Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li torba ima ostecenje ili ne kako tvrdi clanica od 1100 pozitivnih ocena?

> > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/531c3f6798d9cf501263a8942bdca872.jpg) Davno sam zapratila profil sa vintage stvarima koji nažalost nije više aktivan a čije ime još lepše odgovara ovoj Balyciagi. BALENCIGA.
2022 08 31
> Zlata-14: > Ali je makar realno stanje torbe napisala,i tu nema sta,i na slikama se vidi stanje torbe,i pise da ima ostecenja,tako da je zalosno samo to da se to nekome svidja,i da ce nositi. Nista tu nije realno... kod nje je Balyciaga = Balenciaga, kao kad Gusacci prodaju kao Guess 😂 @Srebrna, meni oci vise bode Y nego to ciga 😂
2022 08 31
> Milica9933: > > Zlata-14: > > Ali je makar realno stanje torbe napisala,i tu nema sta,i na slikama se vidi stanje torbe,i pise da ima ostecenja,tako da je zalosno samo to da se to nekome svidja,i da ce nositi. > Nista tu nije realno... > kod nje je Balyciaga = Balenciaga, kao kad Gusacci prodaju kao Guess 😂 > @Srebrna, meni oci vise bode Y nego to ciga 😂 😂nisam to zapazila,o boze,onda u pravu si,nista tu nije realno,strasnooo🤔
2022 08 31
Salu na stranu, nije korektno da se bilo ko ponasa tako, uz objasnjene "niko se pre nije zalio, izmisljas, lazes, ne vracam novac itd" Skoro sam imala korektnu saradnju sa clanicom od 1000+ ocena, ali sam posle primetila njene opise predmeta; procenite sami: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c57cf3e3f49231ce6b5a08f4da55f47a.jpg)
2022 08 31
Svakako..Optuzuje me da mi smeta sto nije original,ja je to nisam ni pitala..Sramno za koliko novca ljudi se blamiraju.> Milica9933: > Salu na stranu, nije korektno da se bilo ko ponasa tako, uz objasnjene "niko se pre nije zalio, izmisljas, lazes, ne vracam novac itd" > Skoro sam imala korektnu saradnju sa clanicom od 1000+ ocena, ali sam posle primetila njene opise predmeta; procenite sami: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c57cf3e3f49231ce6b5a08f4da55f47a.jpg)
2022 08 31
.
2022 08 31
Prilično sam nova na sajtu (oko mesec i po dana). Stalno čitam pravila i forume i koliko sam primetila kopije nisu dozvoljene uopšte da se postavljaju. A o ostecenjima da ne pričam sve treba da se naglasi . Ovde je svakako stvar u ostecenju sto prodavac sam od sebe treba da naglasi. Nadam se da cete uspeti da resiti problem, nije u pitanju mala suma novca
2022 08 31
Hvala vam Ivana,nema od povracaja nista,ali zelim da se taj profil blokira da nekoga ne prevari kao mene…Ides u tako skupe kupovine na osnovu utisaka,a javilo mi se par clanica koje sy imale problem sa doticnom!Nije zelela da cuje za povrat novca,iako sam je pitala ljudski.Trudna sam,ovakav stres mi nije potreban zbog jedne torbe..Ali zalazem se za blokiranje profila! > Ivana90k: > Prilično sam nova na sajtu (oko mesec i po dana). Stalno čitam pravila i forume i koliko sam primetila kopije nisu dozvoljene uopšte da se postavljaju. A o ostecenjima da ne pričam sve treba da se naglasi . Ovde je svakako stvar u ostecenju sto prodavac sam od sebe treba da naglasi. Nadam se da cete uspeti da resiti problem, nije u pitanju mala suma novca
2022 08 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2043365b3c03df02b96b2faf7c3d7d2c.jpg) Jos sam ja kriva…Zaista se pitam ko ovde ima protekcije..Lazni tagovi,lazna prodaja svih predmeta…Prosto sam u soku! Ja napustam ovaj sajt,a vama svima zelim srecu u daljoj prodaji i kupovini.
2022 08 31
Kako se “predmet koji se nalazi na listi nedozvoljenih predmeta” uopšte našao u prodaji? 🤔
2022 08 31
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0bccab77af28c9bcfae0bd54291ee47e.jpg) i takooo
2022 08 31
Ja ne verujem sta citam, prodavac stavio kopiju i ne dobije opomenu ni blok? To znaci da mozemo da stavljamo kopije i ako nekog prevarimo puj pike jer Admini ne resavaju sporove oko nedozvoljenih predmeta? Pa sta uopste nedozvoljeni predmeti rade na sajtu? Jel nekome ovde jasno nesto? @ducekuce a gde su te prevarene clanice koje se javljaju u inbox da napisu utisak na njenom profilu? Kada bi to sto pisu u inbox pisali na profilima mozda bi bilo manje prevara..
2022 08 31
Evo verujte,zelim brisanje profila.Zahtevam ga,a imam ovaj profil 10 godina sigurno.Ja ne verujem,jos mu pokazem jos jedan oglas gde je stavila lazan tag,lazan naziv i naravno nedozvoljen predmet,kao kulira me. Ma ovde das pozitivnu da te neko zavoli izgleda,admin dobio sve prepiske od svih u imbox.Sve sam mu slikala> Esprit21: > Ja ne verujem sta citam, prodavac stavio kopiju i ne dobije opomenu ni blok? To znaci da mozemo da stavljamo kopije i ako nekog prevarimo puj pike jer Admini ne resavaju sporove oko nedozvoljenih predmeta? Pa sta uopste nedozvoljeni predmeti rade na sajtu? Jel nekome ovde jasno nesto? > @ducekuce a gde su te prevarene clanice koje se javljaju u inbox da napisu utisak na njenom profilu? Kada bi to sto pisu u inbox pisali na profilima mozda bi bilo manje prevara..
2022 08 31
Admina ne zanima jer sam ja kupila nedozvoljen predmet.Kakve veze ima sto sam uplatula unapred i ispostovala prevarantkinju Vidosavu Rakic iz Valjeva,kaze da se dogovorim sa njom oko ocene 😂😂😂😂 Sad bih joj bacila torbu u facu,Mozda i posetim naselje u Valjevu,ako poludim jos malo 😅🤣
2022 08 31
@ducekuce, nemojte zbog ishitrenosti napustati sajt i prihvatati "poraz". Nije Vam potrebno nerviranje, narocito jer ste trudni. Nije vredno. Protiv nekih stvari se odavno ne mozemo boriti, jer nismo svi jednaki. U celoj temi mi najvise bodu oci poruke koje ste dobili od clanica koje su pre Vas bile nezadovoljne. Cemu ustrucavanje od ostavljanja negativnog utiska?! Nedozvoljeni predmeti treba da budu obrisani od strane Admina, prodavac opomenut, bez obzira na njihov stav po ovom Vasem problemu.
2022 08 31
1 2 3 4 5 6 7