Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel moguce

Ja lično ne bih poklonila a ni kao poklon uzela predmet u ovakvom stanju...Medjutim, kao što članica iznad reče nekome sigurno ovo znači i ipak ga može iskoristiti za neke svoje svrhe. Ne vidim ni ja poentu otvaranja ove teme jer članica nikome nije zlo učinila niti je prevarila nekoga. Poklanja svojom voljom i hvala joj, nekome će značiti, sa druge strane neko svojom voljom uzima jer mu je potrebno. Nemojte u svemu videti nešto loše. 🌸😇
2022 03 11
> oneblackcat: > Ja lično ne bih poklonila a ni kao poklon uzela predmet u ovakvom stanju...Medjutim, kao što članica iznad reče nekome sigurno ovo znači i ipak ga može iskoristiti za neke svoje svrhe. Ne vidim ni ja poentu otvaranja ove teme jer članica nikome nije zlo učinila niti je prevarila nekoga. Poklanja svojom voljom i hvala joj, nekome će značiti, sa druge strane neko svojom voljom uzima jer mu je potrebno. Nemojte u svemu videti nešto loše. 🌸😇 U svemu? A na sta jos mislite? 😊Svakako se ne bih raspravljala, ako vi mislite da ovo moze necemu ili nekome sluziti, ja ne mislim.. ali mi i ne smeta vase misljenje.. Takodje ako neko nesto postavi javno, zasto ne bih isto prokomentarisala? Vi poentu ne vidite ja je vidim.. 100 puta preskocim, eto 101 nisam.. Verovatno bi se i vama u nekom momentu desilo isto.. Hvala vam na podeljenom misljenju i komentaru
2022 03 11
Kako ono beše... https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne.
2022 03 11
E, da, imala sam i ja tako jednu top jaknu crnu od veštačke kože sa kosim kopčanjem koga obožavam i slatko sam je nosila jedno 5 godina. Dođe proleće, ja je obukla, šetam, sunce, lepo, kada... krene da se ljušti u fronclama, oko vrata sva sam bila ulepljena a na rukama krenulo da prska... Šetam i ne vreujem šta se dešava! Beše me sramota i beše toplo, skinula sam je i bacila usput uz kontejner iako sam je obožavala. Takvu od prave kože kada bih našla za novac ne bih pitala ali nema. Nisam razmišljala da poklonim ikome za cipzar.... i za utisak, btway.
2022 03 11
> srebrna: > Kako ono beše... > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. E svaka vam je zlatna, ne srebrna! Tako je i pravilo na sajtu je takvo da se osteceni predmeti ne postavljaju. Sram me bilo sto otvorih temu po nekima, ali ono sto ne ide, ne ide.. Ne smeta mi da se clanice sloze sa mojim misljenje ili ne, jer ono je davno formirano sto se ovakvih stvari tice.. Stvari su za bacanje, ne za prodaju, niti za poklon uz duzno postovanje svakome!
2022 03 11
> srebrna: > Kako ono beše... > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. Znala sam da negde piše, ali nisam mogla da se setim gde. 😁 A jeste, sad će ona baš da drži jaknu u ormanu i čeka da neko otvori temu za potražnju cibzara. 😁 🤣 No, to za cibzar njoj verovatno nije bilo ni na kraj pameti, samo sam ja dala primer šta sa tim može. Naravno da sam svoju jaknu u tom stanju bacila isto kao i Vi i posle toga kupovala kožne. 😊 Samo mi žao kad se na nekog okome, a pošteno je napisala stanje i nije uvaljivala. 😊 E sad, pravila sajta verovatno nije znala...
2022 03 11
> DoliBlack: > > srebrna: > > Kako ono beše... > > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. > Znala sam da negde piše, ali nisam mogla da se setim gde. 😁 > A jeste, sad će ona baš da drži jaknu u ormanu i čeka da neko otvori temu za potražnju cibzara. 😁 🤣 > No, to za cibzar njoj verovatno nije bilo ni na kraj pameti, samo sam ja dala primer šta sa tim može. Naravno da sam svoju jaknu u tom stanju bacila isto kao i Vi i posle toga kupovala kožne. 😊 Samo mi žao kad se na nekog okome, a pošteno je napisala stanje i nije uvaljivala. 😊 E sad, pravila sajta verovatno nije znala... PA nije posteno.. Za stanje pise dobro i vrlo dobro! 😂
2022 03 11
> DoliBlack: > > srebrna: > > Kako ono beše... > > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. > Znala sam da negde piše, ali nisam mogla da se setim gde. 😁 > A jeste, sad će ona baš da drži jaknu u ormanu i čeka da neko otvori temu za potražnju cibzara. 😁 🤣 > No, to za cibzar njoj verovatno nije bilo ni na kraj pameti, samo sam ja dala primer šta sa tim može. Naravno da sam svoju jaknu u tom stanju bacila isto kao i Vi i posle toga kupovala kožne. 😊 Samo mi žao kad se na nekog okome, a pošteno je napisala stanje i nije uvaljivala. 😊 E sad, pravila sajta verovatno nije znala... Ma nisam uopšte primetila da si ti to napisala nego mi uletelo kao primer (nemoj da mi persiraš, molim te, suvišno je, na forumu smo, nisam mastodont). Ni ti niti bilo ko drugi. Ne smatram ovo okomljavanjem, pre doživljavam da se poneka MajkaTereza okomila na članicu šta je otvorila temu pa neka je, sve mi smo pričale o svačemu i otvarale zilion tema što da ne i ovo jer nije za poklon, eto i ti si bacila u kantu. Svakako je okej malo da se razmrdamo :")
2022 03 11
Haha 😊 Ok 😊 Ma ja sam bacila, ali baš me briga i da neko poklanja... Samo da ne prodaje kao ispravno... 😀
2022 03 11
> srebrna: > > DoliBlack: > > > srebrna: > > > Kako ono beše... > > > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > > > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > > > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > > > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > > > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. > > Znala sam da negde piše, ali nisam mogla da se setim gde. 😁 > > A jeste, sad će ona baš da drži jaknu u ormanu i čeka da neko otvori temu za potražnju cibzara. 😁 🤣 > > No, to za cibzar njoj verovatno nije bilo ni na kraj pameti, samo sam ja dala primer šta sa tim može. Naravno da sam svoju jaknu u tom stanju bacila isto kao i Vi i posle toga kupovala kožne. 😊 Samo mi žao kad se na nekog okome, a pošteno je napisala stanje i nije uvaljivala. 😊 E sad, pravila sajta verovatno nije znala... > Ma nisam uopšte primetila da si ti to napisala nego mi uletelo kao primer (nemoj da mi persiraš, molim te, suvišno je, na forumu smo, nisam mastodont). Ni ti niti bilo ko drugi. > Ne smatram ovo okomljavanjem, pre doživljavam da se poneka MajkaTereza okomila na članicu šta je otvorila temu pa neka je, sve mi smo pričale o svačemu i otvarale zilion tema što da ne i ovo jer nije za poklon, eto i ti si bacila u kantu. > Svakako je okej malo da se razmrdamo :") 👍
2022 03 11
Nije nesto za sta se bas otvara tema, na ovom sajtu ima svacega i kad bi svako za nesto "cudno" otvarao temu, gde bi nam kraj bio. Zaobidjete i cao, njen obraz i sramota. Ali kad sam vec ovde, moram da prokomentarisem da meni nije ni jasno zasto se ovde kace stvari i pise "poklon", uzmes lepo i poklonis nekome u okolini, nekoj cigancici koja prosi ili slicno. Kao i clanice koje "nisu ovde da zarade nego da se rese garderobe" izvolite pa odnesite u crveni krst i eto resile ste se, ako niste ovde da zaradite. 😂 S vremena na vreme i ja poklonim stvar, ali tako sto udjem u neku svoju stvarcicu, pogledam ko je oznacio kao omiljeno, i izaberem random jednu osobu kojoj posaljem poruku da bih joj poklonila. Neke nisu nikad odgovorile 😂
2022 03 11
Ako neko ima da mi pokloni neku fashion & friends gift karticu neka se javi.. Jbg moja je prazna.. 😂🎁😎
2022 03 11
> MiciZara: > Ako neko ima da mi pokloni neku fashion & friends gift karticu neka se javi.. Jbg moja je prazna.. 😂🎁😎 Miciiiii lisico!
2022 03 11
> Dani88: > Nije nesto za sta se bas otvara tema, na ovom sajtu ima svacega i kad bi svako za nesto "cudno" otvarao temu, gde bi nam kraj bio. Zaobidjete i cao, njen obraz i sramota. > Ali kad sam vec ovde, moram da prokomentarisem da meni nije ni jasno zasto se ovde kace stvari i pise "poklon", uzmes lepo i poklonis nekome u okolini, nekoj cigancici koja prosi ili slicno. > Kao i clanice koje "nisu ovde da zarade nego da se rese garderobe" izvolite pa odnesite u crveni krst i eto resile ste se, ako niste ovde da zaradite. 😂 > S vremena na vreme i ja poklonim stvar, ali tako sto udjem u neku svoju stvarcicu, pogledam ko je oznacio kao omiljeno, i izaberem random jednu osobu kojoj posaljem poruku da bih joj poklonila. Neke nisu nikad odgovorile 😂 PA mozda ste u pravu, uzaludno rasipanje energije.. Mada meni ovo nije cudno, vec bezobrazno.. Nacin na koji vi poklanjate je redak, ali jako lep. A sto se tice otvaranja teme rekoh vec 100 puta preskocih i 101 evo, nisam mogla.. Uvek polazim od sebe ne bih mogla pokloniti niti ponuditi na prodaju nesto sto je ruku na srce jedino i samo za kantu.
2022 03 11
> srebrna: > Kako ono beše... > https://mojekrpice.rs/help/2/sta-mogu-prodati-zameniti-ili-pokloniti > Slažem se da se poklonu u zube ne gleda ali ovo jeste za bacanje uz dužnu pažnju i (ne)razumevanje. > Isto se slažem da se može iskoristiti cipzar itd., ali kreativne članice uvek mogu otvoriti temu za željenim repromaterijalom u pdf Tražim i odazvaće se ili neće neko ko želi da im prosledi višak. > Ne sviđaju mi se dupli aršini, skoro je bila sprdnja oko članice koja je na poklon okačila prazne flašice svete vodice i ko zna čega i praznu kutiju bombona, jedan koverat i nekorišćen špric sa iglom i kesice iz prodavnica. > Pravila su jasna a devojka ima prava da otvori temu kao i svi da komentarišu, slože se ili ne. Tu temu nisam videla.Rekla sam ukoliko nije po pravilima ok, prijavis adminu I kraj. Meni je tako jakna propala od stajanja ne nosena, jednostavno krenula da se kruni na kragni I po rukavima, skinula kragnu, skinula rukave I nosila kao prsluk neko vreme 😁 Ono sto ne razumem zasto bi ikome smetalo sta ko postavlja na svom profilu I ko sta poklanja? 50 posto clanica ne postuje pravila zato ima toliko laznih tagova, komercijalne prodaje, slika sa interneta itd. Nije cak ni problem komentarisanje. Ja sam naletela na oglase gde se korisceni vibratori prodaju, sto je po meni odvratno, ali opet necu da sudim, niti je moja briga 😁 I cemu vredjanje, mislim da nema potrebe ikoga nazivati nenormalnim ? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/90f260fddfc7ae584b1d059212b68ade.jpg)
2022 03 11