Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sta kada vas prevari clanica sa 500 pozitivnih?

Jeste, ako pogledate na Zarinom sajtu sve je duplo jeftinije.. Svakako to nije tema i Admin bi po tom pitanju trebao da reaguje..
2022 07 16
> AppleRed: > Skoro sve sa etiketom i to većinom Zara, promašeni brojevi redom. Of course. 😉😉😉 Evo meni juče stigao paket iz Zare. 4 para pantalona i sve su mi široke na struku pa ih moram odneti kod šnajdera. Itekako je moguće imati gomilu artikala sa "promašenom veličinom" ako ti ne odgovara kalup po kom rade 😁 Pričam iz iskustva, prošle godine sam naručila preko 15 paketa za vreme jedne sezonske rasprodaje :D Njene cene jesu vidno nabijene, nije dodala fazon 300 dinara po artiklu kao uslužna kupovina, već je duplirala cene 🙄
2022 07 16
> srnanina2: > Jeste, ako pogledate na Zarinom sajtu sve je duplo jeftinije.. > Svakako to nije tema i Admin bi po tom pitanju trebao da reaguje.. Ma znam, ja sam sad u rasprodaji narucila za nekih 40.000 I pola vratila zbog materijala koji jednostavno nije vredan tih para. Samo prijavite adminu mozda se predomisli ako joj zaprete blokiranjem..
2022 07 16
> UltraStore: > > AppleRed: > > Skoro sve sa etiketom i to većinom Zara, promašeni brojevi redom. Of course. 😉😉😉 > Evo meni juče stigao paket iz Zare. 4 para pantalona i sve su mi široke na struku pa ih moram odneti kod šnajdera. Itekako je moguće imati gomilu artikala sa "promašenom veličinom" ako ti ne odgovara kalup po kom rade 😁 > Pričam iz iskustva, prošle godine sam naručila preko 15 paketa za vreme jedne sezonske rasprodaje :D > Njene cene jesu vidno nabijene, nije dodala fazon 300 dinara po artiklu kao uslužna kupovina, već je duplirala cene 🙄 Slazem se da moze da ne odgovara , ali svakako moze da se vrati, mesec dana je rok, plus ako vracate preko poste besplatna je postarina 😬
2022 07 16
Zar komercijalna prodaja nije dozvoljena naknadno? Tako je admin rekao
2022 07 16
> Esprit21: > Zar komercijalna prodaja nije dozvoljena naknadno? Tako je admin rekao Kako za koga ne vaze za sve ista pravila ja sam dobila negativnu zbog vuitton torbe koja inace nije bila kopija ali ona je zakljucila da je kopija ..prelistajte sajt pun je kopija ...zato kazem ne vaze za sve pravila
2022 07 16
Nadam se da ce admin da resi ili bar da pokusa da resi...Ja bih samo da mi se vrati novac + postarina a ja da vratim tu famoznu sovu koja nije iz kinder jaja...Da je iz kinder jaja verovatno bi kostala1199,ovako je clanica platila 3599... Stvari moze da prodaje i po troduploj ceni sigurno ima jos neka ovca za sisanje, nisam usamljen slucaj :)
2022 07 16
> srnanina2: > Nadam se da ce admin da resi ili bar da pokusa da resi...Ja bih samo da mi se vrati novac + postarina a ja da vratim tu famoznu sovu koja nije iz kinder jaja...Da je iz kinder jaja verovatno bi kostala1199,ovako je clanica platila 3599... > Stvari moze da prodaje i po troduploj ceni sigurno ima jos neka ovca za sisanje, nisam usamljen slucaj :) Ne znam da li neko vraca iznos postarine, barem meni do sad niko nije. Licno meni je vazno barem da mi se vrati iznos za predmet, a placala sam ptt u oba pravca (taj novac pojela maca) ali svakako barem ista nego nista.
2022 07 16
Ja sam prevarena,da sam znala da je mini sova ne bih je narucila sigurno..Bacila sam 1600 + 250din za postarinu za nesto sto mi na 200m od kuce kosta 1199 din. Zasto bih placala postarinu za nesto sto nisam narucila? Svakako mislim da od povracaja nema nista pa pojela maca sve :)
2022 07 16
> masha91: > > UltraStore: > > > AppleRed: > > > Skoro sve sa etiketom i to većinom Zara, promašeni brojevi redom. Of course. 😉😉😉 > > Evo meni juče stigao paket iz Zare. 4 para pantalona i sve su mi široke na struku pa ih moram odneti kod šnajdera. Itekako je moguće imati gomilu artikala sa "promašenom veličinom" ako ti ne odgovara kalup po kom rade 😁 > > Pričam iz iskustva, prošle godine sam naručila preko 15 paketa za vreme jedne sezonske rasprodaje :D > > Njene cene jesu vidno nabijene, nije dodala fazon 300 dinara po artiklu kao uslužna kupovina, već je duplirala cene 🙄 > Slazem se da moze da ne odgovara , ali svakako moze da se vrati, mesec dana je rok, plus ako vracate preko poste besplatna je postarina 😬 To.
2022 07 16
I zasto sam ja sada dobila negativnu od clanice koja je mene prevarila?🤔
2022 07 16
> srnanina2: > I zasto sam ja sada dobila negativnu od clanice koja je mene prevarila?🤔 Prijavite adminu obavezno
2022 07 16
> srnanina2: > I zasto sam ja sada dobila negativnu od clanice koja je mene prevarila?🤔 I ja isto imam jednu takvu negativnu i adminka mi je rekla da i prodavac ima pravo da bude nezadovoljan 😂 samo ne znam cim, ali ajde
2022 07 16
Valjda cemo to resiti...Sta se desava sa njenim ocenama? Zasto nestaju, bilo je 501 pozitivnih?
2022 07 16
> srnanina2: > Valjda cemo to resiti...Sta se desava sa njenim ocenama? Zasto nestaju, bilo je 501 pozitivnih? To je cudno. Secam se i ja da je imala 500+ pozitivnih🙈 neko zna sta se desilo? 🙈
2022 07 16