Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Obrisan oglas, zasto?

Postavila sam juce oglas za decije auto sediste ali oglas je skinut iz nekog razloga pa me zanima zasto se to desilo🤔
2022 09 11
> panic98: > Postavila sam juce oglas za decije auto sediste ali oglas je skinut iz nekog razloga pa me zanima zasto se to desilo🤔 ???
2022 09 12
> panic98: > > panic98: > > Postavila sam juce oglas za decije auto sediste ali oglas je skinut iz nekog razloga pa me zanima zasto se to desilo🤔 > ??? Isto i meni je izbrisan oglas
2022 09 12
Ovde mozemo samo da nagadjamo, moracete admina da pitate 😐
2022 09 12
Admini brisu sta njima padne na pamet. Moje obavezno izbrisu a onda naletim na jos istih predmeta kod drugih clanica koji se ne izbrisu
2022 09 18
Meni je jutros obrisano 40 oglasa.INova sam clanijca.Ne znam koji je razlog tome,pustila sam mail?Bas nije u redu da se slike koje sam vodila racuna kako da postavim (nekim redom da to izgleda uredno i lepo),, oni "pretumbaju" andrealela79: > Admini brisu sta njima padne na pamet. Moje obavezno izbrisu a onda naletim na jos istih predmeta kod drugih clanica koji se ne izbrisu
2022 09 21
Ja vec 5 veceri postavljam 10ak oglasa, sve po propisu. Ujutru kada ustanem oglasi ih nema, i tako iznova. Na mejl mi ne odgovaraju. Da li se nekome ovo jos desava i sta mislite da je razlog??? Bas je iritantno
2022 09 25
Jako iritantno, jer nekada i ne primetis da ti neki predmet nedostaje. Postavis i cekas mozda se neko javi i posle nekog vremena shvatim da ga i nema na mom profilu. A prodajem dosta stvari i ne mogu propratiti to Verujem da ako ima toliko pravila i svega, nije tesko u dve sekunde napisati nam taj i taj predmet obrisam zbog toga i toga.
2022 09 25
Meni pre 5 minuta obrisano preko 40 oglasa, kontaktirala sam ih samo su mi prosledili ona pravila i propise.
2022 09 25