Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

Ima pomoci, makar ti iznosi preko 5000 ne mora privatna tuzba, ali izgleda vecinu ili sve mrzi da se time bave.
2022 05 08
> Esprit21: > Ima pomoci, makar ti iznosi preko 5000 ne mora privatna tuzba, ali izgleda vecinu ili sve mrzi da se time bave. Zato sto zivimo u banana drzavi gde se ne bave bitnijim stvarima a cimace se na nasih 5000 din koje smo svojevoljno poslale :(
2022 05 08
Da li ste probali pa iz iskustva kazete ili niste ni probali da podnesete tuzbu?
2022 05 08
Još nisam čula da je neko uspeo a trudile su se. I grupne tužbe i za još veće iznose.
2022 05 09
Hocete da kazete da su podnosili tuzbe i islo se na sud i nista se nije dokazalo? Ili nesto drugo?
2022 05 09
Imate pravo na tužbu to je klasična prevara,sve preko 5000 din je moguće tužiti i lično goniti
2022 05 09
Samo da Vam javim da je klupko počelo da se odmotava.Ja ne mogu da verujem ali eto moguce je.U isto vreme je prevarila nas nekoliko,ja znam za jos 4 devojke i ja 5ta.Napravile smo viber grupu i povezujemo.. Svaka od nas je dobila drugaciji racun za uplatu i ime drugo...pa sad vi vidite koji je to kriminal. .Ugl.slucaj je u policiji a i ja cu otici da se prikljucim.Paaa... naučiću i ovde svašta o životu...
2022 05 10
1 2