > > masha91: > > > DoliBlack: > > > Bar je napisala da oštećenja postoje i uslikala sve. Mnogi šalju u sličnom stanju, a ne piše i sa slika nije vidljivo. 😁 > > Slazem se . Nije mi jasno u cemu je problem, ostecenja su uslikana , nece nikome uvaliti. Na kraju krajeva njena sramota , njen problem. Ne razumem potrebu za otvaranjem teme. Nije nikoga prevarila. > Slozicete se da su potrebe razlicite, eto meni je zasmetalo.. Ne razumem ovoliku količinu bezobrazluka.. A vama hvala na podeljenom komentaru i vasem misljenju Nisam bezobrazna. Samo sam iskrena. Mislim da je od Vas bilo bezobrazno da clanicu nazivate nenormalnom a pritom nije imala nikakve lose namere. Vama smeta sta neka tamo sasvim Vama nepoznata I nebitna osoba daje na poklon?
2022 03 10
Pa ovo je stvarno ponižavajuće... Sramota me je njene sramote...
2022 03 10
> masha91: > > MICANENAD: > > > masha91: > > > > DoliBlack: > > > > Bar je napisala da oštećenja postoje i uslikala sve. Mnogi šalju u sličnom stanju, a ne piše i sa slika nije vidljivo. 😁 > > > Slazem se . Nije mi jasno u cemu je problem, ostecenja su uslikana , nece nikome uvaliti. Na kraju krajeva njena sramota , njen problem. Ne razumem potrebu za otvaranjem teme. Nije nikoga prevarila. > > Slozicete se da su potrebe razlicite, eto meni je zasmetalo.. Ne razumem ovoliku količinu bezobrazluka.. A vama hvala na podeljenom komentaru i vasem misljenju > Nisam bezobrazna. Samo sam iskrena. Mislim da je od Vas bilo bezobrazno da clanicu nazivate nenormalnom a pritom nije imala nikakve lose namere. Vama smeta sta neka tamo sasvim Vama nepoznata I nebitna osoba daje na poklon? PA nisam mislila na vas kad sam rekla bezobrazluka...
2022 03 10
> MICANENAD: > > masha91: > > > MICANENAD: > > > > masha91: > > > > > DoliBlack: > > > > > Bar je napisala da oštećenja postoje i uslikala sve. Mnogi šalju u sličnom stanju, a ne piše i sa slika nije vidljivo. 😁 > > > > Slazem se . Nije mi jasno u cemu je problem, ostecenja su uslikana , nece nikome uvaliti. Na kraju krajeva njena sramota , njen problem. Ne razumem potrebu za otvaranjem teme. Nije nikoga prevarila. > > > Slozicete se da su potrebe razlicite, eto meni je zasmetalo.. Ne razumem ovoliku količinu bezobrazluka.. A vama hvala na podeljenom komentaru i vasem misljenju > > Nisam bezobrazna. Samo sam iskrena. Mislim da je od Vas bilo bezobrazno da clanicu nazivate nenormalnom a pritom nije imala nikakve lose namere. Vama smeta sta neka tamo sasvim Vama nepoznata I nebitna osoba daje na poklon? > PA nisam mislila na vas kad sam rekla bezobrazluka... A nisam ni rekla da je nenormalna, pitala sam se da li je normalna.. Hvala sto vi mislite da sam ja bezobrazna, ja ne bih ovako nesto ponudila na poklon a ni za prodaju.. Nismo se razumele, dozvolite da meni smeta, kao sto ja razumem da vama ne smeta.
2022 03 10
Onda ne razumem na ciji se bezobrazluk odnosi, ali ok. Da li je stvar previse ostecenja za ovakav sajt je na adminu da odluci. Ja sam jedno vreme nosila takvu jaknu jer mi je plata bila 25.000 a troskovi 15.000 . Ne znate svaciju situaciju mozda ce nekoj devojci znaciti I tako ostecena s obzirom da se retko poklanjaju modernije stvari. Devojka nije htela nikoga da osteti, verovatno je mislila da ce nekome znaciti. Najlakse je baciti. A V posto toliko volite da komentarisete ko sta poklanja . Izvolite pa poklonite nesto moderno i pristojno , pokazite nam kakve se stvari poklanjaju :-)
2022 03 10
Ma i od jakne se cibzari mogu iskoristiti verovatno, ako niko neće da je nosi takvu, a što kažete, možda nekom i takva posluži jer drugu nema. Metalni cibzari uopšte nisu jeftini, a nekom možda trebaju baš tih dimenzija. Sećam se teme gde je devojka tražila iznošen teksas jer je šila nešto, tako da sve ima svoju namenu. Reciklaža... 🌍❤
2022 03 11
> masha91: > Onda ne razumem na ciji se bezobrazluk odnosi, ali ok. Da li je stvar previse ostecenja za ovakav sajt je na adminu da odluci. Ja sam jedno vreme nosila takvu jaknu jer mi je plata bila 25.000 a troskovi 15.000 . Ne znate svaciju situaciju mozda ce nekoj devojci znaciti I tako ostecena s obzirom da se retko poklanjaju modernije stvari. Devojka nije htela nikoga da osteti, verovatno je mislila da ce nekome znaciti. Najlakse je baciti. A V posto toliko volite da komentarisete ko sta poklanja . Izvolite pa poklonite nesto moderno i pristojno , pokazite nam kakve se stvari poklanjaju :-) Da pokazujem vama? Mislim da stvarno nema potrebe, vi ste svoje misljenje izneli, ja svoje.. Eto vi nosite ovakve stvari ja ne.. I pustite me plate, nova eko kozna jakna kosta 1700 dinara, da neko ne ide ovako iscepan.. Drugo, nije da ja 'toliko volim' da komentarisem, ovo mi je prva tema, jer mi prosto bode oci.. Poklanja se ono sto bi nosio i sam.. Vidim da vi mislite da su ovo prigodni pokloni.. pa izvolite, verujem da su dostupni jos uvek.
2022 03 11
Ja ne uzimam poklone , poklone ostavljam onima kojima su potrebniji, a i svakako poklone urucuje licno. Pantalone su poklonjene a helanke prodate.Jos samo je ostala jakna koju je pet clanica stavile u omiljene predmete. I da nije nosiva , svakako moze da se iskoristi veci deo materijala. Mislim da je jako ruzno ismejavanje koje po vama clanica zasluzuje. Otvorili ste temu kao da imate nesto licno protiv nje. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5400062cffa934b68e557afe343d4bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dbf83372bb6a4eac3424bc4ec0ac3124.jpg)
2022 03 11
> masha91: > Ja ne uzimam poklone , poklone ostavljam onima kojima su potrebniji, a i svakako poklone urucuje licno. Pantalone su poklonjene a helanke prodate.Jos samo je ostala jakna koju je pet clanica stavile u omiljene predmete. I da nije nosiva , svakako moze da se iskoristi veci deo materijala. Mislim da je jako ruzno ismejavanje koje po vama clanica zasluzuje. Otvorili ste temu kao da imate nesto licno protiv nje. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e5400062cffa934b68e557afe343d4bd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dbf83372bb6a4eac3424bc4ec0ac3124.jpg) Ovakve predpostavljam.. Ako mislite da je ruzno, izvolite preskocite je.. Ako bi se licno prepucavali samnom zbog razlicitog misljenje i dozivljaja stvari, izvolite pp... Ovde vas ne bih vise zadrzavala.
2022 03 11