Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li torba ima ostecenje ili ne kako tvrdi clanica od 1100 pozitivnih ocena?

Hvala vam..Preplakala sam pola dana,osetljiva sam na nepravdu..Da,cak je jedna od njih ostavila pozitivan utisak..Ne razumem zaista..ima jedna kojoj je bila sumnjiva....> Majda87: > @ducekuce, nemojte zbog ishitrenosti napustati sajt i prihvatati
2022 08 31
Majda verujte danas mi se prvi put smucio ovaj sajt..Ovakav stres ne zelim nikome od vas…
2022 08 31
Mozda da obrisete temu.. Vas negativan utisak ce svakako ostati. Posle nekog vremena opet pisite Adminima, bar da uklone utisak koji ste dobili. Vi ste kupac, ispostovali ste dogovor i preduslove Prodavca. Uostalom, na sajtu nisu dozvoljene kopije, s tim u vezi, kao kupci ne moramo nikad postaviti pitanje da li je nesto original, jer se po pravilima sajta podrazumeva da jeste, bilo 6 ili 60 hiljada. Smirite se, kazem nije vredno. Njihov obraz. 🌝
2022 08 31
Pročitala sam celu temu i sve Vaše komentare i mogu reći da sam u blagom šoku. Admini ne žele da reaguju jer je "nedozvoljen predmet" ? Ovo nije realno. Šta onda nedozvoljeni predmeti traže na sajtu i zašto pojedine članice konstantno prodaju takvu vrstu predmeta dok se drugima profili blokiraju za kolaže i nedostatak batch kodova. Diskriminacija... Sutra ću postaviti onda ovde neke narkotike, oružje i možda neki bubreg da prodam i niko mi ništa ne može i nemate kome da se žalite :P da zaradim koji dinar kad već može da se radi šta se prohte... Strašno.
2022 08 31
Ovo je sramota sta se ovde sve desava.Od onog lika koji je slao slike fake uplatnica do ovoga.Znaci admin je od prve pojave uplatnica upozoren,i nista samo je blokirao nalog i ovaj otvorio novi,novi,novi .. Tacno neki kod admina imaju debelu protekciju. Moja drugarica je popila blok jer je prodala novu MK torbu ORIGINAL,a kupac nije bio zadovoljan zbog 0,1mm ogrebotine na privesku (ha ha), nista evo ti blok. A pritom je ponudjeno kupcu da vrati torbu,i nije hteo.Sve vise sam ubedjena da ovde admini i ucestvuju u nekim prevarama pa ih i dozvoljavaju ovako ocigledno.Zato pozdrav!
2022 08 31
Ne mogu da verujem,prvo trebali ste da kazete da niste znali da je fejk i nedozvoljeni predmet u pitanju jer clanica nije navela to,njoj je trebao dati negativnu za nedozvoljene predmete koje prodaje,puno clanica ni ne zna za forum,i mogu da se zeznu pa da kupe neku fejk stvarcicu,torbu,nije ni bitno sta.Pitanje za njih bi bilo kako znati da je fejk,ako nigde nije to napisano,sramota za ovo stvarno,nekima se daju negativne za neke banalne stvari,a ovo ovako prodje,sve,sve ali se njoj trebala dati negativna od Admina ko kuca za prodaju kopija.I nikako brisati temu neka sto vise clanica vidi.
2022 09 01
> ducekuce: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2043365b3c03df02b96b2faf7c3d7d2c.jpg) > Jos sam ja kriva…Zaista se pitam ko ovde ima protekcije..Lazni tagovi,lazna prodaja svih predmeta…Prosto sam u soku! Ja napustam ovaj sajt,a vama svima zelim srecu u daljoj prodaji i kupovini. Jos pitanje kako ste kupili nedozvoljeni predmet,boze svasta,a u oglasu stoji brend Gucci,i Gucci torba kao nova,nigde navedeno kopija replika itd.Ne razumem
2022 09 01
Meni su sumnnjivi i utisci. S vremena na vreme sam gleda profil "Vida 74", bile su neke tasne, rancevi koji su mi se svideli i bilo je oko 500-600 utisaka. Nekako mi se cini da je za kratko vreme otislo u 1000 i nesto utisaka, mozda gresim ali mi se tako cini. A pritom i cene nisu nenormalno niske pa da svi kupuju.
2022 09 01
hvala vam na svakom savetu Majda,tako je kako je 🍀> Majda87: > Mozda da obrisete temu.. Vas negativan utisak ce svakako ostati. Posle nekog vremena opet pisite Adminima, bar da uklone utisak koji ste dobili. Vi ste kupac, ispostovali ste dogovor i preduslove Prodavca. Uostalom, na sajtu nisu dozvoljene kopije, s tim u vezi, kao kupci ne moramo nikad postaviti pitanje da li je nesto original, jer se po pravilima sajta podrazumeva da jeste, bilo 6 ili 60 hiljada. Smirite se, kazem nije vredno. Njihov obraz. 🌝
2022 09 01
Strasno blackcat,u redu ja sam kupila,ali sta je vas posao? da gledate lazne tagove i kodove? mislim na admine.Ja koliko se secam starih admina,clanica me je prevarila istog momenta je profil bio blokiran…> oneblackcat: > Pročitala sam celu temu i sve Vaše komentare i mogu reći da sam u blagom šoku. Admini ne žele da reaguju jer je "nedozvoljen predmet" ? Ovo nije realno. Šta onda nedozvoljeni predmeti traže na sajtu i zašto pojedine članice konstantno prodaju takvu vrstu predmeta dok se drugima profili blokiraju za kolaže i nedostatak batch kodova. Diskriminacija... > Sutra ću postaviti onda ovde neke narkotike, > oružje i možda neki bubreg da prodam > i niko mi ništa ne može i nemate kome da se žalite :P da zaradim koji dinar kad već može da se radi šta se prohte... > Strašno.
2022 09 01
Slazem se,odustajem od sajta definitivno…> LadyS1991: > Ovo je sramota sta se ovde sve desava.Od onog lika koji je slao slike fake uplatnica do ovoga.Znaci admin je od prve pojave uplatnica upozoren,i nista samo je blokirao nalog i ovaj otvorio novi,novi,novi > .. > Tacno neki kod admina imaju debelu protekciju. Moja drugarica je popila blok jer je prodala novu MK torbu ORIGINAL,a kupac nije bio zadovoljan zbog 0,1mm ogrebotine na privesku (ha ha), nista evo ti blok. A pritom je ponudjeno kupcu da vrati torbu,i nije hteo.Sve vise sam ubedjena da ovde admini i ucestvuju u nekim prevarama pa ih i dozvoljavaju ovako ocigledno.Zato pozdrav!
2022 09 01
Ja sam se na osnovu toga zaletela i pitala,ona tvrdi da nema ostecenja,reko hajde ozbiljan clan..> Aaanaaaa: > Meni su sumnnjivi i utisci. > S vremena na vreme sam gleda profil "Vida 74", bile su neke tasne, rancevi koji su mi se svideli i bilo je oko 500-600 utisaka. > Nekako mi se cini da je za kratko vreme otislo u 1000 i nesto utisaka, mozda gresim ali mi se tako cini. A pritom i cene nisu nenormalno niske pa da svi kupuju.
2022 09 01
Ja sam je pratila jer su mi neke stvari bile zanimljive, ali posle ovoga sam je otpratila. Ovakve stvari odvracaju kupce, neka razmisli svaki prodavac. ducekuce blokirana je sada
2022 09 01
> oneblackcat: > Pročitala sam celu temu i sve Vaše komentare i mogu reći da sam u blagom šoku. Admini ne žele da reaguju jer je "nedozvoljen predmet" ? Ovo nije realno. Šta onda nedozvoljeni predmeti traže na sajtu i zašto pojedine članice konstantno prodaju takvu vrstu predmeta dok se drugima profili blokiraju za kolaže i nedostatak batch kodova. Diskriminacija... > Sutra ću postaviti onda ovde neke narkotike, > oružje i možda neki bubreg da prodam > i niko mi ništa ne može i nemate kome da se žalite :P da zaradim koji dinar kad već može da se radi šta se prohte... > Strašno. 😂😂😂😂
2022 09 01
Iskreno, ovaj Adminov odgovor nečuven, šokirana sam
2022 09 01
1 2 3 4 5 6 7